solek01

Siewnik punktowy Agro-Masz Falcon

Polecane posty

Kamilek1    52

sam jestem ciekaw przede wszystkim precyzji jego siewu. Znasz jego cene ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    208

NIe znam, podzwonię popytać po niedzieli. Pewnie pierwsze sztuki będą siały w tym sezonie to będzie można uzyskać jakieś opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek1    52

no wlasnie.. teraz to pewnie kupowanie kota w worku choc pewnie nie bd tragedi bo by ludzi zniechecili. napisz tu potem cene 4 i 6 rz plus wyposażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

czterorzędowy na redlicach talerzowych do nawozu i redlicach talerzowych do siewu 41,5 tys zł netto


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek1    52

cena w porownaniu do zachodnich atrakcyjna ciekawe czy z precyzja wysiewu im dorownuje... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

na moje to wygląda 1000x lepiej niż Agromasz. oglądałem obydwa na Polagrze. Wiadomo Gaspardo bije obydwa na głowę. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek472    40

a ja miałem okazje siać monosemem talerzowym prawie nowym z 2015 roku pożyczonym i swoim monosemem starym na redlicach stopkowych z pewnie 80tych lat i bez porównania mój stary dokładniej posiał, nie potrafię pojąć dlaczego, przecież nowy to nowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek1    52

serio ten nowy falcon wyglada gorzej pd ozdokena ? monosemy maja dosc dobra opinie no i cene tez 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

niedopracowany. taki chaotyczny.

radziłbym się wstrzymać tak z rok albo nawet 2 lata

  • Like 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    208

Pewnie będą wchodziły wad wiek dziecięcego i będzie trzeba coś popoprawiać. Znalazłem na olx jeszcze Tureckie SOLMAX za około 27netto. 

ciekawe co to warte. Wygląda bliźniaczo do ozdokena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

Pani, z którą rozmawiałem powiedziała mi, że przebierając w tych tureckich markach wybrała Ozdokena do swojej firmy bo wg niej ma najlepsze produkty. Nie wiem czy nie mają one nawet 24 miesiące gwarancji. Ja nie będę nikogo na nic namawiał bo sam nie mam. Może uda się jakiś kupić na wiosnę.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matius04    13

A ja wybrałem Falcona z agro maszu. Tam gdzie zamawiałem Falcona proponował mi też Ozdokena ale odradzał mi go troche ze względu na łożyska w nich zamontowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

O łożyskach to mi też mówiła Pani Handlowiec, że mam nie wymagać za dużo, ale te 150-200 powinny wytrzymać. Bardzo nie lubią wody i pyłu.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek1    52
13 godzin temu, matius04 napisał:

A ja wybrałem Falcona z agro maszu. Tam gdzie zamawiałem Falcona proponował mi też Ozdokena ale odradzał mi go troche ze względu na łożyska w nich zamontowane.

to koniecznie napisz po zasiewnie jak wyglada precyzja siewu. A skad jestes kolego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matius04    13

No jak dostarcza mi go do siewu to napisze. Woj. Podlaskie pow. Moniecki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stilgar    1

Są już jakieś opinie na temat tego siewnika?

Dnia 4.02.2020 o 09:17, matius04 napisał:

No jak dostarcza mi go do siewu to napisze. Woj. Podlaskie pow. Moniecki 

Zdążyli dostarczyć? Jak wrażenia? Ja również jestem z powiatu monieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matius04    13

Nie zdążyli przez koronowirusa bo z Włoch jakiejś części nie dostarczono i temu opóźnienia. Wrażenia z siewu dopiero po przyszłym sezonie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek001    11

matius04 napisał:

Nie zdążyli przez koronowirusa bo z Włoch jakiejś części nie dostarczono i temu opóźnienia. Wrażenia z siewu dopiero po przyszłym sezonie 

Masz już ten siewnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matius04    13

Mam już prawie rok. Stoi w garażu zastawiony i czeka na sezon i rozruch gwarancyjny. Na pierwszy rzut oka to maszyna bardzo masywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek001    11

cztero czy szesciorzedowy? I mniej więcej jaką cena jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matius04    13

czterorzedowy a cena teraz nwm czy znajdę bo na fakturach cena była trochę rozbijana na inne maszyny ale jak znajdę to podeśle na priw  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez slawek_82
      Witam. Czy ktoś podpowie jak ustawić na którą zębatkę siewnik kukurydzy Becker 4 rzędowy tak aby wysiewal około 80 tys. nasion na hektar?
    • Przez MariuszMF2645
      Witam poszukuję tabeli nawozowej w dużo lepszym stanie niż ta na zdjęciu (siewnik do kukurydzy Becker Areomat M)

    • Przez BELLAAGRO
      Witajcie, 
      czy ktoś z was miał do czynienia z takim sprzętem jak rabe monoseed 
      mam do kupienia od pierwszego właściciela taki 6 rzędowy a w internecie ciężko o jakieś informacje na temat takiego sprzętu 
    • Przez dominikl95
      posiadam siewnik Hassia Dan 300 19 lejków koło 16 cali ale nie mam żadnej tabeli wysiewu,nie wiem ile razy kołem kręcić proszę o pomoc chciałbym bardziej dokładnie siać a nie tak na oko . chociaż bym chciał wiedzieć ile razy muszę korbą kręcić
    • Przez slawek_82
      Witam. Szukam tabeli wysiewu ziarna kukurydzy oraz wysiewu nawozu w dozowniku w siewniku Becker 4 rzędowy. Chciałbym ustawić wysiew ziarna tak na około 85-90 tys. i nawóz tak około 100 kg/ha Może jakieś fotki tych zębatek jak powinny być pozakładane. Z góry dziękuję!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj