Janek54321

sadzarka s211

Polecane posty

Janek54321    7

Potrzebuje instrukcji obsługi do sadzarki s 211 szukałem w internecie i nie ma. Może ktoś kto posiada taką sadzarkę podesłał by mi zdjęcia stron instrukcji. 

RoRo    5

A co tam potrzebujesz z tej instrukcji ? Instrukcji nie mam ale moze pomoge bardzo prosta maszyna

Wiadomość z agroFakt.pl

Janek54321    7

to jest sadzarka kubelkowa na taśmie z podajnikiem obok zbiornika 

Gość   
Gość

Z ciekawości . Do czego instrukcja ?

Janek54321    7

Do rozstawienia na poszczególne szerokości sadzenia 70cm 75cm bo nie chce tego robic tak na oko i od miarki tylko zgodnie z instrukcją. 

Gość   
Gość

To w pasowej takie skomplikowane przestawianie ? W łańcuchowej tylko redlice się przestawia .

Janek54321    7

w pasowej cały podajnik się przestawia na bok i koło kopiujace a rama i zbiornik się nie ruszają. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez goodkat
      Witam wszystkich:) nie zauważyłem tematu typowo pod ziemniaki bardzo wczesne, a ich uprawa jest bardzo ciekawa. Proszę o dzielenie się swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Zachęcam do dyskusji.

Osobiście sadzę kilka arów, wiec wiedzy za dużej nie mam;)
    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez wrobelek02
      Witam wszystkich chciałbym się dowiedzieć o uprawie buraczków ćwikłowych, jak się ceny kształtują , jaki plon z hektara, jakie nawożenie i uprawa?
    • Przez Badylarz
      Witam

Zajmuję się uprawą warzyw jednak wiosną chciałem wsadzić trochę ziemniaka. Zastanawiam się teraz nad odmianą i myślę o odmianie Bellarosa czyli ziemniaku z czerwoną skórką, o bardzo dobrych walorach smakowych. Chciałbym usłyszeć opinie ludzi, którzy uprawiają tą odmianę, jak wygląda plonowanie, jej wrażliwość na choroby itd. I najważniejsza sprawa - jak w tej chwili wygląda handel czerwonym ziemniakiem? Bo to swego rodzaju nowość na giełdach, sklepach, marketach do której ludzie się jeszcze za bardzo nie przekonali. Czy jest duży problem ze znalezieniem odbiorcy na czerwonego ziemniaka? Dużo bym tego nie sadził bo może 2-2,5ha.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
      Marcin
    • Przez minor15
      Cześć. Jaką polecacie odmiane póznych ziemniaków i żeby były wodniste , a nie takie suche.
      I jeszcze jedno : Najmiejsze worki w centrali z sadzeniakami to 50kg ??
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj