lukasz1337

Renault -Awaryjność skrzyni biegów Tractronic

Polecane posty

lukasz1337    0
Witam Mam zamiar kupic renault ze skrzynią traktonic(chyba tak sie nazywa) oraz rewersem elektro... szukam opini ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macherr    4

Posiadam 155.54 skrzynia  moim zdaniem jak każda inna w  porównaniu do normalnej w tym typie ciągników  w pracy lepszy komfort większy zakres biegów  trzy  można zmieniać pod obciążeniem w przypadku awarii  trudniejsza w naprawie  trzeba dobrego mechanika ( właśnie jestem po ) części nowe dostępne w serwisie claas  oraz dość dużo  używanych

Edytowano przez macherr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522

czy skrzynia nie wyje ,rzęzi ,stuka ,czy biegi nie zgrzytają ,czy rewers nie zgrzyta przy przełączaniu kierunku jazdy,czy rusza płynnie i nie szarpie ,czy półbiegi wchodzą płynnie i nie szarpią ,czy nie świeci kontrolka ciśnienia oleju w skrzyni biegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

15-20tys. mniej i można myśleć o zakupie
w takiej cenie możesz mieć młodszego aresa


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwek23111    330

Zwróć uwagę jeszcze czy się napęd rozłancza, czy wspomaganie nie chodzi za cieżko, czy podnośnik nie szarpie, albo opaduje, czy w ogóle opaduje, czy podnosi, czy obie dźwignie od podnośnika działają czy tylko jedna. Ale na zimnym oleju, niektórych rzeczy nie wykryjesz. Silnik czy za bardzo nie kopci, czy z odmy nie wydobywa się za dużo dymu. Skrzynię można "nasłuchiwać" przykładając ucho do dźwigni zmiany biegów, czy sprzęgło i rewers nie szarpie , tak że traktor zrywa kołami. Ogólny stan, czy nie jest za dużo rzeczy, osłon i tapicerki pourywanych, czy działa nawiew, czy działa WOM, czy kabina nie gnije od spodu. Co do ceny to za 45 tys jak oglądałem parę renówek to raczej były złomy, co nie znaczy, że nie kupi w tej cenie coś dobrego. Jak dla mnie to za 60-70 tys to Renówka musi mieć silnik igła, zrywny i nie kopcić za bardzo, żadnych nie pourywanych osłon/prowizorycznych przeróbek i skrzynia też powinna chodzić bez żadnych zgrzytów... Ta z linku jest ładnie odmalowana, ma prawie nowe opony, może nowe błotniki i osłony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj