News
Dolek3

Case 856xl- Silnik schodzi z obrotów

Polecane posty

Dolek3    0

Witajcie mam problem z case 856xl a mianowicie spada z obrotów i mało brakuje aby zgasł( ale nie gaśnie) tak się dzieje nawet na postoju jak przytrzymam go na oko 2 min na wysokich obrotach  

Dodam że filtry paliwa wymieniłem nie dawno co to może być pomóżcie jaka jest przyczyna?? 

I mam jeszcze jedno pytanko  oprócz tych dwóch głównych filtrów paliwa czy są jeszcze jakieś inne np w pompie paliwa czy coś?? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez 5120CASE5120
      Dzień dobry, proszę o pomoc, już drugi raz wymieniam uszczelniacze siłownika skrętu w case 5120. Tłok jest gładki, zero śladów które wskazywały by zużycie. Problem jest taki że po jakimś czasie wypchana mi cześć uszczelniacza z jednej strony, zaczyna ciec olej. Kupuje zawsze uszczelniacze za 199 zł chyba najtańsze. Powinien kupić za 250? 300? Słyszałem że może tak się dziać gdy jest powietrze w układzie hydraulicznym. (mam też problem z lewym hamulcem, zapowietrzania się, prawdopodobnie pompka hamulcowa lub pompka w zwolnicy) proszę o pomoc 
    • Przez Damianoxs
      Witam jak w temacie nie działa licznik motogodzin (elektroniczny) nie zapala się. Na krótko był sprawdzany i działa.
      Na lewym 1 pinie około 5V
      Na 2 6V
      Na 3 pinie masa 
      Ostatni 4 pin gdzie brakuje kabelka jest 12v 

• Przez MichalP
      Witajcie
      Potrzebuje  opinii  na temat   powyższego kombajnu, jakiś parametrów, broszury, bo niestety nigdzie nie mogę  nic znaleźć , a taki sprzęt chodzi mi po głowie do koszenia kukurydzy i trochę zboża...
    • Przez Kamil99B
      Witam ktoś pomoże kupiłem ostatnio ciągnik i zabardzo nic o nim nie wiem ktos coś mógłby o nim opowiedzieć i ważna sprawa mam niezgrane tylne opony w nim (nieoryginalne) jakie do niego idą tj.do modelu 1294 pomóżcie...
    • Przez Damianoxs
      Witam tak jak w temacie zgrzyta skrzynia podczas przełączania biegów dzieje się tak na biegu jałowym jak i w czasie jazdy na każdym biegu. Skrzynia powershift na starym rewersie bez (N). Na pełzających chodzi dobrze.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj