News
Leobone

John Deere 3140- Dane techniczne

Polecane posty

Leobone    0

Potrzeba danych do przeglądu 

dopuszczalna masa całkowita DMC

Największy dopuszczalny nacisk na oś

pomocy!

igor10246    138
Napisano (edytowany)

https://de.wikibooks.org/wiki/Traktorenlexikon:_John_Deere_3140

• Nacisk na oś przednią = 1230 kg
  • Nacisk na tylną oś = 2600 kg
  •  
  • Masa własna = 3885 kg (na wszystkie koła = 4,135 kg)
  • Dopuszczalna masa całkowita = 6500 kg
  • Wszystko na Niemieckiej wikipedii ciągnikowej
Edytowano przez igor10246

Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez grabaz
      Witam,
      Chciałem wymienić linkę hamulca ręcznego która się urwała przy samej rączce do zaciągania w John Deere 6900.  Myślałem że to prosta robota ale nie mogę jej wyciągnąć. Linka ma takie zgrubienie, kawałek nagwintowanej rurki z kontrą na klucz 32 gdzie wkręcony jest pancerz, rozkręciłem ją ale dalej mi coś blokuje. Czy ta linka jest jakość łączona w tej rurce? Ma ktoś jakąś radę?
    • Przez Johen
      Witam,  mam John Deere 6110  mam  problem  z rewersem . W czasie jazdy wywaliło mi na luz  i nie mogłem jechać i Kiedy przełączam przy kierownicy przód lub tył to tylko cyka przekaźnik w skrzynce bezpieczników i poza tym zero reakcji cio to miejsce że być przy cewkach nie ma prądu  a błąd jest 56 ktoś może miał taki przypadek 

• Przez John62
      Witam, ostatnio w moim John deere 6200 podczas pracy zapaliła się kontrolka o tym że, temperatura oleju przekładniowo hydraulicznego jest zbyt niska lub jest zapchany filtr oleju. Olej i filtry były wymieniane. Na tym oleju przepracował jakieś 50h. Mam pytanie jaka może być tego przyczyna? Czy to może być uszkodzony czujnik temperatury oleju i gdzie się ten czujnik znajduje?
    • Gość
      Przez Gość
      Dzień dobry,
      Czy w miejscu zaznaczonym na zdjęciu znajduje się filtr? I jeśli tak czy warto go odkręcić i spróbować go wyczyścić? Jestem w trakcie wymiany oleju hydraulicznego. 
      John Deere 3440 (1981)

• Przez NewVario
      Witam Panów, 
      czy uważacie, że JD 6120M nowy model 2020 w wyposażeniu:
      -Tls, Commandquad plus eco, 4 pary SCV, Autotrack, przedni tuz, oświetlenie premium za bagatela 400 netto to dobra propozycja?

Jestem trochę zmieszany, ponieważ pamiętam 6125m z przed 3 lat za 222 netto  za wyposażenie : tls, przedni tuz, 3 pary mechaniczne.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj