DeutzDx

DF DX 140 -Hamowanie przednich kół po wyłączeniu napędu

Polecane posty

DeutzDx    0

Witam, mam problem z napędem Deutz dx 140. Problem polega na tym, że po włączeniu napędu podczas orania napęd nie działa, a gdy go się wyłączy na drodze powstają ślady przednich kół tak jakby tył pchał przednie koła i napęd był włączony. Proszę o pomoc nie mogę tego problemu rozwiązać od roku. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Edytowano przez DeutzDx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeutzDx    0

Tam hamowanie to dla mnie najmniejszy problem tylko jak bym chciał wyjechac orac to zaraz bym sie zakopal bo naped nie dziala a jak jest wylaczony to poczas skrecania przednie kola robia slady na ziemi jakby naped byl wlaczony. Nie wiem moim zdaniem moze cos z cisnieniem byc, w najgorszym przypadku to tarczki, moze wy macie jakies pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeutzDx    0

Z tego co wiem to blokade on ma odlaczona

ale jak chodzilem do tokarza to on mi mowil ze w takiej kostce co rozdziela olej jest jakis zawor pekniety wiec jesli jednak masz racje to wina lezy po stronie zaworu poniewaz zawor zle podaje, rozdziela olej i moze napedu nie zalaczac a blokady nie rozlaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wenicjusz    5

o jakiej blokadzie mówicie - dx 140 nie ma blokady mostu - za stary typ napędu apl 3052 ZF

Podaj prosze dokładne rozmiary opon przód i tył - moze tu jest przyczyna, przystawka do dx 140 to tania cześć - w życiu nie męczyłbym się roku z tym

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolega dobrze napisał prawdopodobnie masz źle opony dobrane

a co do napędu to ciężko bez zajrzenia tam cokolwiek powiedzieć


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj