Cinkowski96

Koszt koszenia/zbioru maszynowego jagodowych(porzeczka, agrest, malina)

Polecane posty

Cinkowski96    0

Witam, ile w ostatnich latach bierzecie za zbiór porzeczek/malin? Bierzecie stawkę od kg czy za godzinę, a może za hektar? Oraz mniej więcej jaki czas zbioru hektara? 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez superfarmer02
      jak będą kształtować się u was ceny usług w tym roku? podnosicie, opuszczacie czy bez zmian?🤔 na początek moje pytanie. ile brać za usługę prasowania bel 100x110 (w nawiasach ceny jakie myślę brać z moim sznurkiem i folią) - słoma (10) - siano (12) - sianokiszonka (prasowanie i owiniącie ewentualnie włożenie widłami na owijarke/przyczepę 35) dodam że w okolicy jest tylko jedna prasa kolejne pytanie, ile brać za godzinę młucenia (bez sieczkarni i z) kombajnem z hederem ok 2.7 (nieznane dokładnej wydajności) w okolicy jest kilka kombajnów ale doprosić. się graniczy z cudem szczególnie gdy ktoś ma kilka ha
    • Przez MariuszKlim
      Cześć. Ktoś orientuje się po ile średnio wychodzi ubezpieczenie upraw od hektara po odliczeniu dotacji od rządu, na Podlasiu?
      standard od przymrozków. jare.
    • Przez nomysz14
      Witam wszystkich kupiłem siewnik Unia poznaniak ze znacznikami hydraulicznymi ale ursus ma hydraulikę fergusona czy nie będę miał kłopotu z przerzucaniu znaczników 
    • Przez szostek1515
      Koledzy powiedzcie mi ile można wziąść za transport 5 ton zboża w jedną stronę bym miał jakieś 25-30 kilometrów?
      Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • Przez karbex
      Witam,
      Mam pytanie jak kształtują się ceny usługi wapnowania i jak są rozliczane. Interesuje mnie cena wynajmu rozsiewacza RCW oraz cena samej usługi rozsiania wapna. Są u Was takie usługi? Jak są rozliczane - na godzine pracy, na hektar czy od rozsiewacza ?
      Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj