chwiolas

AutoCasco na kombajn

Polecane posty

chwiolas    17

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jakie macie doświadczenia z AC na kombajn (raczej chodzi mi o nowe kombajny). Sugerować się najtańszą ofertą, czy może iść do pewniaka- PZU. Chociaz to mi się za bardzo nie widzi, bo w PZU policzyli mi za kombajn o wartości 700tys - 7,5 tysiąca rocznie. Szczerze mówiąc myślałem  że koło 4 tysięcy się zakręci, ale 7,5????

Arek    190

Niestety u większości ubezpieczycieli stawka wynosi ok 1% ale w niektórych firmach można wybrać opcje ubezpieczenia tylko na 3 miesiące. I wtedy wychodzi ok połowa rocznej składki.

Elektro2015    78

Napisz do "Kula" ten gość co prowadzi kanał na YouTube on ubezpieczenia kombajn i nawet w tamtym roku korzystał z ubezpieczenia bo miał awarię

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PrzemoO
      Przymierzam się do zakupu przystawki do kukurydzy 6 rzędowej. Ma pracować z Claasem Dominatorem 98 Maxi. Jaki system cięcia polecacie śmigłowy czy rotorowy? Jaką markę polecacie? Przystawka ma być w przedziale cenowym do ok 50-60 tyś.
    • Przez damian3060
      witam mam pytanie czy da radę zamontować wspomaganie do kombajnu lely dehentreiter jest to stary kombajn. chodzi mi czy da radę zamontować hydrauliczne lub elektryczne lub jest jakiś inny sposób? koła tył od wózka widłowego czy jak zmienię opony to będzie lżej się kręciło czy nic nie da
    • Przez atomik
      tylko bez sciemniania ile naprawde wam wchodzi w bizony, rekordy i inne jelenie. w mojego poprzedniego rekorda pszenzyta wchodizła bez deka 2,5 t . w Obecnym jd 1055 wchodzi mniej dokłądni ejeszcze nie wiemcos koło 1,8 t jeczmienia ozimego
    • Przez kuba9449
      Witam
      Czy posiada ktoś informacje jakie sprzęgło na wałku powinno być do przystawki geringhoff rotadisc 6 rzędowej?
    • Przez jkl
      Gdzie i za ile można takie cudeńko zakupić? Po tegorocznych stratach jestem zdegustowany brakiem tego czegoś!!
      Bardzo proszę o namiary firm, ogłoszeń sprzedaży, itp.
      Z góry dziękuję za pomoc.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj