News
Arturos21

który najbardziej wydajny kombajn mega 208 tx 66 mdw 527 laverda 626 john deere 2266

Polecane posty

Cezar81    21
8 godzin temu, Arturos21 napisał:

jak w temacie który będzie najlepszy

2266 szukam też takiego ale ciężko coś trafić w szczególności nie kręconego i spawanego 

Wiadomość z agroFakt.pl

Arturos21    4

dlaczego odrzucić mdw zależy mi na wydajności ktory najwięcej przerobi  bo kogo by nie pytać to różne odpowiedzi 

tomek1974    6

co ci będę ściemniał ,miałem styczność z mdw i bym go nie kupił, tylko claas new holland john deere z prostej przyczyny jadę do sklepu i kupuje części a nie szukać po świecie 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Sola20
      Witam od dłuższego czasu szukam kombajnu zbożowego na swoje warunki (ciasno między płotami teren górzysty)
      Kombajny które mi podchodzą to:
      John deere 952, 1032, 1042
      Sampo 580
      Volvo 1150
      MF 16
      Bizon Z 140
      Według was który jest najlepszy mało awaryjny oraz żeby z częściami nie było większego problemu
      Kombajn jest kupowany nie na kilka sezonów tylko na długie lata
      Przeglądałem różne fora najbardziej mi odpowiada John deere
      Będę wdzięczny za pomoc Pozdrawiam
    • Przez tadi77
      Witam będę zmieniał kombajn i wymyśliłem sobie new holland tx 65 w sumie bo taki mi się trafia w fajnym stanie może ktoś takiego posiada jakieś rady sugestie ,chodzi o awaryjnosc części itd ,głównie do kukurydzy ,przemawia do mnie dlatego że można go kupić o wiele młodszego od dominatora w takim samym budzecie
    • Przez Theprzemo205
      Witam Jestem zainteresowany tym oto kombajnem.  https://www.olx.pl/oferta/claas-mercator-50-kosa-3m-oryginal-jeden-wlasciciel-export-szwecja-CID757-IDCeVnD.html#fe296148d1 
      Za bardzo się nie znam na kombajnach. Dotychczas uztkowałem tylko Claas Cosmos. Czy mercatorem da rade kosić kukurydze i rzepak?  Czy te 2029 motogodzin to dużo jak na taki kombajn?
    • Przez kotek85
      Witam 
      Potrzebuję waszej rady który z kombajnów wybrać rowazam New Holland 8030 8040 lub Dominatora 66. Kombajn pracował by na 40-50 ha.
      Z góry za wszystkie sugestie dziękuję
    • Przez RolnikMonkul
      Witam, jak w temacie stoję przed zakupem kombajnu zbożowego Deutz Fahr 4060. Jakie są jego wady i zalety na co zwrócić uwagę przy zakupie, oraz czy polecacie ten model. Pozdrawiam 🙂

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj