News
Farmerr37

Deutz Fahr M900-Ustawienia robocze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Farmerr37    0

Witam mam prosbe chcialbym sie dowiedziec troche o tym kombajnie bo to moj pierwszy tski kombajn z tej marki ,wczesniej mialem claasa consula super sprzet ale juz uzytkowany byl pare dobrych lat  i pojechal w inne rejony polski posluzyc ,chcialem zapytac jak ustawic te wajhy od wlot wylot zeby ladnie sie mlocilo pszenice i jeczmien jaki wiatr i sita z tylu teraz jest dolne dito 13mm oczko a gorne z wajha w lewa strone w polowie ustawione ,jaki tez wlac olej do zwolnic do kol i po co sa az 4 korki dwa od dolu i dwa w polowie troszke wyzej zazwycaj to powinien byc jeden w polowie do wlewania i stanu drugi od dolu do spuszczania tu mam 4 az i jeden odpowietrznik jeszcze  gdzie znajduje sie bagnet w dkrzyni biegow miarka oleju 

akmaly    347
Napisano (edytowany)

Witam.

Zwolnica w tym modelu jest dość prymitywna, czyli wieniec i wałek. Smaruje się go smarem grafitowym, jeden korek masz nad a drugi pod wieńcem - prawdopodobnie w celu przepłukania przekładni i naniesienia nowego smaru. Niby wg. instrukcji jest olej grafitowy ale specyfikacja odpowiada raczej smarowi grafitowemu. 

Odnośnie ustawień to użyj wyszukiwarki na forum - jest sporo tego nawet z opisanymi problemami 

Edytowano przez akmaly

Wiadomość z agroFakt.pl

Farmerr37    0

Witam z tego co odkrecilem te dwa korki to z obu sie wylal gesty olej nie smar i kolor zielony ,tylko mi chodzi o to ze ile tego oleju lub smaru mam tam wlac i jak go wlewac czy w poloeie kola czy od dolu na samym dole dziwnie to jest pomyslane ,powinien byc jeden wlewowy a drugi do spuszczania 

akmaly    347

Co miałeś wlane do zwolnicy tego nie wiem, piszę tylko co powinno być. Jak chcesz to mogę odnaleźć specyfikację. Miarka oleju w skrzyni znajduje się od góry, zaraz za osią, nakrętka na klucz chyba 22.

Farmerr37    0

Jakbys mogl to bylbym wdzieczny za specyfikacje co tam wlac w te kola i jak to zrobic jak sa 4 korki 

akmaly    347

Smar grafitowy

- sztywność NLGI 00 wg normy DIN 51818 ( czyli smar półpłynny )

- penetracja 400-430 wg DIN 51804 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KrzysztofZmysowski
      Witam,

Mam zamiar kupić kombajn Deutz fahr c6205 ts. Ciężko znaleźć jakieś opinie na temat tego modelu w internecie.
      Czy ktoś z was posiada taki model? Czy polecił bo go oraz co warto dokupić w opcji ?
    • Przez Farmerr37
      Witam mam pytanie wymienilem olej w kombajnie fahr m900 w tym duzym zbiorniku kolo silnika na nowy i jest taki problem gdyz po zapaleniu kombajnu gdy podnosze motowidlo to lewy silownik podnosi do gory a prawy stoi w miejscu ,wymienilem tez nowe przewody bo stare byly sparciale i tez ten lewy silownik odpowietrzylem bo bylo powietrze reszta dziala ok heder podnosi i opuszcza ,zauwazylem tez ze lewy silownik podnosi pierwszy a za chwile wlacza sie prawy czy tak ma byc czy powinny razem podnosic jednakowo prosze o pomoc bo niewiem co jest ???
    • Przez arknaw
      Witam,
      Poszukuję schematu elektrycznego do kombajnów serii M2XXX (mój model to M2580) lub nieco nowszych (M35.80, 4065 itp.)
      Czy we wszystkich modelach tych kombajnów występuje komputer sterujący pod panele operatora?
      Przydatnym również byłaby instrukcja obsługi, aby zobaczyć ustawienia kombajnu dla różnych zbóż.
      Z góry dziękuję za ewentualną pomoc.

• Przez aizen7
      Witam. Od niedawna jestem właścicielem kombajnu Deutz Fahr M35.75,mam z nim problem, otóż pomimo maksymalnych obrotów silnika cały zespół żniwny (heder) powoli się podnosi, co może być problematyczne podczas żniw. Co może być przyczyną tego stanu ? Proszę o odpowiedz
    • Przez Farmerr37
      witam mam pytanie moj kombajn to fahr m900 chcialem zapytac jak zapiac heder bo mialem 2,5m ale przy kupnie chcialem 3m wszystko pasuje u gory tylko na dole niewiem jak zapiac bo sa po obu stronach taka wygieta blaszka na wygietej srubie z dwoma nakretkami chcialbym jakies zdjecie jak ktos ma w swoim 3 m heder

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj