News
mifalek10

Zetor Forterra 11441 i tur

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mifalek10    1

Witam.

Mam pytanie do użytkowników wyżej wymienionego zestawu. Planuję założyć tura do swojego zetora i mam dylemat jakiego tura wybrać? Zastanawiam się nad zetor system, ale nawet z tego są produkcji polskiej i szwedzkiej, ale oczywiście inne też wchodzą w grę. Możecie podzielić się swoim doświadczeniem przy wyborze. Chodzi mi przy założeniu żeby wszystko pasowało, żeby nic nie przerabiać, aby płynnie się tym pracowało, oczywiście żeby w miarę szybko i prosto odpiąć/zapiąć i stosunek ceny do jakości?

Z góry dziękuję za pomoc!

Uziu92    4672

pracowałem turem zetor system, wg mnie dobry tur, masywny, wysoko podnosi. Na pewno lepszy niż niektóre polskie ulepy garażowe.

Wiadomość z agroFakt.pl

euro115    0

Hydramet xtreme, mam na swoim założony i nie mam zastrzeżeń, mocny ładowacz i tańszy od zetor system

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Z8e4t4or
      Mam pytanie czy są tu osoby które podnosiły moc w zetorze Proxima 8441 mam kilka pytań 
    • Przez ZetorGosp
      Siemka Wszystkim
      Proszę was o pomoc odnośnie mojej kabiny od zetora 12145 a mianowicie mam problem taki że w materiale na dachu zrobiła się dziura poprostu się porwał i za bardzo nie  wiem czym to załatać bo materiału takiego nie mam kupić też nie mogę i macie może jakiś sposób aby jakoś to załatać lub coś zrobić aby tego nie było widać? Prześle zdjęcie gdzie mi się porwało tylko mam zdjęcie z neta więc zaznacze tam gdzie u mnie jest porwane link od gościa ze zdjęcia https://www.agrotesty.pl/zetor-16145-dane-techniczne/
      z góry dzięki za odpowiedz i radę. Pozdrawiam

• Przez klajcper
      Witam, czy ktoś wie jak w zetorze 5245 uruchamiana jest kontrolka minimalnego ciśnienia powietrza i gdzie znajduje się czujnik?
    • Przez klajcper
      Czy ktoś wie coś o wzmacniaczu momentu w zetorze 5245, jak działa i jego usterki? 
    • Przez Lukaszaaa
      Witam panowie,kupiłem Zetora 7211 na duzych kołach 34,próbowałem go dziś w orce w czterech skibach na 35 odkladnicy.z początku jeździłem 2-ka wydawało mi się że jadę tak jak po asfalcie i zaczęła mi delikatnie temperatura rosnąć,zmieniłem na jedynkę i było wszystko ok, powiedzcie mi jak u waszych zetorow jest z temperatura w orce?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj