Polecane posty

Leobone    0

Witajcie, chcę  kupic JD 6600 podpowiedzcie mi proszę na co zwrócić uwagę przy zakupie oraz jakie ma ten ciągnik mocne i słabe strony...

Z góry dziękuję!

tomek9111    0

Luzy na plecaku od podnośnika wydatek pompy hydraulicznej, oraz caly rozdzielacz, przystawka napedu lubią  być ciekawe historie tam, skrzynia silnik ogolnie prosta maszyna 

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek9111    0

Wszystko można naprawić kwesta chęci i funduszy mam model wyżej od kilkunastu lat robiłem silnik oraz plecak kilka drobiazgów ceny części umiarkowane 

erciak    10

Sprawdź wałek łączący skrzynię z silnikiem, jeśli możesz ręką poruszyć to "dwumasa" do wymiany i zobaczysz czy czujniki podłączone, nie ma wycieków.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pawel007
      Witam wszystkich jestem świeżym użytkownikiem 62 10, problem Tak jak w tytule nie działa przednia wycieraczka, lampa ostrzegawcza, i światełko w kabinie , nie działa również lewe tylne światło pozycyjne , bezpieczniki sprawdzone jest okej, ktoś pomoże jak idzie wiązka do bezpieczników bo Odkręciłem filtr kabinowy i widzę że idą za nagrzewnice , ktoś może miał taki przypadek i podpowie Gdzie kopać , i gdzie to schodzi do puszki bezpieczników , prawy tył pozycyjny jest dlatego może jest przerwa na obieg na połączeniu lewego i prawego światła, dziękuję za pomoc
    • Przez seba836
      Kupiłem wszystkie potrzebne filtry pierwsze co nie mogę znaleźć drugiego hydraulicznego, jeden jest pod kołem a drugiego nie mogę znaleźć. Drugi temat to olej do przedniego mostu jak sprawdzić jego stan czy jest jakaś miarka wiem że w kołach są jakieś korki. I jaki olej się leje do zwolennic?
    • Przez Omniq
      Witam,
      Posiadam instrukcję serwisową do JD 7430 i 7530 Premium. Instrukcja w języku angielskim w formacie PDF, nie skan książek tylko porządny pdf. Mogę się podzielić gdyby ktoś potrzebował

• Przez ogier1998
      Witam mam pytanie czy seria 6030 bedzie dalej produkowana bo nigdzie nie moge się dowiedzieć
    • Przez slawek261993
      Witam. Mam taki problem w 6920. Gdy wlaczam swiatla na 1 ząbek (pozycje) normalnie zapalaja sie swiatla pozycyjne ale po wlaczeniu dalej na 2 ząbek na swiatla drogowe to od razu automatycznie gina swiatla pozycyjne z przodu, z tylu i tak samo we wtyce czyli przyczepa. Stop po wcisnieciu pedalu dziala/swieci czyli wporzadku. Gdzie szukac problemu? Czy to jakis bezpiecznik? Przekaznik? Po przelaczeniu przelacznik na swiatla mijania rowniez to samo. Jedynie swieca swiatla w masce.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj