Polecane posty

Leobone    0

Witajcie, chcę  kupic JD 6600 podpowiedzcie mi proszę na co zwrócić uwagę przy zakupie oraz jakie ma ten ciągnik mocne i słabe strony...

Z góry dziękuję!

tomek9111    0

Luzy na plecaku od podnośnika wydatek pompy hydraulicznej, oraz caly rozdzielacz, przystawka napedu lubią  być ciekawe historie tam, skrzynia silnik ogolnie prosta maszyna 

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek9111    0

Wszystko można naprawić kwesta chęci i funduszy mam model wyżej od kilkunastu lat robiłem silnik oraz plecak kilka drobiazgów ceny części umiarkowane 

erciak    10

Sprawdź wałek łączący skrzynię z silnikiem, jeśli możesz ręką poruszyć to "dwumasa" do wymiany i zobaczysz czy czujniki podłączone, nie ma wycieków.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ejczbio
      Witam, mam pytanie chyba bardziej do serwisantów, ale może i nie tylko. Chciałbym wyłączyć włączanie przedniego napędu przy wciskaniu hamulca, ponieważ uważam to za najbardziej debilny patent w moim ciągniku (6230) Wg. mnie to powinno działać dopiero przy prędkościach większych niż 10km/h W sumie nie mam pojęcia jak to rozwiązać, czy wpiąć się gdzieś w układ elektryczny, np. za czujnikiem który jest odpowiedzialny za włączenie napędu po wciśnięciu hamulca i zastosować włącznik ON/OFF?
      Jak myślicie, da się coś z tym zrobić?
    • Przez AchimR
      Macie problemy z brakiem mocy? Trybem awaryjnym? Błędami turbo?
      Oto rozwiązanie DOŻYWOTNIE:
      Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 501 923 349
      DOŻYWOTNIA GWARANCJA!!!
      Nie wgrywamy gotowców jak konkurencja!!!
    • Przez matijas67
      Witam 
      Mam problem w moim John Deere 6600 1999r
      Otóż jak chce odpalić to brzęczy chyba "bendix" Ale był wymieniany na nowy, nie wiem czy to może wina rozrusznika, nwm pomysły mi się kończą..
      Kiedyś palił na strzala Ale teraz coraz gorzej i teraz na zimnie to po 15 razy muszę przekręcić kluczyk żeby zapalił  A jak jest ciepły i chodzi w polu to jak zgasze to pali od razu ( na ciepłym) 

Co to może być za przyczyna? 
      Jeśli ktoś coś wie to jakby mógł mi pomoc 😇
      Z góry dziękuję za podpowiedź 

• Przez pawel007
      Witam. Jak sie dostac do bezpiecznikow w John Deere seria 6 , dokladnie to 6210. Są zlokalizowane pod oslona pod konsola z prawej strony tylko ja potrzebuje sprawdzic czy wszystko jest ok wpiete od spodu. Po rozkreceniu bocznej obudowy udalo mi sie odkrecic cala skrzynke tylko ze od gory wchodza dwie grube wiazki z duzą iloscia kabli ktore mocno trzymaja cała skrzynke i nie ma mozliwosci jej przekręcić a co tu mówić o wyciągnięciu zeby cokolwiek podejrzeć od spodu. Jest na to jakis patent ? Trzeba odkręcac ta bronzowa obudowe gorna gdzie jest cale sterowanie zeby tam cos podejrzeć. ? Dziękuje za podpowiedz.
    • Przez dawidjohn
      Witam od niedawna posiadam John deere 6100 i jest taki przypadek że nie rozłącza się napęd na wyłączonym jak podjechałem np do drzewa to i tak kopal zaznaczę że hamulca nie używałem wtedy, ale przy ładowaniu gnoju jak był wyłączony to się kopał a z napędem ładnie szedł o co tu chodzi czy czasami nie rozłącza czy stałe jest włączony? na jakiej zasadzie działa tu napęd bo strach jeździć po drodze żeby się nie uszkodził. Pozdrawiam

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj