SochMet

Maszyny do mechanicznego usowania chwastów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
SochMet    0

Wykonuję tzw Ekopielnik do obróbki chwastów bezmotyczkowo. Maszyny     widoczne na zdjęciach są przerobione z dawnych wieloraków ale zamiast     noży zastosowane są łapy sprężynowe do spulchniania gleby ilość łapek w     międzyrzędzie do ustalenia, koła w wózkach mogą zostać wymienione z     metalowych na gumowe, wieloraki są sterowane na skrętnych kołach  (lekka    praca) oraz sekcje są z regulacją docisku do gleby. Ramiona z   gwiazdami   wykonuje z grubościennego materiału dociskane  na  odpowiednio   dobranej sprężynie. Gwiazdy metalowe są wycinane  laserowo  (100%   powtarzalność) oraz wyginane na prasie krawędziowe  (nie  zdarzyło się aby   w pracy ząb się zgiął), gumy są trwałe nie  potrzebują  przechowywania w   dodatniej temperaturze. Zastosowany jest  również  regulator do zmiany   kąta natarcia gwiazdy. Wszystko  oczywiście jest  regulowane wysokości,   szerokości, zmiany rozstaw  międzyrzędzi.  Wykonuje wszystkie ilości   rzędów od 1 do ile potrzeba  oraz szerokości  międzyrzedzi od 35cm do ile   potrzeba. Maszyna może  posiadać sterowanie  mechaniczne lub może być bez   sterowania (np do  truskawek). Maszynę  można dostosować do każdej  rośliny  sianej lub  sadzonej w rzędach jak  również do szkółek do krzewów   specjalnie  podwyższane. Idealnie  sprawdza się w uprawach fasoli,  buraka,   kalafiora, kapusty, brokułu,  tytoniu, truskawek, tymianku,  różnych  ziół  oraz warzyw. Mogę sprzedać  również same sekcje z gwiazdami  do  gotowego  zamocowania na własny  pielnik/wielorak. Przerabiam również   pielniki  klientów. Obecnie  pracuję nad rozwiązaniem ze sterowaniem   hydraulicznym.  Wystawiam  fakturę oraz po wcześniejszym ustaleniu mogę   zaoferować  transport. W  razie jakichkolwiek pytań czy ceny zapraszam  do  kontaktu  669574165 lub dawidsochab@tlen.pl

IMG_20200111_083535.jpg

part000001_8.jpg

part000001_6.jpg

temp5.jpg

part000001_9.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj