News
ursusbison

Siewnik Overum Tive D630

Polecane posty

ursusbison    0

Witam potrzebuję info.gdzie mógł bym dostać części do siewnika Overum D630 głównie potrzebuje kółka wysiewające i adaptery wysiewające

Z góry dziękuję za pomoc

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez edward93
      Witam mam kilka pytań odnośnie siewnika vaderstad spirit 600s. Kupiliśmy używany z 2016 roku.
      Jednak po siewie widać że musi być zle ustawiony talerzówka z przodu idzie nie równo podnosząc delikatnie do góry nie idzie całość równo np. Najpierw środek potem boki i podobnie jeśli chce opuścić. Położenie ich także nie jest równo względem konta talerzy przód idzie głębiej niż tył na regulacji jak się bawiłem żeby ustawić to w końcu był problem żeby go złożyć. Redlice z tylu po podnoszeniu także nie są równo boki wyżej niż środek jednak w glebie ziarno leży równo na całości siewnika. Wiec pewności nie mam czy tak powinno być. 
    • Przez PodlaskiRolnik224
      Witam 
      Poszukuje tabeli wysiewu do siewnika gaspardo combinata 300
    • Przez MowMiMnichu
      Witam , mam problem z siewnikiem amazone d9 3000 special. Mianowicie problem , gdzie oszukuje on z wysiewem nasion , ustawie , zrobię próbę jest ok a na polu wysiewa już inaczej , po swojemu w czym tkwi problem ? Proszę o szybko poradę 

• Przez Lespki007
      witam wszystkich
      niedawno kupilem siewnik taki jak w tytule jest on wyposazony w sterownik firmy muller elektornik i niestety nie dostalem instrukcji obslugi. chcialbym sie spytac czy ma ktos badz tez mial taki sterownik i czy moglby napisac mi jak sie ustawia szerokosc sciezek i innych waznych rzeczy albo moze ktos ma instrukcje obslugi i moglby sie nia podzielic???
      z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam
    • Przez wojti_wojti
      Witam

Zwracam się do was z prośbą, mianowicie ma ktoś może z was instrukcję obsługi do siewnika Poznaniaka SO43 w formacie pdf? Nie chodzi mi o Poznaniaki typu so43 3Z, czy 3B tylko chodzi mi o zwykłego SO43

Z góry dzięki za pomoc

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj