Wiktor1234

Opinie Massey Ferguson

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Wiktor1234    0

Witam. Mam na oku zakup ciągnika nowego marki Massey Ferguson 360 turbo chciałbym zapytać jak się sprawuje i czy są jakieś nieprawidłowości w tym modelu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bolo1500
      Witam. Pracuję na MF 5713SL. Od niedawna pojawił się problem, mianowicie codziennie rano gdy ciągnik jest zimny pojawia się problem ze zmianą biegów. Po włączeniu jazdy do przodu lub do tyłu wskakuje bieg 3b(mam ustawione ruszanie 2b przód 2b Tył) ciągnik rusza z tego biegu można zmieniać do 3f na 4 juz nie da rady tak samo żeby zejść na niższy np 2b, lub jest też tak że po odpaleniu jest 3b wskakuje ten bieg ale ciagnik nie jedzie ani do tyłu ani do przodu po odpaleniu kilkukrotnie rusza. Biegi zaczyna zmieniać dopiero jak osiągnie temperaturę, wtedy wszystko wraca do normy skrzynia pracuje normalnie. Ma ktoś jakiś pomysł? był serwis sprawdzali błędy wymieniali oleje filtry nic nie pomogło, robili również upgrade softu skrzyni, również nic to nie dało.
    • Przez Moniuch88
      Witam u kolegi w MF 5445, nie działa WOM. W trakcie pracy przy kosiarce po chwilowym zatrzymaniu ciagnika nie chce sie załaczyc na pełną moc bo sie obraca ale mozna zatrzymac. Jak jest wyłaczony to mozna krecic reka w jedna strone czy mozliwe ze zawiesil sie elektrozawor od hamulca WOM 
    • Przez Maniek101
      Czy łożyska z numeru HM89446/HM89410 pasują do przednich zwrotnic massey ferguson gdzie występuję numer katalogu 3426619M1 bo chce założyć coś firmowego a po numerze z katalogu za wiele nie szuka a w tamtych numerach występuje np koyo, ntn, timken 
    • Przez Cichy94
      Witam posiadam ciągnik MF 6170 i jak go zapale to pali mi sie kontrolka od przedniego napedu i jak ja nadusze zeby wyłączyc to ciągle sie pali dopiero jak nadusze 1-2 razy na hamulec i dopiero na guzik to sie odłączy.Ostatnio nawet mi sie sam włączył przy jezdzie po drodze jaka moze byc tego przyczyna ??
    • Przez kroewakv
      Co sądzicie o tym ciągniku? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj