Grzech123

Chce kupić john deere 6800

Polecane posty

Grzech123    0

Chce kupić john deere 6800 moze ktoś ma taki ciągnik i powie mi czy są one awaryjne?  Na co trzeba zwrócić uwagę przy kupnie takiego ciągnika. 

Grzech123    0

Cześć kupiłem john deere 6520 I mrugaja mi kontrolki ładowanie jakby coś z akumulatorem  i wykrzyknik na środku w kolorze pomarańczowym  może orientujesz się co to oznacza? 

Wiadomość z agroFakt.pl

adamo2250    4
50 minut temu, Grzech123 napisał:

Cześć kupiłem john deere 6520 I mrugaja mi kontrolki ładowanie jakby coś z akumulatorem  i wykrzyknik na środku w kolorze pomarańczowym  może orientujesz się co to oznacza? 

Zbyt niskie napięcie. Może być wytarte szczotki w alternatorze. Lub brak którejś masy. Trzeba szukać

adamo2250    4
11 godzin temu, Grzech123 napisał:

Dzięki. Szczotki były do wymiany. 

I już nie świecą kontrolki??

Grzech123    0

Te od ładowania i ta na środku przestały mrugać przynajmniej narazie. Ale zaczęła mrugać po prawej stronie ta z literą "i" wiesz od czego ona jest? 

ariss    14

i to informacja że coś nie działa poprawnie ale to może być dużo np mało paliwa ta pomarańczowa oznacza poważniejszy problem i zostaje na czerwono żeby zatrzymać ciągnik

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez vagers
      Witam kolegów. Brak możliwości włączenia tylnego Wom. CZujnik obrotów B06 sprawny ,zawór włączający sprawny. Przy próbie właczenia obrotów na comanderze wyrzuca błędy 523813.01 i 523806.00. Zasilanie do pc05 sterownika dochodzi.  Co steruje w tym pc05 tymi zaworami obrotów wałka. Już mi ręce opadają na to. Proszę o pomoc.
    • Przez 2km5
      Witam dał by radę ktoś posiadający 975 albo podobny model opisać kontrolki głównie chodzi o 2.3i4 od lewej strony ręczny itd. 

• Przez DoominikJD
      Witam! Potrzebuję moment dokręcania wału korbowego, korbowodów oraz głowicy w John Deere 6300 typ silnika 4039. Zależy mi na wytłumaczeniu dokładnym tego procesu. 
      Aktualnie jestem w momencie składania silnika i stoję w miejscu. Bardzo proszę o pomoc.

• Przez Natalia25
      Witam, chcę kupić jd 6155M i chciałabym prosić o opinie jakie "laczki" do tyłu wybrać: 650 czy 600??
      Pozdrawiam
    • Przez majster2105
      witam poszukuje osoby która ma instrukcje obsługi lub katalog części do kombajnu jd2256 w pdf 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj