News
martin0000

Wydzierżawienie działki pod fotowoltaikę

Polecane posty

martin0000    40

Co myślicie o wydzierżawieniu 4 ha działki pod fotowoltaikę? Bo mam taką okazję ale nie wiem czy się w to pchać może ktoś ma takie coś u siebie na polu?  Dają 10tyś/ha rocznie tylko umowa na 29 lat.

bkrawczyk7    23

Później mogą ją Ci zabrać bo przy takim długiej dzierżawie,to już tak zwane zasiedzenie i zbytnio nic nie zrobisz, można powiedzieć że oni to od Ciebie kupią tą ziemię tylko w ratach co rok 10 tyś

Tylko jak słaba ziemia to źle by może na tym nie wyszedł

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez farmtrac8244
      Rozmawiamy o zjawiskach pogodowych, jakie występują w naszych regionach i mają bezpośredni wpływ na nasze gospodarstwa i nasze lokalne rolnictwo.
      Jaka jest aktualna pogoda dla rolnika? Jakich prognoz pogody dla rolników używacie?
      Zapraszamy do dyskusji
      Kontynuacja tematu ogólnego: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/

Pogoda niczego sobie około 5 na plusie. Wiaterek czuć słońce przyświeca.
    • Przez Agrest
      Doradźcie jaka jest droga prawna przepisania ziemi po prababce na siebie. 
      Chodzi o niecałe 2,15ha. Działka zlokalizowana jest niefortunnie bo po środku pozostałej części, co w wypadku sprzedaży komplikuje sprawę
      Prababka zmarła w 1970r.  Część użytkował mój dziadek,  część stryj.
      Potem ziemię uzytkowała moja mama, a od  2001 ja. Podatki uregulowane. 
      Część stryja przejął mój chrzestny, a  w 2005 na " gębę" oddał mi jako prezent ślubny (1,35ha) Podatki są opłacane. 
      Jak ugryść ten temat żeby nie wsadzić kija w mrowisko? Ziemia słabej klasy i niskiej wartości . Gdyby chcieć informować spadkobierców to uzbierał by ich dziesiątki i gra nie warta świeczki.
      Jest coś takiego jak zasiedzenie w dobrej i złej wierze.
      Jak to funkcjonuje? Czy okres użytkowania przez rodzica można sumować  z czasem użytkowania przeze mnie?
      Jest inna droga prawna?
    • Gość xsango
      Przez Gość xsango
      Po ile macie mth w waszych traktoraach , kto ma najwięcej?
    • Przez toniekmf255
      Piszcie tutaj najlepsze według was cytaty użytkowników AF
      No to ja zaczynam
    • Przez singnoral
      Ostatnio coraz modniejsze jest wykonywanie mebli ogrodowych z palet, takich jak tutaj: Epalety.pl sprzedaż palet . Co sądzicie o tym pomyśle? A może ktoś z Was ma takie i mógłby napisać coś o ich trwałości?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj