Case

ISOBUS jak podłączyć do ciągnika?

Polecane posty

Case    1

Czy można przełożyć wtyczkę ISOBUS która jest przy prasie do ciągnika który nie ma takiego wejścia? Jak wymienić taka wtyczkę w ciągniku na Isobus? PROSZĘ O POMOC! 

ZDJĘCIE nie powiązane z tematem 🙈

Screenshot_20190312-091325.jpg

Case    1
2 godziny temu, TheFarmBrothers napisał:

A masz ISOBUS w ciągniku ? 

No właśnie nie mam 🙈 czy można to jakoś założyć? 

Wiadomość z agroFakt.pl

G_Siegien    36

Chodzi Ci o możliwość sterowania maszynami zgodnymi z ISOBUS w tym ciągniku? 

Posty wyrażają moje zdanie, inni nie muszą wcale się z tym zgadzać (mogę być w błędzie)

Dnia 12.01.2020 o 18:42, Case napisał:

No właśnie nie mam 🙈 czy można to jakoś założyć? 

Jasne, że można założyć. Zakładałem już ISOBUS'a w kilku starszych ciągnikach. Nie jest to skomplikowane ale musisz kupić całą wiązkę (podłączenie do akumulatora, gniazdo na tył ciągnika i wtyczka do monitora). Koszt takiej wiązki jest dosyć spory (jak na kilka kabli). No i nie wiem czy masz jakikolwiek wyświetlacz współpracujący z ISOBUS.

Arek    205

Do jakiego ciągnika to ma być ? Ciągnik ma już can? Można dokupić dedykowaną wiązke lub robić retrofit. Na olx można czasem wyrwać nową wiązkę retrofit poniżej tysiaka.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez thesykacz
      Witam. Pewnie temat byl przerabiany że sto razy ale nie czaje bardzo tematu a więc tak : w Ursusie 3512 mam alternator z samochodu z ciągnika wychodzą 3 kable czerwony czarny i na wsowke fioletowy w i to połączone do alternatora . Dziś kupiłem podobny tylko ma dwa piny na wsowke w starym miałem jeden pin. Nie wiem jak to podłączyć wsowke wkładam w jeden pin kontrolka świeci i nie gaśnie jak włożę w drugi pin kontrolka nie sieci na zgaszonym jak odpalę to się zaswieca. Tak i tak nie ładuje jak sprawdzam multimetrem. Tak to uruchomić żeby ladowalo i było ok? (Na foto stary alternator) nowy alternator drugie foto. 

• Przez Bartek3512
      Nie działa mi nagrzewnica i wycieraczki. 2 tyg temu był regenorowany rozruszni. Z automatu rozrusznika idzie czerwony kabel do skrzynki bezpieczników wycieczek i nagrzewnicy. Tylko w tym przewodzie nie ma prądu. Podejrzewam że jest źle podpięty bo chyba powinien być wpięty tam gdzie idzie plus z aku do rozrusznika. Pomoże ktoś
    • Przez erynio11
      Witam potrzebuje pomocy posiadam prasę New holland br 750  i mam problem ponieważ nie chce podać siatki
    • Przez rolnikgospodarny95
      Witam muszę kupić akumulator do ursusa 5314 na akumulatorze nie ma żadnej nalepki 
      jakiej mocy by był akumulator potrzebny do tego ursusa dodam że pracuje również zimą 
      jaka musi być pojemność akumlatora?
      i jaki prąd rozruchowy 
      z góry za ODPOWIEDZI BARDZO DZIĘKUJE
    • Przez ziomal1224
      witam . Mam problem Ursus 5314 z roku 2006 po przekręceniu kluczyka wogóle nic nie reaguje .Kontrolki się świecą .Prąd do rozrusznika dochodzi .Co może być nie tak ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj