News
Mc3

Jakia długość cięgła (łącznik centralny) do Landini 8880.

Polecane posty

Mc3    0

Witam, potrzebuję informacji jaką długość powinno mieć cięgło (łącznik centralny) do ciągnika Landini 8880. Chodzi mi o dlugosc minimalna i maxymalna po rozkreceniu? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez szczurek05w
      Czy na zdjęciu to będzie filtr od hydrauliki ? czy od dołu sie wyjmuje wkład 

• Przez Sadownikx2
      Witam mam problem z tym, że Landini mistral 55 ,,gotuje,, się przy Ślęzie.
      Wałek 540E
      Obroty 1700
      Bieg 2Zając
      Prędkośc z 10km/h może trochę więcej
      Bieg wentylatora w Ślęzie 1.
      ,,gotuje,, się tylko przy ślezie.
      Za mało ma mocy czy jak?
      Inni piszą, że im ciąga Ślężę na 2biegu wentylatora co u mnie jest niemożliwe.
      Paski są na miejscu.
    • Przez Marcino1998
      Witam 
      Gdzie znajduje się miarka oleju hydraulicznego w Landini 7880 ?
    • Przez Bananek
      witam, chlopy pomozcie! po pol godziny pracy moim landini legend hamulce znikaja. pedal wpada w podloge, pompki nie tlocza plynu. co ciekawe po krotkim postoju, jak wystygnie hamulce wracaja, ale nie sa idealne. rano, kiedy ciagnik jest zimny, hamulce jak zyletki. czy macie jakies pomysly? bo ja juz nie. uklad niezapowietrzony. czy pompki moga tracic szczelnosc od goraca? przechodzi pod nimi rura od tlumika.
    • Przez Legend115
      Witam wszystkich. Potrzebuje pomocy wysiadl mi w legendzie wskaznik obrotow silnika. Poczatkowo pokazywal zanizone a teraz nie pokazuje wcale. Sprawdzilem ladowanie jest ok ale nie jestem pewien czy on czyta z alternatora przy kole zamachowym jest taki czujnik zastanawia mnie czy on nie jest od tego. Serwis sie wypiol nie chca nic podpowiedziec przez lelefon. Pozdrawiam i dziekuje za podpowiedzi.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj