pawelrolnik19

Egzamin zawodowy - technik rolnik

Polecane posty

Henius91    1543

ja nie mam się czym chwalić bo etap praktyczny wyszedł bardzo słabo, no ale myślałem że nie zdam. z testów miałem 82& i 90%, z praktycznego 77%, ale bynajmniej jestem pewien że technik nie jest naciągany tak jak co u niektórych po 75%. zawaliłem tą całą tabelę z wyliczeniem zapasów ze stratami itd. no ale widać że i bez tego można było zdać. ale za to dyrektor nie był zadowolony z przygotowywania przez nauczycieli bo zdawalność nie była najlepsza w mojej szkole. no ale ważne że zdałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondzioo    3

ja nie mam się czym chwalić bo etap praktyczny wyszedł bardzo słabo, no ale myślałem że nie zdam. z testów miałem 82& i 90%, z praktycznego 77%, ale bynajmniej jestem pewien że technik nie jest naciągany tak jak co u niektórych po 75%. zawaliłem tą całą tabelę z wyliczeniem zapasów ze stratami itd. no ale widać że i bez tego można było zdać. ale za to dyrektor nie był zadowolony z przygotowywania przez nauczycieli bo zdawalność nie była najlepsza w mojej szkole. no ale ważne że zdałem :D

 

hah żebyś ty widział moją prace xDD jak ja obliczyłem straty nawet dla zbóż xD a tylko trzeba bylo dla kiszonek no i jak sie skapnolem to wszystko pokreslilem to prawie nic nie było widac co napisane, a te straty to tak mi sie poebay ze szok nie wiedziałem jak to wyliczyc ale jakos wyliczyłem xD. A najlepsze że nikt nie wiedział ile to Decytona i szczelałem byle jakie wyniki powpisywałem co mi wychodził i prosze z obliczeń 100% tylko nie obliczyłem wycieleń. Byłem pewny na 99% że nie zdam a tu prosze z egzaminu praktycznego 92%;D

 

Nie chwaląc sie u nas z szkoły zdało tylko 12osob z ok 45 a powodem była produkcja zwierzęca...

Edytowano przez Kondzioo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesio    0

Gratulacje dla wszystkich którzy zdali a dla tych którym niestety się nie udało życzę szczęścia w przyszłym roku. Na pewno się uda. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja także mogę już dołączyć do grona osób, które zdały egzamin. Wyników jeszcze wam nie ujawnię, bo sam ich nie znam. Sekretarka szkolna nie chciała powiedzieć jakie są procentowe wyniki. Stwierdziła, tylko "Ja nie będę każdemu mówić ile ma % z egzaminu. Przyjedź i odbierz dyplom" Nawet Do Widzenia nie usłyszałem. Wiem, tylko, że zdałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnikix    4

Również zdałem bez problemów, odpowiednio 82,90 i 98%, zawiodłem się zwłaszcza na ostatnim praktycznym że nie 100%, bo nie mam pojęcia gdzie mogłem popełnić błąd, chyba że za styl pracy mi zabrali te 2%...


Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnikix    4

Wracając do tematu, słabą mieliście zdawalność w swoich szkołach, u mnie już drugi rok z rzędu 100% zdawalność w szkole była! Jeśli ktoś z Łódzkiego i chce się w weekendy uczyć rolnictwa to polecam tę szkołę http://www.szkolnictwo.pl/index.php?id=PB1767


Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesio    0

Witam. Posiadam w swojej kolekcji pomoce naukowe do przygotowania się do egzaminu zawodowego w zawodzie technik rolnik. Dla zainteresowanych podaję adres: asiuchna21@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesio    0

Witam jeszcze raz. Jeżeli ktoś byłby jeszcze zainteresowany tymi pomocami naukowymi to oświadczam że już ich nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJDJ    2

Witam.Pora odświeżyć temat bowiem za tydzień egzamin. Kto jeszcze pisze ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7212

Witam

Ja tez pisze :P mialem sie poduczyc ale pewnie dopiero w niedziele wieczorem sie wezme :P

Oby nie bylo drobiu i nic o pomieszczeniach dla świnek hehe :P


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    153

ja potrzebował bym jakąś pomoc naukową, czy ma ktoś może dostęp do takich rzeczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur7    0

jeżeli ktoś z Was posiada rozwiązane zadania praktyczne z poprzednich lat to napewno się przydadzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

zdawalem ten egzanim kilka lat temu, ale z tego co pamietam, to część praktyczna była bardzo prosta. mialem na egzaminie opisac uprawe rzpaku. tej rosliny nie uprawia sie w moim regionie, wiec wszyscy sie obawiali tego zadania, gdyz nic nie mozna było napisac z doświadczenia. ale po przeczytaniu pytania zrozumialem, ze wszystko jest w tym pytaniu napisane, trzeba tylko było to jakoś sensownie ułożyć w całość. także egzamin wcale nie był taki trudny. ma części teoretycznej był taki problem, że kserówki były bardz nie wyrazne, i byly pytania typu: co to za maszyna na zdjęciu. tylko że trzeba było zgadywac, bo nie było nic na nim widać


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJDJ    2

W tamtym roku trudny był. Ciekawe z czego w tym roku będzie.. <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

e tam przykłady. zeby ktos wiedzial co moze byc. kazdy przygotowany jest na zwierzecą tylko co bedzie????

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszs88    3

w 7 punkcie się machnołem i połowę 6 zrobiłem...ogólenie chyba dobrze...okaże się w sierpniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJDJ    2

Raczej dobrze. Piszcie ile wam wychodziło w poszczególnych zadaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    153

egzamin bardzo prosty, myślę że wszyscy powinni go zdac wszystko napisane było nic nie trzeba było praktycznie myśleć. Jak ktoś mieszka na gospodarce to tym bardziej praca na max półtorej godziny.

 

 

DjDj dokładnie jakie chcesz wyniki wiedzieć ? Jeżeli miałeś kalkulator sprawny i dobrze odczytałes tabele to napewno masz dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawciu22    9

dokładnie, wszyscy gadali że trudny będzie, że technologia produkcji którejś z grup zwierzęcych...ii było ale prościzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj