pawelrolnik19

Egzamin zawodowy - technik rolnik

Polecane posty

Trochę minie czasu jak będzie można za pomocą kodów sprawdzić wyniki coś się pojawi w necie będzie info na pewno :)


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radeks    4

witam wszystkich.

wyniki w necie to pewnie bedzie mozna sprawdzic pewnie w polowie sierpnia bo w szkolach beda pod koniec miesiaca to jeszcze troszke czasu uplynie zanim sie dowiemy jak poszlo:)

ale ogolnie nie bylo zle mysle ze bedzie pozytywnie u mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnikix    4

Dzięki za link. Czyli można już oblewać zdany egzamin bo jestem pewien że praktyczny to na pewno dobrze miałem :)


Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychoo124    2

ten link to jakiś inny test niż ja miałem... sorki, źle spojrzałem :) jednak jest to samo

Edytowano przez krzychoo124

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesio    0

Witam wszystkich. Ja test też mam zdany :D Jeszcze tylko praktyczny nie wiem jak ale myślę że dobrze. Niestety trzeba poczekać aż do końca sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

hej mam pytanie odnośni egzminu praktycznego czerwiec 2011: jaka wam wyszła powerzchnia paszowa nie zbędna do produkcji pasz w gospodarstwie. jak obliczliscie 3 i 4 polecenie to zapisywaliscie oblczenia gdzies czy tylko wynniki do tabelki bo ja powstawiałem same wynniki i nie wiem czy to dobrze bedzie czy mi to uznaja, a jak liczyliscie straty w przechowywaniu te 30 % to obliczliscie je tylko od kiszonek czy tez i od zboz bo ja od wszystkoego je odliczyłem i od zboz i kiszonek a powierzchnia mi wyszła cos około 16.6 ha ile wam eyszło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnikix    4

W zadaniu jasno pisało że strata 30% była tylko z kiszonek, więc obliczenie straty ze zbóż było błędne.

Nie pamiętam już dokładnie ile wyszło powierzchni pola potrzebnego na wymienione uprawy ale na pewno mniej niż Tobie. Z tego co kojarzę to chyba 14,5 ha z kawałkiem.

Ja w 3 i 4 pkt wszystko rozpisywałem aby nie mieli się do czego przyczepić, dopiero później wstawiałem do tabelek.


Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

praktyczny to juz wiem ze oblałem ale teorie wiem ze mam zdana ajc szkoda troche trudny nie był ale jakos za szybko go rozwiązywałem i nie myślałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesio    0

Pawloxhxx mi wyszło coś około 14,5 ha powierzchni i tak jak Rolnikix pisałem wszystkie obliczenia. Wychodzę z tego założenia że jak jest więcej napisane to w twarz mi nie dadzą a zawsze może coś sprawdzający wybierze i parę punktów może wpadnie. Zrobiłem chyba dwa byki w obliczeniach w tej tabelce ze stratami i rezerwą bo straty w kiszonkach policzyłem od 160 000kg a nie od 176 000kg jak wyszło z rezerwą i ciut za mało mi wyszło powierzchni bo 2,8ha a miało być chyba 2,86ha. Ale pocieszam się że to w całym projekcie tylko kilka obliczeń a resztę raczej mam dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondzioo    3

a ja walnolem sie na przeliczaniu decyton... xD i wiem ze mam oblany praktyczny ale teoria zdana dobrze;Dcos kolo 45 z pierwszej i 16 z drugiej czesci ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnikix    4

A właściwie jak ktoś nie zda jednej z części to później musi pisać na poprawce wszystkie egzaminy czy tylko część niezaliczoną?


Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychoo124    2

u nas pisał jeden gość z poprzedniego roku, który nie zdał tylko praktycznej części i poprawiał tylko praktyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FisKars    3

to dobrze bo teorie zdałem a ten projekt to porażka z krów jestem zielony może za rok będzie rzepak albo pszenica to będzie z górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesio    0

Ja też zdałem :D

Z teoretycznego z pierwszej części 80% z drugiej 75% a z praktycznego 94%

Stresa miałem jak nie wiem co a tu nie potrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To już są wyniki? Jak myślicie czy w szkole będą znać mój wynik, bo nikt z nas nie dostał kodów do sprawdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondzioo    3

Panowie jest git majonez;D bylem pewny na 99% że obleje część praktyczną a tu figiel i zdalem obydwie części;d musze jutro przejechać się do szkoły bo niewierze w to co na stronce oke pisze;ppppp

 

a moje wyniki to :

1 Część pierwsza 39,0 50,0 78%

2 Część druga 17,0 20,0 85%

 

 

Egzamin Praktyczny 92%(92,0/100,0)

 

 

a już sie przyzwyczaiłem że nie zdam xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już są wyniki? Jak myślicie czy w szkole będą znać mój wynik, bo nikt z nas nie dostał kodów do sprawdzenia.

 

w szkole juz wczoraj wiedzieli i juz mozna odbierać dyplomy. A kodów do matur wam nie dawali bo to te same.


red power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
A kodów do matur wam nie dawali bo to te same.

 

Jak to te same. Kod każdy miał taki sam tylko pesel swój wpisuje? Możesz podać mi na PW taki kod jeśli to mi coś pomoże? Do poniedziałku to mnie nerwy "zjedzą".

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie dawali do matur, bo ja maturę zdawałem 4 lata temu i to po szkole zaocznej. Sprawdzałem już tak wyniki po szkole policealnej technik mechanik, no ale wtedy to każdy dostał hasło. N trudno, trzeba poczekać do poniedziałku i wtedy będę wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj