pawelrolnik19

Egzamin zawodowy - technik rolnik

Polecane posty

Spitz    0

Przeczytaj to co napisałem wyżej, tam wszystko napisałem, nawet pogrubiłem byś nie myślał że praktyka na 2 części się dzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grandzik    89

ok a co jest na tescie praktycznym? to az trzeba pisac 3 razy ? czy to piszesz wszsytko w jednym czasie? i ile na to jest czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

teorie piszesz jednego dnia, praktyke następnego. Na praktycznym piszesz projekt uprawy zadanej rośliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek30    0

Niekoniecznie jest to projekt uprawy rośliny, równie dobrze może to być zaplanowanie hodowli zwierząt, organizacja wypasu bydła jak to było ostatnio.Do końca nie wiadomo co będzie do zaprojektowania. ;)


MTZ 80
URSUS C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grandzik    89

to w praktycznym jest projekt i te czesci podzielone na rolnicza i ekonomiczna? a z teori to jest teoria tak (i co na niej jest?) a i czytałem coś o jakiś sesjach że jest zimowa i letnia to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grandzik    89

A jeśli skączę szkolę średnią te technikum rolnicze ale nie dostane dyplomu do dostane premie na młoede rolnika i te inne program rozwoju gospodarstwa itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grandzik    89

to macie może jakieś przykładowe egzaminy??? Może gdzieś znaleźliście ja ma tylko z 2007 i 2008 może ktoś inne ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuleczka    0

Rok to jeszcze troche czasu jest a mnie to czeka już w styczniu,najbardziej boję się praktycznego :huh: A nie mogę się nikogo doprosić o rozwiązany projekt o świniakach ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

W styczniu?? Ja taki miałem na koniec szkoły. 3 osoby nie zdały.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuleczka    0

Tak ze stycznia,a masz go moze rozwiazanego,mozesz mi przeslac?

 

Musze juz mykac podam moj adres...ankadub@interia.pl jutro sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedzio92    42

pierwszy raz slysze zeby egzamin zawodowy byl w styczniu :rolleyes: ale mysle ze to zalezy od kierunku czesc jest na technik rolnik a czesc na technik agrobiznes , sam jestem na tym drugim :lol:


tgEgF.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Tak ze stycznia,a masz go moze rozwiazanego,mozesz mi przeslac?

 

Musze juz mykac podam moj adres...ankadub@interia.pl jutro sie odezwe

Nie mam tego. Ja to zdawałem w maju lub czerwcu 2007. W 2006 były te egzaminy po raz 1.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grandzik    89

ja nie zdawałem, a ta strona nie działa a tak na marginiesie patrze patrze i mi jakos posty nie leca co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj