pawelrolnik19

Egzamin zawodowy - technik rolnik

Polecane posty

witam . temat z pewnoscia w nieodpowiedniej rubryce ale nie wiedzialem gdzie go umiescic. macie moze jakies typy jaki temat projektu b edzie na tegorocznym egzaminie zawodowym? macie moze jakies sciagi? moze ktos mogłby przyslac jakies opracowane projekty z produkcji zwierzecej albo roslinnej ? z gory dzieki za info moj mail to pawel-ksiazek19@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzik90    6

Ja w tym roku też zdaję zawodowy i mam nadzieję,że będzie z produkcji roślinnej.A czy jak szkołę zdałem TECHNIK ROLNIK i zostanie mi przepisana średnia danego województwa(średnia ha ziemii w moim woj.)to otrzymam premię dla młodego rolnika?Czy MUSI być też zdany egzamin zawodowy[który odbędzie się za tydzień]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachowy    3

kiedys bylo ze sama szkola wystarczy. ale teraz byly jakies problemy z tym wyksztalceniel i wielu ludziom zabierali premie. wez poczytaj soebie w temacie op mlodym rolniku moze cos bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Premie cofneli z tego co slyszalem tylko tym ktorzy nie konczyli szkoly tylko chodzili na jakies kursy rolnicze przyspieszone 2-3 misiesiace i juz byl rolnikiem a szkola nawet zaocznie trwa 2lata chyba najkrocej na technika rolnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

o właśnie jeśli ukończę szkole technik rolnik, a nie zadam egzaminu końcowego to dostane premie młodego rolnika?


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Dostaniesz i skończcie pytać o tego młodego rolnika bo to nie temat od tego.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Temat przeniesiony do działu Hyde Park


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatru    3

Dobra wracamy do tematu:)

Ma ktoś jakieś testy z technka rolnika z ubiegłych lat??

jak tak to niech się podzieli a reszta też będzie wdzięczna :)

POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie nawiazujac do pytania powyzej jezeli bedziesz mial tylko swiadectwo ukonczenia szkoly rolniczej ale nie bedziesz mial dyplomu z tytulem technik rolnik to zapomnijcie o premii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMIK    5

Macie jakies typy co moze byc na egzaminie zawodowym, ja słyszałem ze mooze byc burak cukrowy lub kukurydza, w sesji zimowej było z produkcji zwierzęcej i to mnie martwi oby teraz nie było. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

ten test to poprostu jest banalnie prosty wszystko jest w danych wystarczy to przepisac i ulozyc w calosc dobrac dawki nawozu i obliczyc je i zdany na 100% a ajk ktos ma pole to wszystko bedzie wiedzial po koleii co sie rob i . i czym tu sie przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMIK    5

@ Lukaszjarm Jeśli bedzie produkcja roslinna to sie nie martwie , bo tak jak piszesz wszystko jest w załącznikach, ale jeśli bedzie cos ze produkcji zwierzęcej to bedzie dla mnie kicha bo nie nie wiem jak to rozwiązac. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie ja typuje na kukurydze.nauczycielka z roslinnej i jej znajomi nauczyciele z innych szkol tez tak typuja. w zimowej sesji byla zwierzeca to teraz nie powinno tego byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

U mnie w szkole nauczycielka twierdzi że będzie na projekcie kukurydza albo trawy/strączkowe ;) Zobaczymy co z tego będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzik90    6

Wydaje mi się,że o kukurydzy nie będzie,bo 2 ,czy 3 lata temu podobno był.Ja stawiam na to,że będzie burak cukrowy.Jutro o 9:00 się okaże . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Właśnie ja też chciałem się dopytać o klucz ;) Ogólnie nie był trudny, ale ja z marszu poszedłem i pewnie będzie kilka gaf :D

Co do wersji-ja siedzialem pod koniec, i facetka co sprawdzała na początku uzupełnienie danych na arkuszu przy mnie stwierdziła na cały głos "A co to wszyscy mają wersję X" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzik90    6

I już po zawodowym .Było z produkcji zwierzęcej.Byłoby SUPER gdybym zdał,bo przygotowałem się tylko i wyłącznie na roślinkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj