ziooober88

Zetor 7211 wymiana plastikowych osłon przedniej osi

Polecane posty

ziooober88    0

Witam, chcę wymienić plastikową osłonę tą od góry. Oś przednia amortyzowana. Moje pytanie jest takie. Jak to rozebrać żeby wymienić tą osłonę? Czy wystarczy podnieść koło do góry i odkręcić tą nakrętkę, która jest u góry? Następnie wysunąć to w dół? Może ktoś się podzielić wiedzą jak to zrobić?

_Mechanic    1

Odkręcasz górną nakretke, ściągaczem zdejmujesz kielich pod nia i masz dostep do osłony

• Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

ziooober88    0

O jakiej dolnej nakrętce mówicie? Chciałem ściągnąć ten górny kielich. Podniosłem przód traktora do góry. Odkreciłem nakrętkę. Wziąłem dębowego kołka. Do tego młotek 5kg i próbowałem to wybić ale nie poszło. Czy coś jeszcze muszę odkręcić? Czy może zamiast w tą śrubę powinienem uderzać w kielich żeby wyszedł do góry?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj