yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Gość   
Gość

To kółko wzajemnej adoracji sobie darujcie. Jeśli przy 50ha i trzodzie na płytkiej ściółce plus pomiot z  jest nie używana to niech tak będzie. A co do tego pronara to jest jedno stare przysłowie ,,jak dbasz tak masz'' ja autosanki już na złomie  widziałem i mam mówić że to uwno nic nie warte ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Pokaż mi gdzie napisałem że gówno nic nie warte?  Bo jakoś nie kojarzę.  Napisałem swoją opinię a ty robisz gówno burze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie robię gówno burzy . Porównujesz stare do nowego to już samo z siebie się wyklucza. Dalej powtórzę jak dbasz tam masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    517
9 godzin temu, Narko napisał:

Pytanie mam do wlascicieli Wladymircow badz innych starych ciagnikow chlodzonych powietrzem.  Czy  macie zamontowane zegary temperatury z kapilara? Kapilar umieszczony w żeberkach cylindrow/głowicy. Czy skala 120 st.C jest wystarczająca?

We Władymircu czujnik jest w oleju i zdarza się że do 100 st dochodzi ale niezwykle rzadko , w DEUTZ jest czujnik w głowicy ale  zegar ma tylko pole zielone i czerwone bez cyfr oznaczających temperaturę 

Myślę że 120 wystarczy

A co kombinujesz ?

Edytowano przez Marecki2922
  • Like 1

Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1558

Znajomy kupił pronarke niby 6 ton na podwójnych burtach,a gabarytowo jak zwykła 4 tonowa autosanka bo tez ma taką właśnie. Nasypał pszenicy i w pronarce burty powyginalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narko    224
1 godzinę temu, Marecki2922 napisał:

We Władymircu czujnik jest w oleju i zdarza się że do 100 st dochodzi ale niezwykle rzadko , w DEUTZ jest czujnik w głowicy ale  zegar ma tylko pole zielone i czerwone bez cyfr oznaczających temperaturę 

Myślę że 120 wystarczy

A co kombinujesz ?

Deutz 7006 przeszedl generalny remont. Chcialbym tak zapobiegawczo dolozyc zegar temperatury silnika.  Kapilare chcialbym umiescic miedzy zeberkami glowicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793
21 minut temu, Belaruss820 napisał:

Znajomy kupił pronarke niby 6 ton na podwójnych burtach,a gabarytowo jak zwykła 4 tonowa autosanka bo tez ma taką właśnie. Nasypał pszenicy i w pronarce burty powyginalo.

Wujas ma pronarke 6t na podwójnych burtach nie pamietam nazwy modelu ale ogólnie przyczepka super, użytkuje ją z 10 lat i zwozi zboża z 40 hektarów. Do tej pory nie ma żadnych odkształceń ani uszkodzeń. Sam ją pożyczam na żniwa i bardzo mi sie podoba, chciałbym taką na własność. No ale ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rex15    265

Jak juz piszecie o przyczepach pronaru to dopisujcie czy to paletówka, czy zwykła, paletówki są chyba mocniejsze + na 6t paletową wejdzie sporo wiecej niz na 6t zwykłą.

Edytowano przez rex15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1558
16 godzin temu, rex15 napisał:

Jak juz piszecie o przyczepach pronaru to dopisujcie czy to paletówka, czy zwykła, paletówki są chyba mocniejsze + na 6t paletową wejdzie sporo wiecej niz na 6t zwykłą.

U znajomego zwykła,bo burty podobne jak w autosance,kola balonówki też takie same i szerokość ta sama. Juz zawsze łańcuch spięty nie ważne co wozi, czy zboże czy buraki

11 godzin temu, mf362 napisał:

Znajomy kupił z tej serii mniejszego. Na początku myślałem że to jakaś lokomotywa ze 140 koni, a później zobaczyłem że wychodził ten model w dwóch mocach 93 i 100 koni,chyba 2620

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441
Dnia 31.07.2020 o 23:18, 6465 napisał:

Byłem oglądać pronara 6t używanego to rama była tak pogieta i pospawana że ta d55 to lalka.  Chciałem zrobić zdjęcia ale właściciel nie pozwolił.  Cenił za nią 17000.

jest gdzieś w ogłoszeniu takowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Nie już nie ma była u handlarza pod Warszawą.  Dawałem mu 9000. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 31.07.2020 o 21:22, Narko napisał:

Pytanie mam do wlascicieli Wladymircow badz innych starych ciagnikow chlodzonych powietrzem.  Czy  macie zamontowane zegary temperatury z kapilara? Kapilar umieszczony w żeberkach cylindrow/głowicy. Czy skala 120 st.C jest wystarczająca?

Na temperaturze oleju mam czujnik tylko. Ale to sam dołożyłem bo fabryka nic nie montowała. Jak mu kłada to 135 stopni pokazuje. Na cylindrze będzie więcej niż te 135 

Edytowano przez MarcinNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Jak coś w miarę i cena normalna to idzie w mig. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12189

żniwa to ceny przyczep wysokie a te z lepszą ceną schodzą choć sporo wystawionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

może ktoś potrzebuje? znajomy ma na sprzedaż. 

20200802_122316.jpg

20200802_122348.jpg

20200802_122233-1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

On jest zapinany na górny zaczep? Nie wiedziałem że tak można. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

da się przełożyć. nie wiem właściwie czemu tak mocował do trzydziestki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj