yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Gość   
Gość

Wystarczy dokładnie poczytać kilka stron wstecz bo już kilka razy był wałkowany ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie siedze całymi dniami na forum ,dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9886
46 minut temu, daron64 napisał:

Ja mam kraft&dele 849 chyba  dalem coś koło 80zl i wyspawalem 2 paczki elektrod i nic, a oczy mam bardzo wrazliwe na błysk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, MarcinNH napisał:

Nie siedze całymi dniami na forum ,dzięki

znaczy na yt więcej przesiadujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12339
8 godzin temu, rex15 napisał:

Pany, polecicie jakis pistolet do sprezarki do przemuchiwania filtrów itp?

Ja kupiłem taki super działa. Był jeszcze dłuższy ale ten mi wystarcza. 

IMG_20200729_151159.jpg

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rex15    265

@6465rurka na koncu jest zwężana? Jak mozesz to pokaz ten wylot. Ja kupilem taki gdzie wylot jest tej samej srednicy co cala rurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1555

@jahooo no właśnie dzisiaj mówię do szwagra że na drugi rok chyba przerobie na kosz ale wtedy przyczepy trzeba  poprzerabiac bo szyberków nie mam. Żmijką szybciej szło to fakt,ale roboty przy niej więcej i człowiek się namacha łopatą(żmijka bez kosza). Kupiłem dmuchawę na RMG i na większą kasy by zbrakło,chyba że większy silnik założyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9201

A ja w tym roku porobiłem zsypy w podłodze, żeby żmijki nie wrzucać na przyczepę. A do żmijki kosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19686
11 godzin temu, MarcinNH napisał:

Może ktoś używa dmuchawy do czyszczenia kombajnu, jakiś polecany model ?

Chinol za 400 daje radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmarcinn001    25
10 godzin temu, Belaruss820 napisał:

@jahooo no właśnie dzisiaj mówię do szwagra że na drugi rok chyba przerobie na kosz ale wtedy przyczepy trzeba  poprzerabiac bo szyberków nie mam. Żmijką szybciej szło to fakt,ale roboty przy niej więcej i człowiek się namacha łopatą(żmijka bez kosza). Kupiłem dmuchawę na RMG i na większą kasy by zbrakło,chyba że większy silnik założyć

Możesz dołożyć jeszcze 1m ruły do pierwszego odcinka poziomego.

Wiatr otwieram na 1/2 lub 3/4 a ssawkę na max. Tylko, że ja mam 7.5 kw na przekładni pasowej, czyli trochę większą wydajność.


Od myszy po cesarza, wszyscy żyją z gospodarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12339
1 godzinę temu, KlimekPL napisał:

Skąd się biorą ceny za te przyczepy? Powinni je sprzedawać w komplecie z zetorami po 60000....

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-rolnicza-autosan-d55-CID757-IDFJ1wv.html

Cena wysoka  ale ona więcej wytrzyma niż 6tonowy pronar i metal-fach.

Koledze w metal-fachu po roku powietrze zaczęło schodzić między oponą a felgą. Powiedzieli że źle użytkuje. Powkładał dętki i ma spokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narko    224

Pytanie mam do wlascicieli Wladymircow badz innych starych ciagnikow chlodzonych powietrzem.  Czy  macie zamontowane zegary temperatury z kapilara? Kapilar umieszczony w żeberkach cylindrow/głowicy. Czy skala 120 st.C jest wystarczająca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, 6465 napisał:

Cena wysoka  ale ona więcej wytrzyma niż 6tonowy pronar i metal-fach.

Koledze w metal-fachu po roku powietrze zaczęło schodzić między oponą a felgą. Powiedzieli że źle użytkuje. Powkładał dętki i ma spokój. 

potwierdzam w pronarce t-671 tez musiałem dętki powkładać bo kurwicy szło dostać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, izydor6280 napisał:

rozumiem że żniwa, rozumiem że wschód, ale jednak mocne przegięcie https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-rolnicza-autosan-4500-kg-pierwszy-wlasciciel-CID757-IDFVzr8.html#fad5d2de1a

Lubelskie tego nie ogarniesz, kraina przyczepami ze złota płynąca.😂

1 godzinę temu, 6465 napisał:

Cena wysoka  ale ona więcej wytrzyma niż 6tonowy pronar i metal-fach.

Koledze w metal-fachu po roku powietrze zaczęło schodzić między oponą a felgą. Powiedzieli że źle użytkuje. Powkładał dętki i ma spokój. 

Ale pierolisz Pan, mam nowego pronara 8t i nawet przez myśl nie przeszło by mi porównanie do takiego sztrucla.

16 minut temu, ramzes10 napisał:

W dzisiejszych czasach 200 km to nic ludzie całą Polskę potrafią przejechać żeby znaleźć porządny sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12339

Czytaj że zrozumieniem chłopcze.  Czy ja gdzieś  pisałem o 8t?  A poza tym ciekawe jak będzie ten twój pronar wyglądał jak przywiezie tyle co ta.  O ile jeszcze będzie istniał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
37 minut temu, 6465 napisał:

Czytaj że zrozumieniem chłopcze.  Czy ja gdzieś  pisałem o 8t?  A poza tym ciekawe jak będzie ten twój pronar wyglądał jak przywiezie tyle co ta.  O ile jeszcze będzie istniał. 

Chłopcze a  widziałeś  jaka jest rama w pronarze 6 i 8 ton ? Jeśli nie to zachowaj te złośliwości dla siebie. Mój pronar po tylu latach pewnie będzie wyglądał tak samo uwniano jak ta autosanka i nic w tym nadzwyczajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12339

Byłem oglądać pronara 6t używanego to rama była tak pogieta i pospawana że ta d55 to lalka.  Chciałem zrobić zdjęcia ale właściciel nie pozwolił.  Cenił za nią 17000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj