yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MF675ursus    1439
1 godzinę temu, daron64 napisał:

Blachy nie mam jeszcze w żadnym kolorze, dopiero będę jutro zamawiał(chyba że to jakiś żart miał być, czy coś)

https://pruszynski.com.pl/t18dr-dach,prod,59,2238.php

Zakładka "kolorystyka" i pokazuje wszystkie. 

Czy to w ogole brac połysk, czy mat?

Na dachu jest kolor, ktoremu najbliżej do ral 3005, albo rr028

W sumie taką plandeka zwykła za 30zl, tylko laty gęściej powiem żeby dali 🤣

Matową, jak się przykurzy albo zmatowienie to tak nie będzie się rzucać w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25235
9 godzin temu, daron64 napisał:

Blachy nie mam jeszcze w żadnym kolorze, dopiero będę jutro zamawiał(chyba że to jakiś żart miał być, czy coś)

https://pruszynski.com.pl/t18dr-dach,prod,59,2238.php

Zakładka "kolorystyka" i pokazuje wszystkie. 

Czy to w ogole brac połysk, czy mat

Nie żart.

Blacha jak dla mnie zdecydowanie mat.

Chcesz to zobacz jak wygląda kolorystyka U mnie w galerii pierwsze wstawione zdjęcie.

Farba silikonowa RAL 057

Blacha kolor stalowy tylko nie pamiętam ral.

Z danej palety im ciemniejszy kolor wybierasz tym droższy a jednocześnie najbardziej narażony na blaknięcie. Więc warto wybierać coś że środka danej kolorystyki. Oczywiście o farbie piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    514
9 godzin temu, luisaifer napisał:

k**wa jak tu żyć w kraju z przepisami dla złodziei i nie uczciwych ludzi Nie ma to jak zrobić prawo ch*ja warte

Czyli jak według ciebie powinno się ukrócić cofanie licznika itp? 

I co do tej sprawy ma setka za 5 czy 7 zł 


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28701
daron64    4223
10 godzin temu, MF675ursus napisał:

Matową, jak się przykurzy albo zmatowienie to tak nie będzie się rzucać w oczy

 

2 godziny temu, Agrest napisał:

Nie żart.

Blacha jak dla mnie zdecydowanie mat.

Chcesz to zobacz jak wygląda kolorystyka U mnie w galerii pierwsze wstawione zdjęcie.

Farba silikonowa RAL 057

Blacha kolor stalowy tylko nie pamiętam ral.

Z danej palety im ciemniejszy kolor wybierasz tym droższy a jednocześnie najbardziej narażony na blaknięcie. Więc warto wybierać coś że środka danej kolorystyki. Oczywiście o farbie piszę

Zobaczę jeszcze jak będzie cenowo. Bo chłopak podał mi cenę dla połysku, mat pewnie droższy, ciekawe tylko ile. Ewentualnie może dach w połysku, a boki w macie? 

Jadę na chatę pogadać z majstrami i matula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

kiedyś przebijał się tu temat zegarów mth do ursusa , jakliej firmy polecacie do 330 i 360 3p ,  chce obrotomierz  , 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1095
32 minuty temu, daron64 napisał:

 

Zobaczę jeszcze jak będzie cenowo. Bo chłopak podał mi cenę dla połysku, mat pewnie droższy, ciekawe tylko ile. Ewentualnie może dach w połysku, a boki w macie? 

Jadę na chatę pogadać z majstrami i matula

Zdecydowanie nie polecam połysku na dach, u mnie na jednym budynku dach dwuspadowy w macie większy kąt niż na jednospadowym i śnieģ w ogóle się nie zsuwa nawet od strony południowej, na jednospadowym w połysku leci jak głupi, a cena matu niewiele większa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25235

Wadą połysku jest to że w słoneczny dzień oślepnąć można. 

Niby błachostka, ale jak kąt dachu będzie sprzyjał odbiciu światła prosto w oczy to na dłuższą metę staje się to uciążliwe.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

czy tylko ja uważam że te przepisy są pojebane ? połowa jak nie wiecej ciągników sprowadzonych z zagramanicy ma cofnięte liczniki i co ? teraz będą zamykać polskich rolników bo kupił ciągnik z cofniętym licznikiem ? patologia się dzieje !
https://www.tygodnik-rolniczy.pl/articles/aktualnosci_/policja-zatrzymala-ciagnik-z-cofnietym-licznikiem-jak-tlumaczyl-sie-rolnik/?fbclid=IwAR1ZV_c9QAqRmQL48FFuAmrjgy0-ohZVIuXdUb4Pn-AYGufgmbfNu5SBfZ8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
stempos1980 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/siewnik-isaria-3m-hassia-lemken-amazone-CID757-IDDhzq9.html   Znajoma miejscowość

Skąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7877

Wuja tam mam.ja tam byłem jak miałem 10 lat ale Ojciec to często tam bywał

7 minut temu, MarcinNH napisał:

Skąd

Chodzi o Jastrzębie Zdrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868
18 minut temu, Rolnik7343 napisał:

czy tylko ja uważam że te przepisy są pojebane ? połowa jak nie wiecej ciągników sprowadzonych z zagramanicy ma cofnięte liczniki i co ? teraz będą zamykać polskich rolników bo kupił ciągnik z cofniętym licznikiem ? patologia się dzieje !
https://www.tygodnik-rolniczy.pl/articles/aktualnosci_/policja-zatrzymala-ciagnik-z-cofnietym-licznikiem-jak-tlumaczyl-sie-rolnik/?fbclid=IwAR1ZV_c9QAqRmQL48FFuAmrjgy0-ohZVIuXdUb4Pn-AYGufgmbfNu5SBfZ8

No trochę musisz się "naprostować", masz umowę kupna/ sprzedaży ze stanem licznika to nic ci nie zrobią, a co do artykułu to te pierwsze  807 mtg zazwyczaj robi się jak ciągnik jest na gwarancji i ma się na naprawy papiery, a jak kupisz z cofniętym licznikiem to okazując umowę   ze stanem pokazujesz swoją niewinność.:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7483

Jeśli jest traktor stary na przykład Ursus 25 rok produkcji 1966 nie posiada obrotomierza to jak będzie wedle prawa .

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

tylko skąd umowę przy kontroli ? wozisz umowę przy sobie ? a te złodzieje będą mieli w d*pie żeby czekać na jakieś tam umowy i pewnie sprawa do sądu jak sie trafi młodzić to bedzie chciał się wykazać to to on potrafi ...

2 minuty temu, galan99 napisał:

Jeśli jest traktor stary na przykład Ursus 25 rok produkcji 1966 nie posiada obrotomierza to jak będzie wedle prawa .

najlepiej go już w ogóle nie ruszaj 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Czy wy wszyscy cofacie liczniki?czego tu sie bac?Przeciez policja porownuje stan licznika z danymi z cepiku.

  • Like 1

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

A ja jestem za. Scigac tych handlarzy. Jak szukałem auta to każde albo bite konkret albo licznik cofniety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

bo janusze szukają 15 letniego diesla i chcą zeby miał 175 tys przelotu a potem żal do wszystkich że ktoś go oszukał :D czego szukają palaki ? 10-15 letnie audi bmw vw skody w dieslu :D  a poszukaj jeden z drugim japonczyka w benzynie od pierwszego własciciela i problemu nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7483
5 minut temu, rejvas napisał:

bo janusze szukają 15 letniego diesla i chcą zeby miał 175 tys przelotu a potem żal do wszystkich że ktoś go oszukał :D czego szukają palaki ? 10-15 letnie audi bmw vw skody w dieslu :D  a poszukaj jeden z drugim japonczyka w benzynie od pierwszego własciciela i problemu nie bedzie

Nie wszystkich stać na samochód za 30 tyś , szukają do 10 tyś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj