News
yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

soltys48    7028
8 godzin temu, Belaruss820 napisał:

Dzięki wielkie. Czekam na numer. Powiem Wam, że teść ma pechowy tydzień, ta ramka w zetorze, tego samego dnia zęba w turze połamał i błotnik pogiął w perkinsie, a dzisiaj samochód mu się zapalił.

601734767

Nie mówię że ten konkretny egzemplarz tylko z ciekawości pytam bo chodzi mi po głowie taka opcja. Takie złe te Lubliny ?? 

Myślę o takim dostawczaku z paką do 3,5 t żeby drobne rzeczy na budowę zawieść, ropę na do koparki czy jakieś części.

hubertb    736

Do tego się nada w zupełności. 

hubertb    736

Aż tak może nie ale, dobrze na pewno nie było. 

stempos1980    1126

W porównaniu do zachodnich to wiadomo że lublina przepaść dzięki od zachodu

hubertb    736

Jak by to rzec, najpierw się tym przejedź a potem otwórz maskę. Silnik to nie mocarz, awaryjny hmm... no nie jest ale wiekuiste wycieki itp to norma. Skrzynia jest źle zestopniowana, sprzęgło szybko się kończy a zawieszenie nie wybiera nierówności tylko je zbiera. Generalnie to auto żenada ale nic do 10 tys nie kupisz lepszego jak już wcześniej napisałeś. 

danielursus3p    1376
2 godziny temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

Chodzi o komfort czy  awaryjność?? Wiem że to nie cud techniki ale do 10tys nic lepszego nie znajdę raczej.

A T4? Z paką to może i faktycznie ciężko.

bratrolnika    10351

No nie gadaj że do 10tys.zl nie znajdziesz nic lepszego niż lublin. Każdy t4 będzie lepszy, a za 10tys.zl znajdziesz już transportera z okolic 2000r. z 2,5tdi

• Like 1

danielursus3p    1376

Patrzę po olx, to faktycznie Darku masz rację. Mnóstwo T4 w ogłoszeniach jest w tych pieniądzach.

• Like 1

bratrolnika    10351
4 minuty temu, danielursus3p napisał:

Patrzę po olx, to faktycznie Darku masz rację. Mnóstwo T4 w ogłoszeniach jest w tych pieniądzach.

Brat liczył na wiosnę swojego pogonić więc się orientowałem ile można wziąć

hubertb    736

T4 musi byc naprawdę od "znajomego" to są już bardzo wypracowane samochody. 

bratrolnika    10351
1 minutę temu, hubertb napisał:

T4 musi byc naprawdę od "znajomego" to są już bardzo wypracowane samochody. 

A który dostawczak mający 20 lat nie jest wypracowany???? To nie tylko t4 dotyczy

1 minutę temu, stempos1980 napisał:

A młody zadowolony z agregatu?

Pole obrobił, mówi że robotę robi

• Like 1

hubertb    736

Tu masz rację nie dotyczy to tylko t4 która jest konstrukcją bdb. 

• Like 1

Może macie rację, trzeba będzie się zorientować i poszukać w necie.  Ewentualnie jakiegoś pickupa starszego poszukam to też może być dobra alternatywa.

mf362    202

T5 już nie był taki udany jak poprzednik niestety

• Like 2

Grzechooo    102
Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

Nie mówię że ten konkretny egzemplarz tylko z ciekawości pytam bo chodzi mi po głowie taka opcja. Takie złe te Lubliny ?? 

Myślę o takim dostawczaku z paką do 3,5 t żeby drobne rzeczy na budowę zawieść, ropę na do koparki czy jakieś części.

Jest problem z częściami do lublinka, a np do 10lat starszego t4 jest praktycznie wszystko.

• Like 1
  • Thanks 1

szymon09875    427

Zaraz tam będę jechał  to moge zobaczyc. Jade na umieralnie ursusow i zetorow to moze cos będzie, zapytam.

bratrolnika    10351
9 godzin temu, mf362 napisał:

T5 już nie był taki udany jak poprzednik niestety

s-l400.jpg

• Like 3
  • Haha 4

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez Dependentals
      Cześć czy ktoś kojarzy może z firmę z Wrocławia która może przewieźć na lawecie większy samochód? Nic nie mogę takie znaleźć może coś polecicie?

EDIT: Znajomy polecił - http://pomocdrogowa-wroclaw.eu/pomoc-drogowa-24h/laweta-autolaweta.html  Ja także polecam, profesjonalna firma !!!
    • Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez yacenty
      Rozmawiamy o ciekawych ofertach używanego sprzętu rolniczego na allegro ale również i na innych serwisach typu olx czy sprzedajemy.
      Wymieniamy się opiniami na temat ofert jak i sprzedających.
    • Przez Damiano100
      Mam mały problem ze skuterem do 30 km/h rozpedza sie normalnie a po przekroczeniu tej prędkości traci moc.Skuter to dwusów.Co może być przyczyną?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj