News
yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

5 godzin temu, soltys48 napisał:

Mam dokładnie taka i polecam. Ma dobre pierdolnięcie. Bateria trzyma sporo czasu. Kolega miał taką (elektryczną) ale brandowaną przez John Deere i stwierdził że jego nie ma takiego uderzenia jak moja. Bajer nie tani ale przydatny.

• Like 1

Gość   
Gość

Nie da się poprawić ?

Agrest    5453

A co Cię skłoniło do zakupu?

Liczysz że dół dobry jak góra zgubiła?

Ursus932    1699

200 zł go skłniło 😏sam bym się nie zastanawiał tylko brał

simson2812    414

sprzedaj mi go za 300 I za miesiąc zobaczysz ,,nówkę,,

• Haha 1

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

hodowcamlody    37

Co do smarownicy, z makity na wkrętarkę. Pozyczałem od kolegi, idzie jak dzika, końcówka jeszcze ta blokująca i nie ma bata żeby gdzieś nie poszła.

Ogólnie działa tylko ten kosz ale chyba kupię arkusze blachy 2mm i go wyspawam.Tak z ciekawosći zapytam za ile bym go mógł sprzedać po remoncie jest na takie rozsiewacze zbyt wogóle

simson2812    414

zależy jak będzie wygladał po remoncie, bo to też ma znacznie czy opiaskujesz no I jak estetycznie zrobisz nowy zbiornik.

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

rafal4610    81

@Rolnik1973 zdjęcie przekładni to może jeszcze dzisiaj, jak w miare wcześnie wróce z roboty. Zdjęcie ramienia tłoka jutro, jak pogoda pozwoli i jakoś sie tam dostane. Na przekładni jest spore koło pasowe

• Like 1

adamson330    16
4 godziny temu, hodowcamlody napisał:

Co do smarownicy, z makity na wkrętarkę. Pozyczałem od kolegi, idzie jak dzika, końcówka jeszcze ta blokująca i nie ma bata żeby gdzieś nie poszła.

Nie wiesz jak długo ja ma? Dobrze to w ręce leży? Smar w nabojach czy z wiadra?

Z góry dziękuję za odpowiedź  

soltys48    6047
3 godziny temu, Pomorzanin1222 napisał:

Ogólnie działa tylko ten kosz ale chyba kupię arkusze blachy 2mm i go wyspawam.Tak z ciekawosći zapytam za ile bym go mógł sprzedać po remoncie jest na takie rozsiewacze zbyt wogóle

Za mój z walkiem wom,rozdzielacz na dwie komory plus transport 1500

• Like 1

Napisano (edytowany)
29 minut temu, Agrest napisał:

Mało funkcjonalna przyczepa. Mało kto ma budynki tej wysokości żeby dało się z niej wykiprować.

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-14-t-CID757-IDDgSeD.html

Nie każdy ma magazyn w budynkach,  zresztą przy tanich gabarytach to małoobszarowiec się nią nie zainteresuje 

Edytowano przez Rolnik_z_Podkarpacia

6465    246

Sąsiad dorabia wózek do łódki 3osiowej,  czasami chodzę mu pomagać. I ciągnik będzie ją targać.  Więc taka przyczepa to fajna sprawa. 

Ursus932    1699
4 minuty temu, bratrolnika napisał:

Zwalasz przed stodoła, a dalej wiaderkami

Oczywiście do wiaderek obowiązkowo teściowa 9_9

• Haha 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez yacenty
      Rozmawiamy o ciekawych ofertach używanego sprzętu rolniczego na allegro ale również i na innych serwisach typu olx czy sprzedajemy.
      Wymieniamy się opiniami na temat ofert jak i sprzedających.
    • Przez Damiano100
      Mam mały problem ze skuterem do 30 km/h rozpedza sie normalnie a po przekroczeniu tej prędkości traci moc.Skuter to dwusów.Co może być przyczyną?
    • Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez mariuszd93
      Nie  można  otworzyć  starego  tematu  to  pora  założyć  nowy ......
      Kolejny  unikat  ,  ładna  trzeba  przyznać 
      http://olx.pl/oferta/oryginalna-przyczepa-d47-CID757-ID98Mc1.html#3b22e70b7e

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj