yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jahooo    9202

jak zabite z zewnątrz żeberka, to wyrzuci płyn migiem, bo się gotuje

gorzej, że w takim przypadku może też dmuchnąć uszczelkę pod głowicą i wtedy wtórnie wywala płyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3939    200

Jasne ale dopiero jak złapie temperature, płyn raczej wlewany był na zimno więc te 4,5l gdzieś trzeba jeszcze zmieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742
49 minut temu, pawel885 napisał:

Szlifierka to samo - miałeś inne marki że musi być ta ? Że jesteś w stanie stwierdzić że ta jest super a inna nie? 

A czy możesz polecić inną w takim budżecie, sprawdzoną u siebie, a nie że wujo ma i i 10 lat już użytkuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9886
6 godzin temu, Ursus932 napisał:

 

Może mi ktoś wytłumaczy po co jest te całe AF 🤔

@SamaPrawda

A po to żeby miał sie jeden z drugim gdzie dowartościować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Belaruss820 napisał:

Zalewalem dzisiaj do 3p płyn chłodniczy i weszło tylko 6,5l. Jest zabita chłodnica bo ciągnik w kurzu dużo robił,a dopiero czyszczona była jak ja zacząłem czyścić(teść po prostu nie dbał o to,i jedyne jego czyszczenie  i to soda kaustyczna z wrzątkiem).Pytanie, jakieś preparaty sprawdzone do czyszczenia chłodnicy i jak za to się zabrać? Żeby nie wyszło że w bloku coś rozszczelni.

Termostat trzymie, zalałeś chłodnice i tyle co od dołu weszło w blok, jak puści termostat dolej resztę bo się zagotuje. Chłodnica nie będzie tak zabita, niema opcji. 

7 godzin temu, SamaPrawda napisał:

Ma ktoś może szlifierkę kątową z biedronki? Jak to chodzi bo niby 1200w i 80zł kosztuje, a może ktoś poleci coś taniego i fajnego.

Dwie od ponad  półtora roku zarzynam i jakoś nie chcą się poddać 😅😅 typowa chińszczyzna, może ciut lepsza ale odziwo daje rade, był plan zajechać je przed gwarancja i wymienić na nowe, ale kurla się nie udało 😤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1555

Widać że syf tam pływa. Jak wlewalem to kranik w bloku był otwarty i po czasie zaczęło płynąć trochę więc coś tam doszło. Jutro będę sprawdzał czy coś się ruszyło przez noc. W chłodnicy zauważyłem że te kanaliki niektóre drożne a niektóre zabite (chyba tak nie powinno być?) Najchętniej oddałbym go koledze mechanikowi żeby posiedział przy nim bo i niebieski dym się pojawił,ale potrzebny jest do obory. Ale co ja będę staremu gadał że o ciągnik wypada od czasu do czasu zadbać. On powie że był remont robiony 12 lat temu i że mało robił i nie ma prawa się nic dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14108
5 minut temu, Belaruss820 napisał:

Widać że syf tam pływa. Jak wlewalem to kranik w bloku był otwarty i po czasie zaczęło płynąć trochę więc coś tam doszło. Jutro będę sprawdzał czy coś się ruszyło przez noc. W chłodnicy zauważyłem że te kanaliki niektóre drożne a niektóre zabite (chyba tak nie powinno być?) Najchętniej oddałbym go koledze mechanikowi żeby posiedział przy nim bo i niebieski dym się pojawił,ale potrzebny jest do obory. Ale co ja będę staremu gadał że o ciągnik wypada od czasu do czasu zadbać. On powie że był remont robiony 12 lat temu i że mało robił i nie ma prawa się nic dziać.

To i tak że od 3p zaczynasz, co ja się miałem z tym Władimirem 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9202

Odkręć kranik z bloku, wąż do wlewu i płucz, sam zobaczysz, ile rdzy poleci.

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Stodoła napisał:

To są ciągniki z PAK Konin, miałem chęć złożyć oferte ale nie było zdjęć 😉, a tu widać handlarzyna kupił, och*jał z tą ceną za ciągniki do remontu 

1 godzinę temu, pawel885 napisał:

Nie pytałeś jaką tylko żaliłeś się że na wyprzedaży konkretny model drożej niż bez... Dlatego piszę że nieraz lepiej poszukać promocji na inny markowy sprzęt i wyrwać coś niezłego.... Rok temu w black fiday w jakimś markecie był kompresor metabo 90L ostatnia sztuka za 1100zł który kosztował coś koło 2000zł, a każdy w tej cenie będzie szukał jakiegoś bassa czy krafta . A biegasz jak baran za stadem w sensie że we wsi same ursusy i bizony to i ja taki będę miał... Szlifierka to samo - miałeś inne marki że musi być ta ? Że jesteś w stanie stwierdzić że ta jest super a inna nie? 

Miałem się nie odnosić, ale nie był bym sobą 😁Tu cię zmartwie, we wsi kombajny case, class i bizon, a ciągniki case chyba z 4 szt, ursusy, deutz, 2 jony, zetory, mtz 2, new holland 🤷‍♂️  co do szlifierki, no cóż nie zrozumiesz tego 🤦‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
7 minut temu, Ursus932 napisał:

a tu widać handlarzyna kupił, och*jał z tą ceną za ciągniki do remontu

A co ty myślisz że za 20 tys kupisz takiego ursusa nawet do remontu? Na dzień dobry już tam pewnie stoi grupka fanatyków dających mu 10 tys za przedni napęd. 

 

47 minut temu, bratrolnika napisał:

A czy możesz polecić inną w takim budżecie, sprawdzoną u siebie, a nie że wujo ma i i 10 lat już użytkuje???

Nie mam tej szlifierki a w tym budżecie nie znam szlifierek. Wolę dołożyć 50zł i kupić coś znanego. Skoro hikoki/hitachi to taka super firma i do tego bardzo stara to czemu nie może wbić się na rynek ?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742
6 minut temu, pawel885 napisał:

do tego bardzo stara to czemu nie może wbić się na rynek

Jak to wbić na rynek??? Uważasz że to nowość??? Jakie są wg Ciebie bardziej znane marki???

Może jakieś propozycje tego czegoś lepszego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@bratrolnikadaj spokój to jakiś ciężki przypadek 🙆‍♂️

11 minut temu, Agrest napisał:

W Piotrkowie Trybunalskim masz 4514 z 2016r za 63000.

Widziałem,  🤦‍♂️

Edytowano przez Ursus932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
Przed chwilą, bratrolnika napisał:

Uważasz że to nowość???

Napisałem przecież że to bardzo stara firma, a mało kto tym handluje. Jedyna hitachi jaką widziałem to w małym sklepie wielobranżowym przeceniona a leżała tam ze 3 lata.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@brat, minął czwartek, mija piątek.... wyschła już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
1 minutę temu, Ursus932 napisał:

daj spokój to jakiś ciężki przypadek

Odezwał się otwarty na wszystko który wysłucha wszystkie za i przeciw xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 minut temu, pawel885 napisał:

A co ty myślisz że za 20 tys kupisz takiego ursusa nawet do remontu? Na dzień dobry już tam pewnie stoi grupka fanatyków dających mu 10 tys za przedni napęd. 

 

 

Tak kolejka, ciekawe tych napędów to na pęczki, a tu brutto koło 40 dych 🤷‍♂️ miałem ugadanego za 38 od rolnika ale się wycofał, te dojechane jeszcze postoją na tej lawecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

 

12 minut temu, pafnucy napisał:

@brat, minął czwartek, mija piątek.... wyschła już?

Od zeszłej soboty gotowa do odbioru stoi, przetestowana. Jutro podobno ma jechać w świat

14 minut temu, pawel885 napisał:

Napisałem przecież że to bardzo stara firma, a mało kto tym handluje. Jedyna hitachi jaką widziałem to w małym sklepie wielobranżowym przeceniona a leżała tam ze 3 lata.... 

A co lepszego,bardziej markowego uważasz??? Tak jak pisałeś, do 50zl drożej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj