yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

pawel885    2279

Przerobią, rozmnożą się i jeszcze opierdzielisz na allegro :) 28zł za kg wychodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
4 minuty temu, debrzyna napisał:

Bez podśmiechujk prosze Wpuścił bym w pryzme a u mnie obornik leży kilka lat 

Dżdżownica przerabia dziennie tyle ile waży. Czyli 1kg dżdżownic przerobi przez dzień 1kg towaru. Ale piszą że nie wolno w kompostownik wrzucać za dużo roślin zielonych co powoduje fazę termiczną, więc obornik tym bardziej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

One to przerobią ale pod warunkiem że ich nie zagrzejesz, czylibyś musiał rozsypać cienko obornik ale wtedy znowu dużo składników pójdzie w ziemię albo się ulotni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467
6465 napisał:

2 minuty temu, soltys48 napisał:

Tomek już w domu?

Najgorszy będę miał Piątek, lubelszczyzna i podkarpacie. 

czym jezdzisz masz czasami puste powroty?


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
8 minut temu, debrzyna napisał:

Czyli do czego one sie nadają Musze zgłębić wiedze na ten temat ,tak z ciekawości 

Już doczytałem... W skrócie - robisz kompost -  mikroorganizmy sprawiają że grzeje się do 70stopni nawet, po zakończeniu fazy termicznej można wpuszczać dżdżownice - czyli jak to mówią w "przepalony" obornik można 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14108
31 minut temu, pawel885 napisał:

One to przerobią ale pod warunkiem że ich nie zagrzejesz, czylibyś musiał rozsypać cienko obornik ale wtedy znowu dużo składników pójdzie w ziemię albo się ulotni 

Miałem kiedyś pryzmę obornika na polu to się trafiały takie gniazda ze o wielkości chwytaka w cyklopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12339
8 godzin temu, debrzyna napisał:

To gdzie zawitasz na Podkarpaciu 

Z Tomaszowa Lubelskiego przez Jarosław, Przemyśl, Sanok do Polanczyka.  I powrót przez Rzeszów Mielec, na Kielce Radom. 

7 godzin temu, wojtal24 napisał:

czym jezdzisz masz czasami puste powroty?

Zawsze puste,  no prawie zawsze. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9201

Dobry, już widziałem

 

1 godzinę temu, 6465 napisał:

Z Tomaszowa Lubelskiego przez Jarosław, Przemyśl, Sanok do Polanczyka.  I powrót przez Rzeszów Mielec, na Kielce Radom. 

Zawsze puste,  no prawie zawsze. 

Zabrał byś od debrzyny dla mnie adaptację do tura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
8 minut temu, Ursus932 napisał:

Ale fajna mała renowka 😉 tylko po co te dwie wielkie wajchy przy kierownicy 🤔 Można by kapote powiesić 

https://m.olx.pl/oferta/renault-85-14-tx-stan-bardzo-dobry-CID757-IDHqLjQ.html?reason=

Ursus chyba się zlituje nad tobą i sprzedam ci swojego łursusa bo już czytać nie mogę jak się męczysz z tym zakupem. 😵

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj