yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość
12 minut temu, Ursus932 napisał:

za dwa trzy lata jak rolnictwo nie padnie w tym kraju 🤷‍♂️ kupię coś większego, wtedy mniejszy zostanie  jako pomocnik 

Za dwa lata to może kupisz tego co od roku szukasz 😂 Zaczynaj na wiosnę szukania następnego bo znając twoje ruchy to za 4 lata może wybierzesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
2 godziny temu, Agrest napisał:

W dziwnym miejscu żyjesz jak tylko chęci Cię ograniczają w dobieraniu pola. U mnie co raz więcej chętnych do dzierżawy, po 30 i więcej kilometrów jeżdżą.

Że ja? No problem, dzisiaj puszczam ogłoszenie że podejmę dzierżawę w korzystnych warunkach finansowych jutro z 20 telefonów, łoddum fszysko ale dopłatę pan mnie łoddaj.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12187

A jak brat to już nie może zawieść zdrowia mu życzę ale choroba albo wczasy mogą się trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7974

no i wygoda jest , w tym roku u mnie mfa od rozrzutnika nie odczepialem , mniejszym ściernie po oborniku porobiłem , podobnie przed siewami, MF w siewnym a Classem starym agregatem uprawiałem glinki i duże grudy. Ale wygoda wygodą , kiedyś jak sprzedałem w żniwa ruska i została c360 i C330 to na początku orek c360 się wysypała , most się rozleciał , wszystko musiałem ciapkiem orać , masakra była bo nie dość że zaorane nie tak jak trzeba to jeszcze nie w terminie, potem późne siewy , wczesne mrozy i plonu nie bylo w tym sezonie jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25598
2 minuty temu, danielursus3p napisał:

Że ja? No problem, dzisiaj puszczam ogłoszenie że podejmę dzierżawę w korzystnych warunkach finansowych jutro z 20 telefonów, łoddum fszysko ale dopłatę pan mnie łoddaj.

Wydaje mi się że rzeczywistość może nagle Cię mocno rozczarować. Wpadnie jeden obszarnik i po temacie. 

Chyba że wszyscy z biznesów żyją i w poważaniu glebę mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231

Dojazdy słabe, obszarników jako takich nie ma. A ci co są to jeżdżą tam gdzie dojazdy są bardzo dobre, u mnie to jedyna możliwość wparować na jedno z dojazdem i po kolei atakować następne grunty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, Partyzant85 napisał:

Za dwa lata to może kupisz tego co od roku szukasz 😂 Zaczynaj na wiosnę szukania następnego bo znając twoje ruchy to za 4 lata może wybierzesz :D

TY najgorszy lubelaku 😁 uważaj sobie, ciekawe jak Ty długo szukasz tego zachodniego grzmota 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Krócej niż Ty swojego łursusa :D Tyle tych gruzów po ogłoszeniach a Ty rok szukasz 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ma być idealny 😉, a nie gruz  jak te zachody 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
2 godziny temu, Partyzant85 napisał:

Krócej niż Ty swojego łursusa :D Tyle tych gruzów po ogłoszeniach a Ty rok szukasz 😂

W Bramce widziałem jakiś 3080 stoi nawet względny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, danielursus3p napisał:

W Bramce widziałem jakiś 3080 stoi nawet względny.

Nie chcę sześciogarowego.

 

@pafnucy jakiś problem?

Edytowano przez Partyzant85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400
11 minut temu, Ursus932 napisał:

Ma być idealny 😉, a nie gruz  jak te zachody 

Idealny 20 letni. To sam czesio sie usmial.


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

taaa Wieprz wysechł. :D

a jak problem to co?

2 minuty temu, Partyzant85 napisał:

@pafnucy jakiś problem?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To uważaj na słowa. Żebym Ci nie pokazał gdzie pieprz rośnie, wróć gdzie raki zimują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jakie słowa? dawaj pokaż, nawet podjechać możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie mam potrzeby na tamtą stronę :D Dwa razy byłem w tym roku i wystarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to siedź w tym lesie i nie podskakuj.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj