yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Agrest    25496

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No poszukam na złomie może coś trafie. Potrzebny mi bo warzywniak chce założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakbyś bliżej mieszkał to za 3 stówy bym swojego ulepa sprzedał a dla siebie kupił jakiegoś UG z krojem, ramieniem na bronkę i przedpłużkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No właśnie o transport się rozchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3939    200

sprzedałem taki w idealnym stanie, z mocowaniem na bronę, nowy typ za 400 zł, szukaj na olx lub sprzedajemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145
jahooo napisał:

1 godzinę temu, bartek1992 napisał:

Grill akurat w 3p ojciec ma taki sam

https://www.olx.pl/oferta/yto-x904-zefir-nie-zetor-ursus-zamiana-CID757-IDHcasI.html#8ad158e33b

a taki ?

to juz wolę swojego zetora. notabene grilla to mógł być malowany albo byl inny


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25496

Ale porównaj  te od mf 3050 bo wyglądają identycznie. Nawet cyferki w numerze są identyczne tylko zamiast 10 na końcu jest 01 w środku. optycznie wygląda tak samo a zmiana kodu może być celowym zabiegiem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
2 godziny temu, pawel885 napisał:

Deska rozdzielcza w pełnym tego słowa znaczeniu...

Chińskie ciągniki powinny kosztować 1/5 co markowe, tak jak elektronarzędzia, piły łańcuchowe , wykaszarki czy motocykle. 

Wtedy to by miało sens, kupujesz takiego nowego yto za 30 tys, padnie silnik to kupujesz nowy za 5tys i jedziesz dalej 

powiem ci tyle, z chińczykami to loteria, dosłownie, znajomy do tartaku kupił 2 ładowarki te za 50tyś i 2 chodziły na zmiane z różnymi operatorami, zadania te same, jedna po 3 latach zaczęła się je.... jak pani przy drodze a druga chodzi już 7 rok właściwie nie tykana ( rozdzielacz puścił jak bela drzewa spadła na widły, taka 3 kubiki), więc do produktów z państwa środka trzeba mieć szczęście, mi się wydaje że granica opłacalności to jest te 60/70% ich szwabskich odpowiedników 

2 godziny temu, MF675ursus napisał:

Na Twoim miejscu wziąłbym MTZ. Zachód w tej cenie ma to do siebie, że w tych pieniądzach to są ciągniki  +35 letnie, nawet najlepsze i najprostsze modele są już zużyte. Mam MF 675, fajny ciągnik ale... Aktualnie szukam zamka drzwi, rozpadł się ze starości, nowy zamiennik 830 zł. Także tej "całej reszty" też trzeba się bać. Jakby ktoś miał na zbycie zamek drzwi lewych do kabiny MF serii 600/ Landini z połowy lat '80 to proszę o kontakt

jeździłem trochę pronarem i mtz, niby fajne, lepszy komfort jak w c360, ale jak wsiadłem do swojego ihc to ruskiem to okazjonalnie sobie pojeżdżę, a w okolicy ruski których jest bardzo mało to mają leśnicy i małorolni, najwięcej jest starych fendtów i JD, i ihc z podobnymi często się nawet zdażają a rusków w gminie jest może 10 

1 godzinę temu, MF675ursus napisał:

Nie chodzi o klamkę, zwykły zamek nie da rady, ten ma podobne zamykanie jak samochodowe, Fiat 126p itp. a klamka jest na przycisk

już nie przesadzaj, do mojego zamek oryginał 350 zł kosztuje a zamiennik 100, było wybrać coś innego a nie calowe wynalazki 

1 godzinę temu, Ursus932 napisał:

Panowie widzicie, jak mówię nie kupuję zachoda z tego względu, klamka do takigo grata 830 zł 🤦‍♀️😀

I to jeszcze zamiennik 

Za tyle to już można sobie życie inaczej ułożyć 😉

jak się wydaje na pałę to tak jest, ja jak coś droższego jest to po internetach latam, w ciągu rok przypuszczam ze z 500-600 zł zaoszczędziłem

10 minut temu, Agrest napisał:

trzeba się po za tym przyzwyczaić że ceny takich pierdół będą przerażać, albo jeździć po szrotach, najlepsze chyba rozeznanie między zachodnimi a wschodnimi to ma @soltys48 ma ihc i ruska 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680
6 minut temu, igor10246 napisał:

trzeba się po za tym przyzwyczaić że ceny takich pierdół będą przerażać, albo jeździć po szrotach, najlepsze chyba rozeznanie między zachodnimi a wschodnimi to ma @soltys48 ma ihc i ruska 

i oba równie stare🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12339

Ale ihc nie ma zamków po 600zl. Bo bez kabiny. ☺

A ruski drzwi nie ma to też obejdzie się bez zamka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po mojemu normalny, styrany życiem dwuskibowiec. Choć za tyle pieniędzy to choć krój powinien mieć.

Edytowano przez Rolnik200598

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie powyginane jakieś te skibki?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 minut temu, jahooo napisał:

Albo coś zaadoptować z dostępnych tanich

Taka troche dziechta 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ścinaczy nie ,a . kroju też .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1448
10 minut temu, rafal3939 napisał:

Nie da sie jakiegoś innego zamka dopasować, musi byc oryginal?

Nie musi być oryginał. To od czego proponujesz dopasować? Bo jak zacznę kupować podobnie wyglądające na "pałę" to może się uzbierać suma jak za oryginał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na moje półślepe oko nie, żebyś mój widział jaki powyginany to byś się za głowę złapał a jakoś całkiem nieźle orze tylko ustawić trzeba umieć.

Edytowano przez Rolnik200598

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj