yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

gregor1284    14114
3 godziny temu, TheraRolnik napisał:

Podgrzać mleko dodać miód i przeciśnięty ząbek czosnku przez maszynkę i "lekarstwo" na przeziębienie gotowe 👍

a syrop z cebuli na cukrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morion    547

Może ktoś polecić jakieś farby do tynków cementowych zewnętrznych?  Chciałem umalować budynek gospodarczy w raz z garażem i oborą. Ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25596

Nie koniecznie kupił. Tylko zmiana miejsca. Autami też handlarze się wymieniają

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za te logo marki można beknąć jak kto poddupcy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    588

Zbyt wiele nie pociągnie bo brak układu hamulcowego , lichy zaczep. Podnośnik na jednym siłowniku. Ładowacz własnej konstrukcji , ile to wytrzyma ? Jako ciągnik to tylko w pole bo nie zarejestruje tego sprzęta. A z byle czym ciekać przy 150 KM to raczej średnio się opłaca .

Edytowano przez andrzej78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757
7 minut temu, andrzej78 napisał:

ile to wytrzyma

wytrzymac pewnie wytrzyma, bo wiele samoróbek jest własnie przewymiarowana

8 minut temu, andrzej78 napisał:

bo nie zarejestruje tego sprzęta

tu jest najwiekszy ból, choć pewnie jeszcze większy jest fakt że nie dostaniesz do niego spisu części co jest od czego, bo skrzynie są dwie, pewnie z jakiejś ciężarówki, mosty itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255
19 godzin temu, Narko napisał:

Jesli chcesz to mam na zbyciu podwojny spiralny (roboczego 1,60m) oraz kombinacje Cambella+ crosskill, 2,20m.

Wszystko zależy od ceny i lokalizacji. 2.2m to za dużo. Jak z wałem to nawet.myslac przyszłościowo to jakieś 1.6m by mi było potrzebne. Tzn tak myślę, bo pług mam 4x14".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142
23 godziny temu, jedrus2020 napisał:

A jak jest z częściami do takich fordow? W jakimś modelu były chyba niewymienne tuleje ?

Z częściami do mojego większych problemów nie mam. Zamawiam i 24 lub 48h i części są, ceny z butów nie wyrywają, więc nie jest źle. Wejdź sobie np. na technikarolna.pl czy jakoś tak i możesz pooglądać ceny części. Np teraz zmieniałem całą podstawe filtra paliwa. 1:1 z Perkinsa 3 i zapłaciłem coś koło 90zł za kompletny z filtrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narko    224
3 godziny temu, daron64 napisał:

Wszystko zależy od ceny i lokalizacji. 2.2m to za dużo. Jak z wałem to nawet.myslac przyszłościowo to jakieś 1.6m by mi było potrzebne. Tzn tak myślę, bo pług mam 4x14".

1.60m roboczego.

waly spiranle 2.jpg

waly spiranle.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pewnie sam dzwonił bo mu dolary w oczkach się zakreciły 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj