yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Gość   
Gość
10 minut temu, stempos1980 napisał:

Ale Anna bardzo nie nadaję się do warzyw.Bolek i Karlik już tak

Bardziej do warzyw potrzebny 

To powiadacie że najlepszy będzie Bolko 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, stempos1980 napisał:

Jako w selerze sobie poradzi ale chcąc ją wykorzystać do kopania marchwi i pietruszki to może łamać korzenie 

to chyba przystawki jakieś się zakłada. do np karlika nic nie trzeba zmieniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172

Anna może tez za bardzo agresywnie działać na warzywa przez tą taśmę co odbiera łęty

Anna może tez za bardzo agresywnie działać na warzywa przez tą taśmę co odbiera łęty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8518
3 minuty temu, camo napisał:

Mszana Dolna :D :D  :D :D :D 

to rozrzedzone górskie powietrze tak źle wpływa na mózg

Edytowano przez witejus
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camo    103
13 minut temu, witejus napisał:

to rozrzedzone górskie powietrze tak źle wpływa na mózg

tam te traktory wszystkie takie "unikaty"  a w rzeczywistości wszystko rozjechane, byliśmy tam kiedyś coś oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

https://www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-amazone-uf-1200-CID757-IDH6M8U.html Całkiem fajna sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8518
6 minut temu, camo napisał:

tam te traktory wszystkie takie "unikaty"  a w rzeczywistości wszystko rozjechane, byliśmy tam kiedyś coś oglądać.

nie wiem czy one te traktory to ,,unikaty" czy rozjechane ale cena to unikat odjechany

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
24 minuty temu, stempos1980 napisał:

Wiem że Anne to przerabiali żeby nie łamała korzeni

Głównie chodzi mi żeby dało się zebrać cebulę, marchew i może buraczki, no jeszcze nie wiem czosnek ale to chyba kombajnem się nie zbiera? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687
3 godziny temu, Ursus932 napisał:

A który może być lepszy, dostęp do części itp? 

Części w zasadzie takie same. Bolko ma lepszy wysyp ale będzie zdecydowanie droższy

Jak coś to mogę pomóc w zakupie karlika😁

51 minut temu, turion23 napisał:

Panowie zamiast c 330 nada się taki ford

https://www.olx.pl/oferta/ford-4610-mark-ll-oryginal-wspomaganie-CID757-IDGYAdi.html

Może ktoś posiada taki ciągnik.A moze lepiej case 585 szukać.

Miałem starszy a taki ma @rafal4610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3939    200

ford 3 cylindry, case 4, mam international 585xl i po przesiadce z c330 jest różnica. co prawda brakuje mu 4x4 ale daje radę na moich polach, agregat uprawowy 2.8 czy ścierniskowy 2.2 ciąga bez problemu. opryskiwacz pełny ponad tonę też dzwiga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turion23    28
36 minut temu, rafal3939 napisał:

ford 3 cylindry, case 4, mam international 585xl i po przesiadce z c330 jest różnica. co prawda brakuje mu 4x4 ale daje radę na moich polach, agregat uprawowy 2.8 czy ścierniskowy 2.2 ciąga bez problemu. opryskiwacz pełny ponad tonę też dzwiga

A jak ze spalaniem i awaryjnością?Długo posiadasz tego case.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400
1 godzinę temu, zycietoniejebajka1 napisał:

82 🤔

Bylo to na yt. Chyba u tego fana bizonow wacolo czy jakos tak. Troche pokraka kabina za mala.


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142
4 godziny temu, turion23 napisał:

Panowie zamiast c 330 nada się taki ford

https://www.olx.pl/oferta/ford-4610-mark-ll-oryginal-wspomaganie-CID757-IDGYAdi.html

Może ktoś posiada taki ciągnik.A moze lepiej case 585 szukać.

Tu widze masz dodatkową pompe hydrauliczną. Posiadam taki od 2009r, zrobione coś ok 1500h i jest ok. Teraz zrobiłem mu pompe paliwową, koszt 300zł bo była jakaś pierdoła, ale cyka jak nówka. Wcześniej obroty jałowe falowały i max 1800 dało sie wbić. W porównaniu do 60-tki to niebo a ziemia, lepszy uciąg, że o wygodnej kabinie nie wspomne. Gdybyś miał jakieś pytania, to śmiało, troche już poznałem tego gada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, zycietoniejebajka1 napisał:

82 🤔

Młody 🙆‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj