yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

TheraRolnik    4172
2 minuty temu, szymon09875 napisał:

Ja mam w credit agricole, jak dam ci kod polecajacy to jeszcze dostaniemy po stówce za nowego klienta :D

Zaraz ogarnę ten bank 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172
36 minut temu, szymon09875 napisał:

Ja mam w credit agricole, jak dam ci kod polecajacy to jeszcze dostaniemy po stówce za nowego klienta :D

Patrzyłem i nie ogarniam tego za bardzo ogólnie chce żeby jak najprościej wszystko było bo takie rzeczy to dla mnie czarna magia

Najchętniej to w ogóle bym konta nie zakładał ale nie raz przydała by się szybka płatność i jest wkurwianie się bo nie ma jak szybko zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwagier24    38

Ja od 15 lat Inteligo mam i nie narzekam, łatwa obsługa, bez zbędnych dupereli. 

1 godzinę temu, Pomorzanin1222 napisał:

No nie jest zły mam ihc 574 też z turem ale tura sami robiliśmy od podstaw,bardzo zwrotne ciągniki a palą malutko i 60 nie ma startu do niego

Da radę do niego kabinę dostać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9880
22 minuty temu, TheraRolnik napisał:

Patrzyłem i nie ogarniam tego za bardzo ogólnie chce żeby jak najprościej wszystko było bo takie rzeczy to dla mnie czarna magia

Najchętniej to w ogóle bym konta nie zakładał ale nie raz przydała by się szybka płatność i jest wkurwianie się bo nie ma jak szybko zapłacić

Za wszystko kase do ręki bierzesz? Odkąd mam aplikację i blik, gotówki prawie wgl nie uzywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

ja już kilka lat płace tylko karta. problem jest na rynku jak za pomidory trzeba zapłacić gotówką. A teraz dużo place telefonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanin1222    117
1 godzinę temu, szwagier24 napisał:

Ja od 15 lat Inteligo mam i nie narzekam, łatwa obsługa, bez zbędnych dupereli. 

Da radę do niego kabinę dostać? 

Używana jakąś znajdziesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

mam jedna gotowa ogólnie miała być do mojej przyczepy. Na razie nie robię bo nie mam kiedy. A co potrzebujesz jednej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
44 minuty temu, jedrus2020 napisał:

ja już kilka lat płace tylko karta. problem jest na rynku jak za pomidory trzeba zapłacić gotówką. A teraz dużo place telefonem.

A ja lubię gotówkę 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1131
3 godziny temu, TheraRolnik napisał:

Zaraz ogarnę ten bank 👍

Też mam w credit chyba z 25 lat, wcześniej Lukas i jak najbardziej polecam. Wszystko free ale przy wpływach chyba powyżej 2.5 tys miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172
57 minut temu, Ursus932 napisał:

A ja lubię gotówkę 🙃

Tylko nieraz idzie się wnerwić jak przydało by się coś szybko opłacić a tu taki uj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

Tylko ile razy czeka się w kolejce w sklepie nieraz a tu terminal niechce się połączyć z kartą i wtedy zaczynają się szopki a klienci się wkurzają bo wszystko się wydłuża 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 godzin temu, TheraRolnik napisał:

Tylko nieraz idzie się wnerwić jak przydało by się coś szybko opłacić a tu taki uj ...

Mam karte i jakos mi wystarcza tak się nauczyłem, gotówkę z bankomatu albo płacę kartą, tylko duże faktury np za nawóz i opłaty to robie przelew w banku 

19 minut temu, witejus napisał:

te komentarze z tyłu ,,jak się nie ma miedzi to się na d*pie siedzi" itp

 jeszcze jak wyciągnie 5 kart i " no to może ta wejdzie" itd 🙆‍♂️ a Ty stoisz i wkurwiasz się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172
1 godzinę temu, stempos1980 napisał:

Tylko ile razy czeka się w kolejce w sklepie nieraz a tu terminal niechce się połączyć z kartą i wtedy zaczynają się szopki a klienci się wkurzają bo wszystko się wydłuża 

Nie chodzi mi o płacenie w sklepach tylko jak coś się np. przez internet kupuje 😉 czy np. płacić za ogłoszenia na olx bo płacenie SMSem to są chore ceny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3860

Ja mam w pko bp i nie narzekam. Łatwa w obsłudze aplikacja, za dużo nie zdzierają. Nie narzekam. Drugie konto w PKO SA to nie polecam, obsługa też spoko ale zdzierają kase za wszystko. Trzecie konto w spółdzielczym to wiadomo 100 lat za murzynami, szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172

To już wolę isc do banku bo na poczcie trzeba kwitek wypełniać a w banku daje telefon z wszystkimi danymi i z telefonu w komputer wpisuje 👍 ale to trzeba jechać a po co jechać jak można przez internet zapłacić 😛

3 minuty temu, szymon09875 napisał:

Możesz na poczcie zaplacic za olx 😛

 

Edytowano przez TheraRolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj