yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

gregor1284    14116

Popieram kolegę wyżej. To nie jest ta jakość jak w starym passacie. Kopia alternatora z poldka który sam w sobie niczym specjalnym nie byl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905
4 minuty temu, bratrolnika napisał:

Jak lubisz przepłacać to będzie ok

Kto bogatemu zabroni

6 minut temu, bratrolnika napisał:

Jak lubisz przepłacać to będzie ok

Kto bogatemu zabroni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757
2 minuty temu, gregor1284 napisał:

Popieram kolegę wyżej. To nie jest ta jakość jak w starym passacie. Kopia alternatora z poldka który sam w sobie niczym specjalnym nie byl

 

Mam takiego znajomka co się zajmuje zawodowo naprawą alternatorow, rozruszniki itp.  Doszedl do takiej wprawy że po stanie alternatora jest w stanie określić przebieg auta. Zawiozłem mu kiedyś altek od mojego staruszka golfa, rezebral, mówi że jeszcze nikt w nim nie grzebal, patrzy, cmoka, i mówi że będzie miał przebieg pomiędzy 250 a 290tys.km, trafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Też lubię nowe założyc tylko ta jakość 😉te jubany czy jak je tam zwał to Litwin ale w rzeczywistości też china czy Indie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mecha    110
14 minut temu, gregor1284 napisał:

Popieram kolegę wyżej. To nie jest ta jakość jak w starym passacie. Kopia alternatora z poldka który sam w sobie niczym specjalnym nie byl

 

 

13 minut temu, stempos1980 napisał:

Kto bogatemu zabroni

Kto bogatemu zabroni 

Potrzebuję altelnator na już, u nas na szrocie nie koniecznie znajdę. Jaki gotowy alternator w takim razie polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905
12 minut temu, Mecha napisał:

 

Potrzebuję altelnator na już, u nas na szrocie nie koniecznie znajdę. Jaki gotowy alternator w takim razie polecacie

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://expom-kwidzyn.pl/pl/p/Alternator-AX-230000-C-330-Nowy-Typ-EXPOM-eu/51&ved=2ahUKEwis9tnfopPsAhXGk4sKHVNrCtcQFjABegQIARAB&usg=AOvVaw1uorG7O_KW3d2orq61DvkD

Niby polski jak chcesz przepłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mecha    110

Co wy z tym przepłacaniem. Potrzebuję to na już, na polu leje w c*ul na szrocie nie wiadomo czy bedzie, a jak są to się cenią 80zł. Do tego koszt paliwa żeby tam dojechać, koło pasowe, mocowanie i nie wiadomo czy zadziała. Potrzebuję to na już.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25612

Ja mam od lata najtańszy za 200zł z lokalnego sklepu i chodzi na razie. Jakość świateł po przesiadce z prądnicy na plus.

Przy przejściu z prądnicy pamiętaj o zamianie przewodów na aku, jeśli miałeś plus na masę.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
24 minuty temu, Mecha napisał:

Co wy z tym przepłacaniem. Potrzebuję to na już, na polu leje w c*ul na szrocie nie wiadomo czy bedzie, a jak są to się cenią 80zł. Do tego koszt paliwa żeby tam dojechać, koło pasowe, mocowanie i nie wiadomo czy zadziała. Potrzebuję to na już.. 

Bierz ten Polski to @stempos1980podlinkował, będziesz zadowolony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1558

Ja założyłem do zetora ze skody favorit,zaplacilem 90zl,ale stan jak nowy. Numery te same co w zetorze też magneton. Okazało się że ma mniejszą oś i starego koła nie dało się założyć. I mocowanie na napinacz z drugiej strony. Ale udało się znaleźć takie koło pasowe i stary dystans dołożyliśmy zeby nie ocierało o obudowę i kawałek płaskownika i śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7974

ja mam expomu to po pierwszym roku koło pasowe się roznitowalo ale kupiłem nowe i dziala do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek1098    13
jedrus2020    207

też jestem tego zdania. I mnie w 60 już śmiga z 15 lat. I teścia ktoś nierówno uchwyty podpawal i łożyska siadają. Ale ostatnio mi kupiłem za 50 zl z jakiegoś volvo i trochę podkladkami skorygowałem to już 4 lata chodzi. większy problem to jest kurz bo wykańcza łożyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14116
4 godziny temu, Mecha napisał:

Co wy z tym przepłacaniem. Potrzebuję to na już, na polu leje w c*ul na szrocie nie wiadomo czy bedzie, a jak są to się cenią 80zł. Do tego koszt paliwa żeby tam dojechać, koło pasowe, mocowanie i nie wiadomo czy zadziała. Potrzebuję to na już.. 

Idziesz na szrot i mówisz że na pasek klinowy jak w polonezie chcesz. Od Fiata cc pasuje, stare Ducato, Passat stary, matiz, Tico. Byle na pojedynczy pasek. A jak Ci się nie chce dołożyć dwóch podkładek pod mocowanie to kup ten dedykowany

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25612

Prawie darmo. Gdybym nie kupił 12 lat starszego to już by jechał do mnie😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4256

Pany to się aż tak zakleja? Wydaje mi się, że jak sobie czytałem o wałach, to crosskill właśnie był wymieniany jako jeden z tych, które mają najmniejszą tendencję do oklejania.

Screenshot_20201001_200544.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj