yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
igor10246    379
46 minut temu, jedrus2020 napisał:

Ile pączek wyspawasz na przyczepe ? Ja przez 5 lat jak mam migomata nie mogę wyspawac dwóch rolek drutu.

 

Czyli teoretycznie nawet 60 wykipruje się 10t. Bardzo rozbudowany jest tam ten układ od powietrza? U nas w pracy mieliśmy taki podajnik węgierski z właśnie silownikiem pneumatycznym. Srednice miał wiadra. Bardzo zrywnie to chodziło że prawie wyruwało to z podłogi. Szymańska maszyna.

 

dokładnie, tylko może się okazać że nasza poczciwa sześćdziesiątka  potrzebuje 20 min albo godziny żeby to nabić, no tu 16 ton ale patrz jakie to wielkie zbiorniki i tłoki są Przyczepa rolnicza 16 ton pneumatyczny wywrot 2 stronna - 2 - Przyczepa  rolnicza 16 ton pneumatyczny wywrot 2 stronna - Galeria zdjęć i obrazów na  imgED


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    314

poszukję przyczepy wywrot 3 strony do zboża coś koło 8t. Najlepiej wielkopolska. Może ktoś polecić coś. Mam pronara 8 i coś do pary by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    379
22 minuty temu, gregor1284 napisał:

Pany zakładał któryś z was włącznik rozrusznika do tura na linkę? :D

chodzi o to żeby wywrót łyżki/wideł był elektryczny ?


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camo    103
1 godzinę temu, stempos1980 napisał:

Nie umiesz odblokować?

niee, odblokowałem, tylko że musiałem rozkręcać całą gałkę a poprzednie kilka razy gdy się zakleszczyło to po chwili się sama odkleszczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8471
44 minuty temu, igor10246 napisał:

dokładnie, tylko może się okazać że nasza poczciwa sześćdziesiątka  potrzebuje 20 min albo godziny żeby to nabić, no tu 16 ton ale patrz jakie to wielkie zbiorniki i tłoki są Przyczepa rolnicza 16 ton pneumatyczny wywrot 2 stronna - 2 - Przyczepa  rolnicza 16 ton pneumatyczny wywrot 2 stronna - Galeria zdjęć i obrazów na  imgED

do tego potrzebny porządny kompresor ,byle czym tego nie napompuje ,tych baniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    514
8 godzin temu, gregor1284 napisał:

dokładnie

Próbowałem tak zrobić puszczanie sznurka w belarce , niestety nie wyszło i raczej w turze nie uda się 

Właściwie to może się udać ale to pobiera bardzo dużo prądu więc instalacja musi być solidna , chyba lepiej by było zrobić na siłownik elektryczny 


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28698
10 godzin temu, jedrus2020 napisał:

Ile pączek wyspawasz na przyczepe ? Ja przez 5 lat jak mam migomata nie mogę wyspawac dwóch rolek drutu.

 

średnio 7-10kg na przyczepę

9 godzin temu, gregor1284 napisał:

Pany zakładał któryś z was włącznik rozrusznika do tura na linkę? :D

że czego???

kiedyś myślałem zrobić wychył łyżki na przekładni elektrycznej na 12/24V, akurat mam coś takiego, na przekładni zębatka i łańcuch spięty z łyżką, ale temat umarł śmiercią naturalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2149

 Tu chyba chodzi o,, wyrwanie'' tego bolca utrzymującego łyżkę w poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drizzt24    17

Witam

Poszukuje pługa do mojej 80-ki. Województwo Opolskie i pokrewne.

Jakaś 3 obrotowa, lekka w miarę z zabezpieczeniami na kamienie ( jedno pole z gruzami)  na 20ha. 

Na olx nic specjalnego nie ma. Zaczynam się powoli zastanawiać nad nowym Euro-masz POM3. Cena nie jest duża ale boję się , że z ceną idzie też jakość.

Może ktoś, cos widział fajnego to proszę o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28698
52 minuty temu, kizak napisał:

 Tu chyba chodzi o,, wyrwanie'' tego bolca utrzymującego łyżkę w poziomie

to nie ma sensu, jaką moc musiałby mieć, jak czasem ciężar na łyżce jest to się porzadnie zaprzeć trzeba żeby linkę szarpnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

https://farmexpert.pl/pl/p/Pompa-wody-II-paski-MF3-ORYGINAL-URSUS/60773


po co ten drugi pasek? Można w ten sposób sprezarke osobno dac i tylko pasek zdejmować?


Będzie to pasowało do 360 3p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam2812    15

Na dwa paski pompę wody masz wtedy kiedy z jednej strony jest alternator a z drugiej sprężarka, a na jeden wtedy gdy masz alternator za sprężarką

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekręt    150
Dnia 28.08.2020 o 09:55, MF675ursus napisał:

Co to za żałoba na Agrofoto? Umarł ktoś?

coś się wyjaśniło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444
witejus napisał:

44 minuty temu, igor10246 napisał:

dokładnie, tylko może się okazać że nasza poczciwa sześćdziesiątka  potrzebuje 20 min albo godziny żeby to nabić, no tu 16 ton ale patrz jakie to wielkie zbiorniki i tłoki są 

do tego potrzebny porządny kompresor ,byle czym tego nie napompuje ,tych baniaków

chyba nie koniecznie ja kiedys ursusem 912 wykipowalem 16ton wyslotek chyba 6 barow wystarczy tylko duza ilosc powietrza problem z tymi przyczepami jest taki ze sa to stare konstrukcje i czesto sa nieszczel osci na silownikach i tu sie robi problem


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172
8 minut temu, szymon09875 napisał:

Idzie 

A coś więcej ? Ma tam się co zepsuć czy dość pancerne ? Bo za tą cenę to cudów się nie spodziewam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

sie nie znam, ale kółka jakieś badziewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj