yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Bananek    16858
Rolnik1973 napisał:

Właśnie umnie nie ma tych z żywicą, sam bym przygarnął bo nie ma na rozpałkę.

 

póki co posilkuje się gazem, ale to nie to. nie ma tej duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16858

palnik gazowy. ja wiem, że w lubelskim jeszcze takich wynalazków nie ma, ale uwierz mi, istnieje takie coś. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1558

Może pomożecie. W bizonie z056 nawija mi słomę na bębnie (ślimaku) i nie pcha dalej na gardziel,a jak już złapie to się zapycha albo czasami wypluje z powrotem na zewnątrz. Łapacz kamieni czysty,słoma sucha,palce dobrze się wysuwają. Wszystko było dobrze nic nie ruszane i dopiero teraz takie coś się stało. Gdzie szukać przyczyny?jakieś regulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/berthoud-feldspritze-pflanzenschutzspritze/1478477905-298-5380 Ładna sztuka. Może ktoś szuka dość prostego a dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14115
13 godzin temu, GBartek napisał:

Szukam czegos na zastępstwo, bo właśnie sthil 181 dziala jak chce. Jeden magik bez ogladania i odpalania stwierdzil, ze jeszcze nie wie co jest, ale taniej niz 400zl to napewno nie będzie. Dlatego zaczalem rozwazac nowego chinczyka. Ze sthila 3km i prowadnica 40cm to koszt ponad 1800zl.. A jesien idzie, trzeba czyms ciac. A po cichu licze, ze moze jakims malym kosztem uda sie ja naprawic. Wiec ta co mam byłaby do galezi, a ta do zrzynania. Chyba, ze nie oplaci sie robic, to moze by ta tansza i slabsza wziac za 470 🤔 bo z naca 3km z chinskim gaznikiem i prowadnica chinska 45cm kosztuje niecale 450zl. Ale 3km i 45cm to chyba za duzo. A i lancuch duzo drozszy. Wiec teoretycznie te z ursusa sa lepiej dopasowane wzgledem mocy i prowadnicy. Z naca mam juz podkaszarke z 10lat i dziala. Jedynie trojzab sie skonczyl (ile karp nim zaliczylem to nie wiem) i spruchnialy wezyki od paliwa. Nawet swieca ta sama. W tym roku kupilem kosiarke spalinowa z napedem w obi, tez chinczyk, 3km z napedem za 600zl i chodzi jak zla. Wiec narazie moja opinia o chinskich sprzetach jest całkiem dobra, dlatego chce zaryzykować właśnie na ta pile ;)

zerknij piłę awtools, jest z gaźnikiem walbro i prowadnicą oregona. Kumpel tym handluje ze 3 lata, to jedna sztuka przyszła tylko na gwarancję i na serwisie nie zauważyli żeby z nią coś nietak było. cena koło 400zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

co z Ciebie za handlarz?

ludzie , ludzie ile data?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
8 minut temu, Pomorzanin1222 napisał:

To ile cenić ten agregat?i czy jest chodliwy

 

Brak opisu.

Brak opisu.

100 więcej niż dałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207
Pomorzanin1222 napisał:

To ile cenić ten agregat?i czy jest chodliwy

 

Jaka szerokość bo może bylbym chętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanin1222    117

2.75m dokładnie od nowości zrobił ponoć 50 ha

1 godzinę temu, soltys48 napisał:

100 więcej niż dałeś

 

1 godzinę temu, soltys48 napisał:

100 więcej niż dałeś

myslałem  bardziej  1700-1800 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9913

Ja tam się na handlu nie znam, ale takim chwaleniem sie jak to tanio kupujesz, a za ile sprzedajesz wiele nie osiagniesz...

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
7 godzin temu, Pomorzanin1222 napisał:

2.75m dokładnie od nowości zrobił ponoć 50 ha

 

myslałem  bardziej  1700-1800 zł

To nie po Bożemu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 godzin temu, Pomorzanin1222 napisał:

2.75m dokładnie od nowości zrobił ponoć 50 ha

 

myslałem  bardziej  1700-1800 zł

🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16858
soltys48 napisał:

To nie po Bożemu.....

czemu? trzy lata temu kupiłem wiosną motocykl (niesprawny) za 500zł, przywiózł do domu, wylałem wodę z baka, motor odpalił. pojezdzilem nim do jesieni bez dołożenia ani złotówki (prócz benzyny) i sprzedałem chłopakowi za 2500zł. 😀 taki jest handel i kto jak kto, ale Ty dobrze o ty wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

Kupiłeś nie sprawny sprzedałeś sprawny....

Dla mnie pokrycie kosztów plus zarobek 100-300 jest bardzo dobrym wynikiem.

Pamiętaj mała łyżką więcej zjesz a co najważniejsze spokojniej

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16858
soltys48 napisał:

Kupiłeś nie sprawny sprzedałeś sprawny....

niesprawny to on był jedynie w ocenie sprzedającego. Ale to prawda, że lepiej mniej zarobić, a częściej, regularnie.


choć częściej i więcej tez bym nie pogardził 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanin1222    117

 

 

1 godzinę temu, Bananek napisał:

czemu? trzy lata temu kupiłem wiosną motocykl (niesprawny) za 500zł, przywiózł do domu, wylałem wodę z baka, motor odpalił. pojezdzilem nim do jesieni bez dołożenia ani złotówki (prócz benzyny) i sprzedałem chłopakowi za 2500zł. 😀 taki jest handel i kto jak kto, ale Ty dobrze o ty wiesz.

Ja np tego poznaniaka niebieskiego kupiłem za 500 zł uratowałem go przed wywiezieniem na złom i niby były częsći do przekładni nie do dostania a pojechałem do sklepu 45 km odemnie dostałem na miejscu części kosztowały 80 zł naprawa z 2 godziny i sprzedałem go za 2500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905
31 minut temu, Pomorzanin1222 napisał:

 

 

Ja np tego poznaniaka niebieskiego kupiłem za 500 zł uratowałem go przed wywiezieniem na złom i niby były częsći do przekładni nie do dostania a pojechałem do sklepu 45 km odemnie dostałem na miejscu części kosztowały 80 zł naprawa z 2 godziny i sprzedałem go za 2500 zł

Posłuchaj @bratrolnika wie co mówi na temat vatu

Po co ma kłuć kogoś w oczy

Edytowano przez stempos1980
Auto korekta
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16858
bratrolnika napisał:

Chwal się chwal, to Cię zapytają tak jak mnie czy aby na pewno VAT odprowadziles od tej transakcji

no jak nie. nogi miałem jak z vaty 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj