yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

daron64    4255
1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

mam taką samą, polecam

A są maski z innym poziomem sciemnianie? Bo te co mam, to momentami nawet na maxa rozjaśniona jest dla mnie trochę za ciemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

zmieniał ktoś baterię w tych przylbicach? Bo trochę nie używałem i mi chyba bateria padła. Zostawiłem na słońcu żeby się podładowała ale nie pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255
29 minut temu, bratrolnika napisał:

a nie wiem

Wszystkie taki sam stopień regulacji widzę mają.

 

@up

Wyciągasz stara, wkładasz nowa, filozofii nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Mój błąd. Ja mam zwykła płaska okrągła wymienna. Nie zatrybilem, żeby Ciebie jest na panelik sloneczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2195

 Żeby one rozjaśniały choć do jednego,a tak jak człowiek ślepowaty,a szkło w okularach,i w masce uwalone,to jak przyjdzie jakieś pęknięcie pospawać,to zasłaniasz się powiekami,a jak przyłapiesz,żeby coś dojrzeć czy dobrze, to już tylko ,,przyłbicą garściową''🤚 operujesz.   A gdzie ,,przyłbice'' na ,, klejnoty''?

Edytowano przez kizak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25578
5 godzin temu, stempos1980 napisał:

A jaka cena teraz?

0,7zł

  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, daron64 napisał:

Mój błąd. Ja mam zwykła płaska okrągła wymienna. Nie zatrybilem, żeby Ciebie jest na panelik sloneczny

Chyba wszystkie mają baterie tylko jedne wymienne, inne nie wymienne  .  Miałem  jedna i druga w jednej bateria na wierzchu w drugiej zabudowana, ale wymienić idzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Dusić to nie ma sensu - wtedy już na bank siedzeń nie będzie🤣

  • Haha 1

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Jak się kiedyś  daj Boże spotkamy to spróbuję udusić ale wątpię żebym dał radę ponoć kawał chłopa jest ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12180
michal1993 napisał:

Dusić to nie ma sensu - wtedy już na bank siedzeń nie będzie🤣

za to może być siedzenie 😀

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12366
2 godziny temu, Pomorzanin1222 napisał:

Kupiłe podobny ale niebieski na złomie za 80 zł i to sprawny

To odsprzedaj a znajdziesz sobie drugi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9226

Dołóż ze 250 zł kup dwutłokowy, to już jakąś robotę można zrobić. 50l do amatorskich zastosowań w wersji dwutłokowej wystarczy. Malowałem przyczepy - jest wystarczający

ja kupiłem taki, całą wiosnę miał co robić

https://allegro.pl/oferta/kompresor-olejowy-50l-sprezarka-2t-392-l-min-230v-8374848815

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turion23    28

Głównie będzie używany do pompowania kół i wydmuchania 330 ewentualnie konserwacja podwozia w aucie więc myślę że 50 litrów jednotłokowy powinien wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12180
turion23 napisał:

Panowie poradzcie jakiś kompresor 50 litrowy nie za miliony.takie coś w Leroy dzis ogladalem

https://allegro.pl/oferta/kompresor-olejowy-ttdc50l-50-l-8-bar-hagen-9339902359

A moze ktos z Lidla ma taką

https://allegro.pl/oferta/kompresor-olejowy-sprezarka-parkside-10-bar-50l-9141821901

Ja bym szukał 100L dwutłokowy zawsze to bardziej przydatne i jakiś klucz czasem pociągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12366

Klucz spokojnie pociągnie 50l.  Do przedmuchiwania  jednotlokowy 50l to trochę mało ciśnienie spada i nie nadąża pompowac. 

Dzisiejszy zakup. 

IMG_20200729_151159.jpg

Edytowano przez 6465

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj