yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
izydor6280    1146
19 godzin temu, Partyzant85 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/plug-talerzowy-CID757-IDF0q0m.html#5e2aa6d523

użytkował ktoś takie cudo? do likwidacji łąki się nada?

słabo to widzę
takie coś zamiast podorywki do mniejszych ciągników jest świetne, szybciej polecisz niż pługiem a i mniej waży niż klasyczna talerzówka, tylko jak dla mnie nie ta cena


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aezakmi666    21

Pany z lubelskiego pytanie jest. Szukam żmijki kupowałem od goscia okolice Werbkowic. Z głównej jadąc na Hrubieszów skręcałem w lewo i z 10 km jeździłem do gościa po tą żmijke ale byłem po nocy i nie pamiętam gdzie mieszka. Wiem że i trochę jechało się szutrówką. Sam robił a.   silnik był na przekładni kojarzy ktoś coś? 

Edytowano przez aezakmi666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8471
6 godzin temu, jacus napisał:

do tego w suloszowej to blisko ma szmergiel i witejus-moga obejrzec fachowym okiem

sam możesz oglądać ,ta sama droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pany nie ma kto jakiej przyczepy dwuosiowej na sprzedaż w cenie do 4 tys. Może być do remontu aby z kwitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

A jednoosiowej bez kwitu nie chcesz???😋

Wiem że nie chcesz, wiem jaki masz stosunek do moich tworów

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mogę kupić i jednoosiową od Ciebie pod warunkiem że będzie dwuosiowa i z kwitem :D

Zamówiłem te siłowniki ze skrawmetu - zobaczymy jak mi doradziłeś 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Seria ciężka ceni się teraz dość wysoko około 09 roku za 30 kupowałeś 85 lub  nawet nowszy. Co do zachodu szukaj renówki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2149

 Wcześniej myślałem że po tych sapardach, prowach,wraz ze zmniejszającą się ilością gospodarstw ciągniki stanieją,tak jak jest z samochodami. A tu lipa,ludzie kupują co raz to następny,dla wygody by nadążyć z maszynami,a szczególnie by nie przepinać się co chwila. Do c 330 maszyna jak żle podjechałeś,to albo trzedziestofkę przepchałeś,albo taką rotacyjną,czy pług rękoma zawróciłeś. A przy ciężkich maszynach,albo idealnie podjedziesz,albo jesteś skończony.A przeważnie nie ma komu pomóc. Prasa to pikuś,mój ..ulubieniec''to dyskowa z Talexa,ramiona po szerokości że regulacji brakuje  ......😐 ,o paszowozie nie wspomnę,bo tam to już dożywocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowcamlody    53

Podejrzewam że argumentem decyzyjnym jest to że siądzie ktoś z ciężkiej serii na ciężką to ma opanowane a z zachodem może być różnie, a jak coś zjebie to będzie drożej dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12079
hubertb napisał:

Seria ciężka ceni się teraz dość wysoko około 09 roku za 30 kupowałeś 85 lub  nawet nowszy. Co do zachodu szukaj renówki. 

a renówki to się z zachodnich nie psują 🤔 nie ma co sugerować się marką tylko stanem technicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8471
9 godzin temu, hubertb napisał:

Co do zachodu szukaj renówki. 

masz jakąś renówkę,jakieś uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9103

nie chodzi o to, że się nie psuja, tylko statystycznie psują się w stosunku do godzin pracy o wiele rzadziej i są trwalsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
46 minut temu, witejus napisał:

masz jakąś renówkę,jakieś uwagi?

Pan inżynier jest malorolny 😋 zetor ma, czyli traktor dla biednych 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4223

Zetor dla biednych? Jeszcze może ciężka seria, albo 5xxx, 6xxx, 7xxx?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, bratrolnika napisał:

takie zdanie to oksymoron

Nie chodzi tylko o cenę zakupu, bo te są dość wysokie, ale niższy koszt utrzymania a sama marka zetor nie daje prestiżu, co innego jak jedziesz jonem czy fendem😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1543

W okolicy mało jest rolników z dużą ilością ha, jak już są to sprzęty poparte kredytem w banku. Jeżeli chodzi tylko o to żeby jeździć zachodnim ciągnikiem dla prestiżu i aby sąsiada gul ruszał to nie to, ciągnik ma pracować w polu i się nie psuć, a jeżeli już to koszty naprawy nie mogą być wysokie i części dostępne od ręki dodatkowo sporo mechaników w okolicy(młodych) którzy potrafią taki ciągnik naprawić. @hodowcamlody trafił w sedno jeżeli chodzi o główny argument z przesiadką z ciężkiej serii do ciężkiej 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
2 godziny temu, mf362 napisał:

180 koni i 4x2

No i co z tego? Może potrzebuje mocy na wom? Może zależy mu na zwrotnści? Tylko u nas panuje zabobon że 4x4 ma siłe uciągu jak dwa ciągnikixD

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1114

Przynajmniej mocy nie brakuje , a po mokrym nikt na siłę nie musi się pakować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj