yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Gość   
Gość
2 godziny temu, szymon09875 napisał:

Za 100 w poniedziałek mogę ci wysłać. 

A masz jakieś zdjęcie ?

9 minut temu, zycietoniejebajka1 napisał:

Toć Ci nawet wymiary podali, żeby samemu w garażu uklepac 😎😎

No tak trzeba będzie zrobić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camo    103

Panowie nie chce ktoś może gilotyny do metalu/ drutu, nie wiem do czego dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

@Ursus932 w tym czasie jak tu z nami piszesz już byś to dawno wyspawał☺Masz migomata to w czym problem. Ja swój wysyp razem z wycięciem w starej burcie i wspawaniem całego wysypi robiłem ze 3 godz. Tylko u mnie nie jest przykrecany tylko na stałe przyspawany .


potrzebna co będzie blacha około 100x35 cm i szlifierka☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

No i poszedł pług, tym razem dziadkowy dwuskibowy ruski. A wziął go chłopak, który jest moim dalekim kuzynem od strony ojca, chajtniety z moja bliższa kuzynka od strony matki - no ni jak by mi nie przeszło przez gardło powiedzieć, że chce za niego jakies pieniadze. Zawsze to lepiej niech sobie drugie życie zyska, jak miałby na zlom trafić.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 godzin temu, szymon09875 napisał:

@Ursus932 w poniedzialek rano mogę podesłać zdjęcie, wczesniej nie dam rady.

Dzięki Ale już wstałem o 4 i zacząłem kleić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, daron64 napisał:

No i poszedł pług, tym razem dziadkowy dwuskibowy ruski. A wziął go chłopak, który jest moim dalekim kuzynem od strony ojca, chajtniety z moja bliższa kuzynka od strony matki - no ni jak by mi nie przeszło przez gardło powiedzieć, że chce za niego jakies pieniadze. Zawsze to lepiej niech sobie drugie życie zyska, jak miałby na zlom trafić.

Nawet "flaszki" nie zostawił 🤔

24 minuty temu, Ursus932 napisał:

zacząłem kleić 

Można? Można 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9113
9 godzin temu, camo napisał:

Panowie nie chce ktoś może gilotyny do metalu/ drutu, nie wiem do czego dokładnie?

Wrzuć fotkę

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224
7 minut temu, zycietoniejebajka1 napisał:

Nawet "flaszki" nie zostawił 🤔

Coś tam chciał zostawić, ale matką powiedziała, że to niech sie ze mną umowi na picie jakieś, bo nie było mnie wczoraj w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16686
daron64 napisał:

No i poszedł pług, tym razem dziadkowy dwuskibowy ruski. A wziął go chłopak, który jest moim dalekim kuzynem od strony ojca, chajtniety z moja bliższa kuzynka od strony matki - no ni jak by mi nie przeszło przez gardło powiedzieć, że chce za niego jakies pieniadze. Zawsze to lepiej niech sobie drugie życie zyska, jak miałby na zlom trafić.

właśnie tak dorabiają się cwaniacy. (Nie twierdzę, że twój kuzyn to cwaniak) mam jednego dalszego somsiada co właśnie tak żyje cała rodzinka. A to ktoś odda jakieś graty, a to jeść pójdzie do kogoś, a to nasiona warzyw dostanie od innych (choć i tak nie posieje, a jak już, to nie opiele i zmarnuje), a to truskawek U kogoś na plantacji sobie narwie, a z konta swojego nie weźmie, choć tam pełno. kilka razy mnie pytał czy mi preparatu mlekozastepczego nie zostało, bo ma cielaka gorszego i by mu podał. I różne inne sytuację, których nie zliczę...

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25259

Eee, to on flaszkę za 25 zyla,  a Ty drugą żeby za sucho nie było i kilo dobrej kiełbasy, i już jesteś na minusie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12252

No i co ze będzie na minusie,  dobry człowiek z niego i każdy dobre słowo o nim powie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224
17 minut temu, Bananek napisał:

właśnie tak dorabiają się cwaniacy. (Nie twierdzę, że twój kuzyn to cwaniak) mam jednego dalszego somsiada co właśnie tak żyje cała rodzinka. A to ktoś odda jakieś graty, a to jeść pójdzie do kogoś, a to nasiona warzyw dostanie od innych (choć i tak nie posieje, a jak już, to nie opiele i zmarnuje), a to truskawek U kogoś na plantacji sobie narwie, a z konta swojego nie weźmie, choć tam pełno. kilka razy mnie pytał czy mi preparatu mlekozastepczego nie zostało, bo ma cielaka gorszego i by mu podał. I różne inne sytuację, których nie zliczę...

On coś tam chciał placic, ale jak matula do mnie dzwoniła, to jej mówiłem, żeby tylko żadnych pieniędzy nie brała, że jak będzie chciał jakieś wciskać, to ma go pogonić z podwórka :) To tylko stary pług warty pewnie ze dwie stówy. Nawet mi przez myśl nie przeszlo brać za niego pieniądze. 

15 minut temu, Agrest napisał:

Eee, to on flaszkę za 25 zyla,  a Ty drugą żeby za sucho nie było i kilo dobrej kiełbasy, i już jesteś na minusie.

 

Kontaktów prawie nie utrzymujemy, także wizja flaszki jest bardzo odlegla

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12252

A to moje skarby które wywiozłem w tygodniu. 

IMG_20200627_101306.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

Konteno by się zaplakal....

Pamiętam jak kiedyś jak ojciec miał jeszcze żuczka to akurat nim od kumpla wywozilismy złom, to my we dwóch na zuka ladowalismy, a jego dziadek siedział na zuku i 90% zrzucał z powrotem, bo się jeszcze przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

A ludzie takie rzeczy wyrzucaja 🥺 Ja kombinuję nawet że złomu- co by tu uciąć, kawałki płaskownika po 30cm ucinam, bo się przydadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12252
19 minut temu, gregory81 napisał:

Tego ciapka też? :)

Ciapek dzielnie ładował 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

Tak jak kiedyś żona i teścia zaczęliśmy robić porządki to też 3/4 rzeczy spowrotem wyladowalo pod wiatą i leży do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

Najgorsze, że sporo rzeczy, co przerzucam, to nawet nie mam pojęcia na co mógłbym wykorzystać, ale i tak żal wyrzucić 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj