yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Belaruss820    1541

Najlepiej to kilku niech zadzwoni na ten nr, i potem można się podzielić informacjami i podanym adresem przez jegomościa 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16644

ten od bizona to ma niezły arsenał towaru na olx. jakaś dziupla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28671

mylisz się, jak ogłoszenie jest dodane przez otomoto to w ogłoszenia uzytkownika na olx wrzuca wszystkie ogłoszenia z otomoto bez podziału na to kto dodał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, daron64 napisał:

Swoją droga, tak  po postach zauważyłem, że hubetrtb jest specjalistą we wszystkim

Teoche się mądrzy, ale wiedzę ma, kilkukrotnie z rad korzystałem.. Z powodzeniem.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

I zobacz jak skończyłeś?😂😂😂😂😂😂😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianbor    124

Kiedyś niedaleko mnie też był bizon za 4 tysie. Jak pojechałem to już go ładowali na lawete. Jak wyglądała sytuacja? A no tak że dziadek sam gospodarzył bo ani wnuki ani dzieci nie chciały. Nikt nawet zbytnio z rodziny go nie odwiedzał. Jak umarł to ten co miał najbliżej i przyjechał pierwszy to od razu wszystko co było pogonił za pół darmo żeby nie trzeba było się dzielić. Dziadek jeszcze w lodówce leżał A ten już pół gospodarki wysprzedał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, szymon09875 napisał:

Przypomniało mi się jak pewien inżynier się klocil ze krzychu amelinium nie pomaluje 

Nie wiem co za rejon ale u mnie w promieniu 10 km mam kilku jak nie kilkunastu tokarzy. W tym jeden ulubiony ktory nie robi tego dla pieniędzy i od lat juz zamyka warsztat :D

Na os do prasy musialem 4 dni czekac, co powiesz na to? W 20 minut tokarz mi dorobił. 

A ile razy taka sytuacja się powtórzyła   ?? Jeśli miałby robić na tym usługi to inna inszość ale dla samego siebie to mało opłacalne trzymać taki sprzęt który kosztuje na starcie nie mało a późniejsze remonty też do tanich nie będą należeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9031

Przyszalał ostro z ceną

https://www.facebook.com/marketplace/item/2627307460925323/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cuda się dzieją za tym bizonem.Po pierwsze wyemigrował z okolic Jeleniej Góry do Wielkopolski,a po drugie zdrożał trzykrotnie znalazłem go przypadkiem na  ogłoszeniowej grupie rolniczej na fb.

Screenshot_20200702-174135.png

Edytowano przez darro-farmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4203
4 godziny temu, zycietoniejebajka1 napisał:

Teoche się mądrzy, ale wiedzę ma, kilkukrotnie z rad korzystałem.. Z powodzeniem.. 

A ja mu broń Boże wiedzy nie odmawiam czy doświadczenia. Widać, że chłop nieglupi, ale czasami właśnie te jego posty to takie madrzenie się, aby się pomadrzyc. A może to przez to, że mam paru znajomych co to znają się na WSZYSTKIM, dosłownie - jakiego byś tematu nie poruszył, to są specjalistami. No i tak jakoś razi mnie takie coś. 

A jeszcze wracając do spawarek i spawania. Mam kurcze bardzo małe, żeby nie powiedzieć zerowe doświadczenie. Za wiele nie spawalem i idzie mi to tak se - delikatnie mówiąc. No ale nawet jakieś rzeczy co z początku swojej zabawy spawalem - posmarkane tak, że żal patrzeć samemu, a jakby ktoś miał to oglądać, czy oceniać, to bym się chyba że wstydu pod ziemię zapadł. Aleee - nic się nie rozleciało, nigdzie spaw nie puścił itd. No i zawsze się zastanawiam, jak widzę jak ktoś jakąś maszynę kupił i gdzieś tam na spawie puściło, gdzieś coś się rozerwało - no kuźwa jak? Jakim cudem można tak sp***dolic robotę?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12155
Dnia 1.07.2020 o 14:58, zycietoniejebajka1 napisał:

O czym Ty chlopie mówisz... Jakie tu czasem ludzie kity pociskaja.. 

Sialo się olejowym poznaniakiem 2.7 ciapkiem, sąsiad też czasem sieje ciapkiem na mechanicznej i nawet zboza można nasypać, nie trzeba pustym latac ani ziarka w rurki z kieszeni sypac.. 

Pełny zboża i dwa pełne worki na skrzynię i c330 szedł jak kuna w agrest. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9031

Każdy spaw ma swoją wytrzymałość. A często pracownik spawa tak, jaki mu materiał kupi szef. Słaby drut czy elektroda i puszcza nawet, jak spawa super fachowiec.

 

A te haki to chyba spawał chińczyk drutem maczanym w wapnie :D

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Poleci ktoś jakieś dobre siłowniki wywrotu do d35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

Ja to mam wrażenie że na Polski rynek trafiają odpady które nie mogły trafić np na niemiecki rynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

https://m.facebook.com/PiSnaKsiezyc/photos/a.844302592337571/2691836954250783/?type=3&source=48


to potwierdzone informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    574
12 godzin temu, darro-farmer napisał:

Nie powiem zastanawiałem się,ale dziwi mnie małe zainteresowanie,cena poniżej wartości złomu oraz lepiej by było zobaczyć maszynę na żywo,a nie kupić kota w worku,bo co można zobaczyć z kilku zdjęć.

Mam do Jeleniej z  40 km  ale on już w Wielkopolsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj