yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
izydor6280    1154

na dwie strony trzeba liczyć lekko 3-4tys. na 3w już mało opłacalne, bo musisz myśleć poważnie o wzmocnieniu dolnej ramy


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757
49 minut temu, Dream1990 napisał:

Z takiej mniej więcej jak na 1 zdjęciu na taka jak na drugim? Warto się w to pchać?

przyczepa-d46-likwidacja-gospodarstwa-miechow-307799912.jpg

przyczepa-d46-autosan-nie-hl-hw-31119027.jpg

Zależy czy zostawiasz burty i podłogę, jeśli to do wymiany to koszta się podwajają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mecha    110
2 godziny temu, jahooo napisał:

Takie zabezpieczenia ma kuhn/huard , ciężkie to to jest.

Zapomnij o takim Poznaniaku i C330, nawet pociągnąć będzie problem a z podnoszeniem już wogole. On chyba waży że 250 kilo więcej niż stary poznaniak na zwykłych redlicach.  Na talerzowych Zetor 7211 ledwo dyga i przód w górze w wersji 2,7m.

Dlatego tutaj pytam. Narazie patrzę po amazone d8 talerzowym i sulky master 2.5m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9231

Sulky jest chyba najlżejszy z nich. Tylko patrz czy ma wysiew drobnych nasion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, bratrolnika napisał:

Zależy czy zostawiasz burty i podłogę, jeśli to do wymiany to koszta się podwajają

A te "zastrzały" to jaka rolę tu pełnia 🤔 bo jakoś marnie to wygląda jako wzmocnienie dolnej ramy 🙄

Jakby to przez cały środek przeciągnąć i kratę zrobić to jeszcze a tak to licho co daje chyba... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mecha    110
1 godzinę temu, jahooo napisał:

Sulky jest chyba najlżejszy z nich. Tylko patrz czy ma wysiew drobnych nasion.

A jakie opinie o tym siewniku? Wysiew drobnych nasion ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9231

Bardzo dobre siewniki, z tego co słyszałem, tylko na przykład w moich stronach rzadko spotykane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ile cenisz ??  Jaka klasa ziemi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Dziwię Ci się że nie idziesz w 3 belkowego


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394
7 minut temu, sumek666 napisał:

Cena...

To kup chociaż taki który będziesz mógł przerobić. U nas jest fajnie przerobiony a i zrobił by w 3 rzędach zęby ale koń za słaby. Teraz ma już co robić. NH w 3m też będzie pierdział


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
4 minuty temu, stempos1980 napisał:

Taki mam przez płot za 6k :)

Unie Kos. 

5 minut temu, Bartek933 napisał:

To kup chociaż taki który będziesz mógł przerobić. U nas jest fajnie przerobiony a i zrobił by w 3 rzędach zęby ale koń za słaby. Teraz ma już co robić. NH w 3m też będzie pierdział

Myślę, że 140 KM da radę. Zdaje sobie sprawę, że gruber nie nadaje się do głębokiej uprawy dlatego też nie planuje głęboko pracować. Do 20 cm chciałbym uprawić. Więcej pod zboża nie potrzeba. Jeszcze muszę zgłęboszowac pola przede wszystkim

6 minut temu, szczypka napisał:

ile koni potrzeba by takim spokojnie pracować 

To zależy jak głęboko i jako ciągnik. Do 15 cm przy masie ciągnika 6-7 ton to 120-130 KM


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    209
1 godzinę temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

Ile cenisz ??  Jaka klasa ziemi? 

głównie 3a, co do ceny to jestem otwarty na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dream1990    169

Jakby ktoś szukał deutz fahr m410, 132KM, 2012r.,tur mx, realne 6500 mth to wiem gdzie stoi za 150 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dream1990    169
bratrolnika napisał:

49 minut temu, Dream1990 napisał:

Z takiej mniej więcej jak na 1 zdjęciu na taka jak na drugim? Warto się w to pchać?

Zależy czy zostawiasz burty i podłogę, jeśli to do wymiany to koszta się podwajają

czyli nie warto się w to pchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj