yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hubertb    4007

A cały siłownik nowy koszuje tyle co cztery paczki fajek więc nie widzę najmniejszego sensu regeneracji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249
1 godzinę temu, jedrus2020 napisał:

U nas w pracy mamy przyrząd do pomiaru owj wody. ziemie tez by tym zbadal. A polecice coś do ph do 100 zl. czy szkoda kasy?

A nie lepiej probke do stacji zaniesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
1 godzinę temu, Ursus932 napisał:

Chcesz dam Ci za darmo to gówno kupiłem i raz użyte leży

Jak chcesz w miarę dokładny to kup taki na płyn heliga 

ja swój dorzucę :D 

tak samo dobry jak wapno granulowane 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek1098    13
6 godzin temu, andrzej78 napisał:

Wszystko fajnie tylko chyba kwita brak (?) , a i w układ hamulcowy trzeba by było zainwestować.

Hamulec jest najazdowy, przyczepa z Niemiec, nie ma problemu z rejestracją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

jakby te phmetry pokazywały w miarę to bym u siebie obskoczyl i i teścia. Bardziej mi chodzi tak orientacyjnie żeby była okladnosc nawet 0.5. Ale jak mówicie że to uj warte to odpuszczam temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomo12    370

Najprawdopodobniej zatem zdecyduję się na tego chińczyka Magnuma 330 w takim razie. Przyłbicę kupować jakąś najtańszą? Czy warto zainwestować w coś konkretniejszego, a jeżeli tak to w co? Jeszcze pytanko do użytkowników, do okazjonalnego majsterkowania chyba nie potrzebuję reduktora z podgrzewaczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek1098    13

tomo12 podgrzewacza nie potrzebujesz, siedzę w spawalnictwie już 15 lat, jeżeli chcesz przyłbicę samościemniającą lepiej dołuż parę groszy. Te najtańsze mają długi czas reakcji - "błyśniesz" parę razy i oczy naświetlone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153
12 godzin temu, hubertb napisał:

A cały siłownik nowy koszuje tyle co cztery paczki fajek więc nie widzę najmniejszego sensu regeneracji. 

80mm około 130zł, 100mm 140zł  a 125mm to już lekko 160zł, więc nie jest tak różowo


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080
17 minut temu, jahooo napisał:

A jaka cena ?

Nie wiem nie pytałem. Napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1448
10 godzin temu, grzesiek1098 napisał:

Hamulec jest najazdowy, przyczepa z Niemiec, nie ma problemu z rejestracją. 

Skoro nie ma problemu to ją zarejestruj, na 6 ton i z tym hamulcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

https://allegro.pl/oferta/nac-pila-pilarka-spalinowa-lancuchowa-galeziowka-6629072224

Warto za nac-a tyle dać?? Ogólnie na początku roku były po 500 a teraz widzę ostro poszły do góry. Takie dobre te piły?   Szukam takiej małej piły i też zastanawiam się nad taką 

https://allegro.pl/oferta/ursus-pila-spalinowa-pilarka-galeziowka-oregon-9131418998

Za stihla powiedzieli mi w sklepie 1700zł także podziekowałem i szukam czegoś tańszego a niekoniecznie gorszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249
7 godzin temu, tomo12 napisał:

Przyłbicę kupować jakąś najtańszą? Czy warto zainwestować w coś konkretniejszego, a jeżeli tak to w co? 

 

7 godzin temu, grzesiek1098 napisał:

eżeli chcesz przyłbicę samościemniającą lepiej dołuż parę groszy. Te najtańsze mają długi czas reakcji - "błyśniesz" parę razy i oczy naświetlone. 

Ja używam tej, którą dostałem że spawarka - bodaj esab, po zakupie patrzyłem to na necie coś koło 100-120zl kosztowała. No i jak dla mnie to czas reakcji mam ustawiony na maksymalny, czułość mam w połowie (albo na odwrót -czulosc na minimum, a czas reakcji w połowie), a sciemnianie na minimum i jest dla mnie momentami za ciemno zecydowanie. Jeszcze nigdy nie naswirtlilem sobie oczu. Minus - powyrabialy się "nakrętki" i sama mi opada niestety. Wkurwiajace jak coś troszkę cykne i chce coś wziąć podnoszę przyłbice, lekko się schyle, a ta jeb - opada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek1098    13

Sprzedana.

Tak poza tym zarejestrowałem już z 15-20 takich przyczep o różnej ładowności od 4 do 10t  i jakoś nie było nigdy z tym problemu. Hamulec to hamulec, ważne żeby był sprawny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441
23 godziny temu, hubertb napisał:

A cały siłownik nowy koszuje tyle co cztery paczki fajek więc nie widzę najmniejszego sensu regeneracji. 

Prędzej karton , chociaż średnia cena to chyba 15zł. Siłowniki zrobione uszczelniacze z gumkami 20 zł chyba

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9202

@debrzyna Ogłoszenie z FB:

Siatka Rolnicza John Deere Hellasnet Łozyska Spinki Mato
370 zł
Kamienna-Wieś

Posiadam Na Sprzedaż Siatke Rolnicza Do Owijania Balików Oryginalna John Deere Uniwersalna 123 Nadającą Sie Do Drobnych Pokosów

HELLASNET 125x2000 365 Brutto

2000m 370 Brutto

3000m 555 Brutto

3800m 130cm Cover Edge 830 Brutto

Mozliwość Wysyłki Kurierem

Potrzebujesz Inna Siatke John Deere Zadzwoń Lub Napisz

Spinki Do Zakuwania Pasów Mato

Szerokość Odpowiednia Do Pasów John Deere

Przy zakupie 6 sztuk (opakowania) cena 80 zł za parę

Przy większej ilości wycena indywidualna

Łożyska Znanych Firm Timken INA NTN XLZ Itd do Pras John Deere Claas Itd...

ŁOŻYSKA SAMONASTAWNE SZEŚCIOKĄTNE G205, G206, G207, G208, G209, G210

Łozyska Szesciokątne I Nie Tylko INA SKF PFI TIMKEN

tel 795, 872, 311

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawelek998    23

Panowie pytanie bo tu najwięcej można uzyskać odpowiedzi 

Zetor 16145 warto dopłacać do opon radialnych na 10ha pług i agregat talerzowy ciągnie ? Chodzi o tylne opony 

Edytowano przez Pawelek998
Dopis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25517
8 godzin temu, Bananek napisał:

Może komuś BMW X2?

Ale się zapienił gość.

Dobry tekst , wsio malieńkie ...I hooj toże malieńkij...😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
41 minut temu, Pawelek998 napisał:

Panowie pytanie bo tu najwięcej można uzyskać odpowiedzi 

Zetor 16145 warto dopłacać do opon radialnych na 10ha pług i agregat talerzowy ciągnie ? Chodzi o tylne opony 

zależy ile droższe jak 1000 to tak, ale i tak przy tym areale nie ma co robić 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj