yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

PRIMO    8046
11 minut temu, debrzyna napisał:

Dajcie namiar na  jakiegoś sprzedawce siatki 125x2000 HELLASNET

Nie masz jakiegoś lokalnego sprzedawcy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709
23 minuty temu, debrzyna napisał:

Dajcie namiar na  jakiegoś sprzedawce siatki 125x2000 HELLASNET

@ASZv3😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829

Zobacz na big-agro.pl

Wysyłka 18,50-19,50


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

A jakaś tania dobra siatka w necie jest dostępna. Tak z ciekawości pytam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441
2 godziny temu, migacz napisał:

A jakaś tania dobra siatka w necie jest dostępna. Tak z ciekawości pytam 

Jest jedna zasada. Tanie rzeczy to drogie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12187
Belaruss820 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-d-50-sztywna-CID757-IDFpY2Z.html

Ile realnie może być warta? Nie jestem pewien ale coś podobnego ostatnio było niedaleko Łukowa, i z 3500 wkońcu ktoś zszedł na 2650 i poszła od razu. Nie wiem czy to nie ta sama przypadkiem

myślisz że za różnicę w cenie opłaciło się wieźć 150km w jedną stronę ? obserwują przyczepy i nic w okolicy nie widziałem a tu ze zdjęć słabo ocenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1558
2 godziny temu, slawek74 napisał:

myślisz że za różnicę w cenie opłaciło się wieźć 150km w jedną stronę ? obserwują przyczepy i nic w okolicy nie widziałem a tu ze zdjęć słabo ocenić

Jednak to nie ta sama,znalazłem tamtą gdzieś w archiwalnych zdjęciach i tamta była starszego typu z dokumentami za 4100. Może by podjechać tego rdzewiucha obejrzeć??koła.ma solidne bo 11, takie by mi wystarczyły na łąkę,papier nie potrzebny bo koło domu łąki, może 2500 maksymalnie byłbym skłonny wyłożyć za nią. Prawdopodobnie to jest ta sama co poszła za 2650,kojarzę mocowanie butli

Edytowano przez Belaruss820
Dodanie tekstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

więcej niż 2-2.5 bym też nie wyłożył, szczególnie jeśli bez kwita, podłoga do wymiany, burty brak, zawsze to jakiś argument, za 4-5 idzie kupić coś do wożenia zboża i to z kwitem


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1558
16 minut temu, Ursus932 napisał:

Ja bym dał nawet 3 

Jak obserwowałem ogłoszenie to zeszło na 2900 to stała jeszcze trochę,jak zeszło na 2650 to w ciągu dnia poszła,mogłem ruszyć d*pę i jechać po nią,100km niecałe,teraz poszła dalej 20km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25597

https://www.olx.pl/oferta/kombajn-do-porzeczki-agrestu-malin-joanna-3-weremczuk-CID757-IDFjsDH.html

Przejechałem się dziś w sumie 300km.

Sprzęt w rozmowie lalka, po Prow,  zrobił maks 20ha od zakupu.

Po oględzinach wymalowany w miejscach wytarć których bardzo dużo było. Łańcuchy wyciągnięte,  już nie wiele regulacji zostało. Na blaszkach taśm przetarcia świadczące o dłuższym przebiegu. Palce otrząsaczy powyłamywane. Blacha wokół otrząsacza popękana od wibracji co świadczyło by o pracy na uszkodzonych łożyskach, obudowa otrząsacza rozkręcana pokrzywiona, co potwierdzało by uszkodzenie głowicy (25tys nowa) rurka hydrauliczna od filtra do pompy wielokrotnie spawana. Cięgło podtrzymujące stół i usztywniające ujebane i spawane (dwa spawy po około 8cm - nie wiem co się tam musiało dziać żeby to puściło).

Taśma już z pęknięciami co świadczy że setki ton dźwigała.

Poprosiłem o uruchomienie, a gość z tekstem że najpierw musimy zgodzić cenę i muszę zadeklarować że biorę bo on darmo palił nie będzie i głowy grzał na słońcu.

No myślałem że jebnę😁🙃🙃🙃.

Powiedziałem mu kulturalnie parę słów no i zdecydował się uruchomić.

Po uruchomieniu podajniki pracowały w rytmie czaczy.  Nigdy nie widziałem tak szarpanej pracy. Na kombajnie lekkie wibracje, praca otrząsacza dość głośna, systemy regulacji pracy reagowały jakby chciały a nie mogły. 

Po zgaszeniu  powiedziałem facetowi że od uruchomienia należy zaczynać oględziny, bo u mnie to zdyskwalifikowało tego trupa, który przerobił pewnie 300 - 400ha a nie 20. Może nawet i więcej i dużo w aronii chodził, gdzie zużycie w aronii postawił bym w skali 1ha aroni= 5-8ha porzeczki

A i okazał się starszy o dwa lata niż w ogłoszeniu.

Jakby kto był zainteresowany to gość ma kilkanaście zetorów ze Skandynawii. Pewnie warto jechać.😁

Ale uwaga najlepiej wypłacić kasę przed pierwszym uruchomieniem😁

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

Kolega w zeszłym roku sprzedał za 49tys z 13 r to miał 20 ha tylko za sobą bo pierwsze 2 lata młucili a potem jak cena yebła to wogóle go nie wyciągali z garażu

A to szukasz kombajnu @Agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam131    307
13 minut temu, stempos1980 napisał:

młucili

młócili

13 minut temu, stempos1980 napisał:

yebła

hmm może być 😀

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8521
24 minuty temu, Agrest napisał:

Ale uwaga najlepiej wypłacić kasę przed pierwszym uruchomieniem😁

przed pierwszym oglądaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Zaczalem sprzatac miejsce pod wiate pod kombajn, no i co grubsze narazie wywozilem do reszty zlomu. No i mam pare pytan.

Zdjecie nr 1. Moze ktos chce? :) Taka sieczkarnia to juz chyba tylko na zlom, nikomu raczej do niczego potrzebna nie bedzie?

IMG_20200620_123755210_HDR_cr.jpg

Zdjecie nr 2. Do czego to bylo? Strzelalbym, że do siewu buraka, czy innej kukurydzy?

IMG_20200620_132823471_HDR_cr.jpg

Zdjecie nr 3. To jakas drugi caly aparat od sieczkarni?

IMG_20200620_134202187_HDR_cr.jpg

Zdjecia nr 4 i 5 - zbiornik przyjechal ze 30, albo i 40 lat temu z pgr. Wyglada jakby to bylo jakies tworzywo. Wiecie od czego to mogla byc kadzia? I od razu drugie pytanie - czy da sie to czyms oczyscic i "zdezynfekowac" zeby np, troszke to wkopac i zrobic kadzie na wode dla bydla?

IMG_20200622_162133203_HDR_cr.jpg

IMG_20200622_162146042_HDR_cr.jpg

Zdjecia nr 6 i 7. W sumie podobnie jak wyzej. Przywiezione x lat temu z pgr. Nie wiem co w tym wozili. Zbiornik wyglada na to, że jest amelinowy. Mozna to czyms doczyścic/zdezynfekowac zeby bez stresu nalac wode dla bydla?

IMG_20200622_164109413_HDR_cr.jpg

IMG_20200622_164123576_HDR_cr.jpg

Z grubszych rzeczy jeszcze jeszcze orurowanie do kabiny do 60tki, jakies beczki ocynkowane pareset L. Jedna nawet chyba cala, no i cala masa drobnicy. Szkoda, że zlom taki tani.

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25597
29 minut temu, stempos1980 napisał:

Kolega w zeszłym roku sprzedał za 49tys z 13 r to miał 20 ha tylko za sobą bo pierwsze 2 lata młucili a potem jak cena yebła to wogóle go nie wyciągali z garażu

A to szukasz kombajnu @Agrest

A to pojechał 2 km ode mnie. Sam się zastanawiałem. To już Joanna4. Z daszkiem była. Wczoraj go oglądałem, żeby mieć pogląd jak kombajn właśnie po tych 20 ha wygląda. Ten faktycznie jest nowy i zero zużycia

Gość kupił  wówczas jak wam tunele z papryką rozwaliło za 10% wartości. Chyba dobrze kojarzę?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9231
37 minut temu, Agrest napisał:

A to pojechał 2 km ode mnie. Sam się zastanawiałem. To już Joanna4. Z daszkiem była. Wczoraj go oglądałem, żeby mieć pogląd jak kombajn właśnie po tych 20 ha wygląda. Ten faktycznie jest nowy i zero zużycia

Gość kupił  wówczas jak wam tunele z papryką rozwaliło za 10% wartości. Chyba dobrze kojarzę?

To się przejechałeś w moje strony. Gość  gdzieś z Olesina ? Bo stamtąd kojarzę handlarza z zetorami, ceny ma z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj