yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

soltys48    19684
8 godzin temu, Belaruss820 napisał:

Dzięki wielkie. Czekam na numer. Powiem Wam, że teść ma pechowy tydzień, ta ramka w zetorze, tego samego dnia zęba w turze połamał i błotnik pogiął w perkinsie, a dzisiaj samochód mu się zapalił.

601734767

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie mówię że ten konkretny egzemplarz tylko z ciekawości pytam bo chodzi mi po głowie taka opcja. Takie złe te Lubliny ?? 

Myślę o takim dostawczaku z paką do 3,5 t żeby drobne rzeczy na budowę zawieść, ropę na do koparki czy jakieś części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chodzi o komfort czy  awaryjność?? Wiem że to nie cud techniki ale do 10tys nic lepszego nie znajdę raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Jak by to rzec, najpierw się tym przejedź a potem otwórz maskę. Silnik to nie mocarz, awaryjny hmm... no nie jest ale wiekuiste wycieki itp to norma. Skrzynia jest źle zestopniowana, sprzęgło szybko się kończy a zawieszenie nie wybiera nierówności tylko je zbiera. Generalnie to auto żenada ale nic do 10 tys nie kupisz lepszego jak już wcześniej napisałeś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
2 godziny temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

Chodzi o komfort czy  awaryjność?? Wiem że to nie cud techniki ale do 10tys nic lepszego nie znajdę raczej.

A T4? Z paką to może i faktycznie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

No nie gadaj że do 10tys.zl nie znajdziesz nic lepszego niż lublin. Każdy t4 będzie lepszy, a za 10tys.zl znajdziesz już transportera z okolic 2000r. z 2,5tdi

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231

Patrzę po olx, to faktycznie Darku masz rację. Mnóstwo T4 w ogłoszeniach jest w tych pieniądzach.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742
4 minuty temu, danielursus3p napisał:

Patrzę po olx, to faktycznie Darku masz rację. Mnóstwo T4 w ogłoszeniach jest w tych pieniądzach.

Brat liczył na wiosnę swojego pogonić więc się orientowałem ile można wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

T4 musi byc naprawdę od "znajomego" to są już bardzo wypracowane samochody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742
1 minutę temu, hubertb napisał:

T4 musi byc naprawdę od "znajomego" to są już bardzo wypracowane samochody. 

A który dostawczak mający 20 lat nie jest wypracowany???? To nie tylko t4 dotyczy

1 minutę temu, stempos1980 napisał:

A młody zadowolony z agregatu?

Pole obrobił, mówi że robotę robi

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Tu masz rację nie dotyczy to tylko t4 która jest konstrukcją bdb. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może macie rację, trzeba będzie się zorientować i poszukać w necie.  Ewentualnie jakiegoś pickupa starszego poszukam to też może być dobra alternatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1117

T5 już nie był taki udany jak poprzednik niestety

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    788
Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

Nie mówię że ten konkretny egzemplarz tylko z ciekawości pytam bo chodzi mi po głowie taka opcja. Takie złe te Lubliny ?? 

Myślę o takim dostawczaku z paką do 3,5 t żeby drobne rzeczy na budowę zawieść, ropę na do koparki czy jakieś części.

Jest problem z częściami do lublinka, a np do 10lat starszego t4 jest praktycznie wszystko.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9886

Zaraz tam będę jechał  to moge zobaczyc. Jade na umieralnie ursusow i zetorow to moze cos będzie, zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742
9 godzin temu, mf362 napisał:

T5 już nie był taki udany jak poprzednik niestety

 

s-l400.jpg

  • Like 3
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj