yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Ludzie same bambry z nowymi maszynami na podwórku za setki tysięcy a kosiarki do ogródka na raty kupujeta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O co masz ten ból ?? Kredyty są po to by z nich korzystać i nie ma w tym nic złego tylko trzeba korzystać z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

Ja tam większość rzeczy droższych jakie mam, to wszystko za bankowe. Pewnie mógłbym sobie odłożyć i kupić za swoje, ale zwyczajnie nie potrafię tak gospodarować pieniędzmi. Zawsze na coś brakuje, zawsze akurat coś trzeba kupić, albo trafi się kupić i tak w kółko. A jak mam kredyt, to wiem, że muszę mieć na ratę i tyle. Tyle, że co to tam za kredyty - starym się tak brać, żeby w razie jakby coś np mi się stało, czy jakaś tego typu sytuacja, to żeby tam bez problemu całość zobowiązań z gospodarki spłacić powiedzmy dopłatami z dwóch lat, albo sprzedażą maszyn. Tak żebym nikogo z problemem nie zostawił na głowie. 

 

Podpowiedzcie - co to i czy ewentualnie komuś, do czegoś może się przydać?

 

IMG_20200520_105347~2_copy_1600x1200.jpg

IMG_20200520_105338~2_copy_1600x1200.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1117
4 godziny temu, stempos1980 napisał:

Ogólnie to sprzedają na raty tylko możesz trafić na promocję i będziesz miał raty 0% oczywiście jak się wyrobisz w określonym terminie

Kupiłem Husqvarne 525 1700zl bez złotówki 

Raty zero procent 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249
20 minut temu, stempos1980 napisał:

A to nie są wirniki od pompy?

Jakbym wiedział, to bym nie pytał 😛

sprzatam koło obory i na kupce złomu leżały. Napewno od czegoś bardzo starego muszą być(jak ktoś ich później nie podrzucił), bo ta kulka to tam dobre 40 lat była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1117
1 godzinę temu, Ursus932 napisał:

Ludzie same bambry z nowymi maszynami na podwórku za setki tysięcy a kosiarki do ogródka na raty kupujeta :/

Sprzęty nowe też na raty biorą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianbor    124
2 godziny temu, daron64 napisał:

Ja tam większość rzeczy droższych jakie mam, to wszystko za bankowe. Pewnie mógłbym sobie odłożyć i kupić za swoje, ale zwyczajnie nie potrafię tak gospodarować pieniędzmi. Zawsze na coś brakuje, zawsze akurat coś trzeba kupić, albo trafi się kupić i tak w kółko. A jak mam kredyt, to wiem, że muszę mieć na ratę i tyle. Tyle, że co to tam za kredyty - starym się tak brać, żeby w razie jakby coś np mi się stało, czy jakaś tego typu sytuacja, to żeby tam bez problemu całość zobowiązań z gospodarki spłacić powiedzmy dopłatami z dwóch lat, albo sprzedażą maszyn. Tak żebym nikogo z problemem nie zostawił na głowie. 

 

Podpowiedzcie - co to i czy ewentualnie komuś, do czegoś może się przydać?

 

IMG_20200520_105347~2_copy_1600x1200.jpg

IMG_20200520_105338~2_copy_1600x1200.jpg

Wygląda jak wariator od skutera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

Może być z jakiegoś tartaku od trocin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Niemcy robili 100 milionów typów przyczep/naczep do czego była ta to  jeden pan bóg na niebie wie. Wejdź na zetor.de tam się goście w tym mocno orientują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

Aż tak to mnie nie interesuje, tak z ciekawości spytalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

Pany i panewki. Szukam ładowarki tak, żeby dało się nią patelnie załadować. Ktoś coś słyszał o EVERUN, KMM? W sumie chyba jest to sam, chińczyk ale ze spoko ceną. https://kmm.info.pl/oferta/kmm-816t/ Co o tym sądzicie? 
Będzie miała u mnie lekko, big bagi, mauzery i podrzucanie zboża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Nie lepiej kupić używaną firmowke, zwłaszcza że nie masz dla niej dużo roboty ??

Edytowano przez Rolnik_z_Podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

chce ją na modernizację wziąć więc musi być nowa. A jak nie wypali to zadowolę się turem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, melon10641 napisał:

chce ją na modernizację wziąć więc musi być nowa. A jak nie wypali to zadowolę się turem. 

To było tak od razu bo to inna inszość. 

https://m.olx.pl/oferta/nowa-ladowarka-przegubowa-gunstig-udzwig-1t-1000-kg-podnosnik-raty-CID757-IDCFmkL.html?reason=

https://www.otomoto.pl/oferta/eurotrac-w12-ladowarka-przegubowa-eurotrac-w-12-nowa-nie-weidemann-mustang-pichon-ID6BOPTG.html

Ta eurotrac ciekawa opcja tylko nie wiem czy na patelnie dosięgnie załadować. O everunie słyszałem dobre opinie, jak na chińczyka jedna z lepszych w zestawieniu cena/jakość. Zresztą niech wypowiedzią się użytkownicy ja takowej nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905
Napisano (edytowany)
31 minut temu, bratrolnika napisał:

ale młode i nienalatane za bardzo

Za drogo dla ursusa.

Młodego to miał linka z farmtraciem za te same pieniądze a po mojemu lepszy niż ten ursus

Edytowano przez stempos1980
Dopisanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Ursus , to chyba tak ten traktor kupuje , jak ja do Ryśka jadę . :D

Z tym że jemu podajecie ogłoszenia , a mi adresu to nikt . :S

Edytowano przez Pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj