yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sebe1033    397

no to co chcesz stara jednak ta opona ,miałem z 2003 do 2015 na przodzie 14,9r28 stomila tylko że łyse to pękła z boku , a też przy klockach popękane , teraz zrzuciłem ruskie Voltyre 18,4r38 z 2005 bo pęka przy stopce a cała opona z zewnątrz jak pajęczyna popękana a w środku jak nowa .

 

Jak masz za duży klocek to nie masz co się dziwić że bedzie pękać przy nim 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2423
22 minuty temu, stempos1980 napisał:

16 lat to też i nie młoda już.Dużo godzin mają te opony?chodzi mi o licznik

2650mtg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12187
krilan06 napisał:

22 minuty temu, stempos1980 napisał:

16 lat to też i nie młoda już.Dużo godzin mają te opony?chodzi mi o licznik

2650mtg

16lat to młody wiek😀 miałem w zetorze ponad trzydziesto letnie i gdybym ni obciążał ciężkim rozsiewaczem i rozrzutnikiem 8ton to by chodziły a tak poległy ja bym jeździł aż się same rozlecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
1 godzinę temu, szymon09875 napisał:

O to chodzi zeby on sie ziemią napełnil, lepiej dogniata i sie nie zużywa, no i dodatkowo dociaza maszyne. Stąd nazwa STS: soil to soil. Chodziło mi o to ze nie zapcha sie w piachu ani w mokrej glinie.

Wczoraj na piochu nie diabła nie chciały się kręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2423
2 minuty temu, slawek74 napisał:

16lat to młody wiek😀 miałem w zetorze ponad trzydziesto letnie i gdybym ni obciążał ciężkim rozsiewaczem i rozrzutnikiem 8ton to by chodziły a tak poległy ja bym jeździł aż się same rozlecą

W dwóch pozostałych ciągnikach opony mam starsze - protektor mocno starty ale nie pękają, w zetorze protektor jak ta lala a pękają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23
7 godzin temu, Baks00 napisał:

Może  ktoś  wie  gdzie  w lubelskim  dostanę  Kręg betonowy  150 w przyzwoitej cenie ?Może ktoś  ma na zbyciu.Dzisiaj  pytałem  na skladzie-1800zl......😡

w Piotrkowie k. Lublina robią różne kręgi ale szczegółów nie znam

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9913
6 minut temu, soltys48 napisał:

Wczoraj na piochu nie diabła nie chciały się kręcić

Bo w piachu włóka powinna iść do góry, ewentualnie zdjąć. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1119

Panowie w salonie Husqvarny czy Stihl sprzedają na raty? Na dowód czy trzeba mieć zaświadczenie o zarobkach/dochodach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Zależy od sprzedawcy. Zakupy do 4-5 tys najlepiej robić na kartę kredytową. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

Ogólnie to sprzedają na raty tylko możesz trafić na promocję i będziesz miał raty 0% oczywiście jak się wyrobisz w określonym terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
1 godzinę temu, mf362 napisał:

Panowie w salonie Husqvarny czy Stihl sprzedają na raty? Na dowód czy trzeba mieć zaświadczenie o zarobkach/dochodach 

Praktycznie w każdym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16858

na dowód.


mf362 napisał:

Panowie w salonie Husqvarny czy Stihl sprzedają na raty? Na dowód czy trzeba mieć zaświadczenie o zarobkach/dochodach 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255
Napisano (edytowany)

Normalnie na dowód, jak chyba wszędzie teraz. Ale trzeba trafić. kose brałem na raty, to oprocentowanie kosmiczne, a pile za to trafiłem jak było 0%

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16858

braliśmy z żoną kosiarke do domowego trawnika na raty to gość mówił, że nie obchodzi ich dochód klienta i to czy będzie miał z czego spłacić. od tego aby wyegzekwować raty są komornicy. I tyle. sklep jest od tego, aby sprzedać, bank, aby dac kredyt, a smutny Pan od tego, aby bank odzyskał pieniądze (w razie nieaplacania kredytu oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Tutaj nawet nie chodzi o oprocentowanie ale np. o to że rozłożą te 1500zł na 50 rat. W między czasie będą handlować twoimi danymi i nękać reklamami. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12187
Ursus932 napisał:

@Uziu92 Pewnie jakiś dojechany 😏

gdzie dojechany jak Ty do niego jeszcze nie dojechał🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj